Co navštívit v Praze s dětmi?

Anonymní
26.5.20 22:45

Co navštívit v Praze s dětmi?

Prosím o nějaké typy co navštívit s dětmi v Praze? Chtela bych jim vymyslet nějaký pěkný program. Bohužel asi ještě budou omezené možnosti…ale máme tam cestu k doktorovi, tak bych ráda spojila příjemné s užitečným ???? Jelikož jsme docela z daleka, tak se do Prahy často nedostaneme.Jako překvapení mají, že tam i přespíme, abychom nemuseli vstávat časně ráno.
Chtěla bych variantu na pěkné i ošklivé počasí. Napadá mě akorát zoo… také jsem koukala na meduzariun… také bych někam na památky, ale nesmí to být dlouhé chození, aby to syn ušel.
Děkuji za případné typy????
Prosím anonym nechci aby tady známé věděli že jedeme opět do nemocnice. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

235
26.5.20 22:49

Výtopna:) :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8369
26.5.20 22:52

Tak pokud se chystáte do Zoo, ta je nejméně na půl dne( my tam trávíme celý), když ji nechcete vyloženě proběhnout. A uťapaní budete až až. Takže bych spíš volila ten zbytek něco odpočinkového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
26.5.20 22:59

Muzeum vláčků je moc hezké, na Smíchově (pro případ deště)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25693
26.5.20 22:59
@Tojsemja3 píše:
Výtopna:) :).

Tam je potřeba rezervace. Tématicky k tomu jde Království železnic. Ale maminky se budou možná trošku nudit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5337
26.5.20 23:03
@Anonymní píše:
Prosím o nějaké typy co navštívit s dětmi v Praze? Chtela bych jim vymyslet nějaký pěkný program. Bohužel asi ještě budou omezené možnosti…ale máme tam cestu k doktorovi, tak bych ráda spojila příjemné s užitečným ???? Jelikož jsme docela z daleka, tak se do Prahy často nedostaneme.Jako překvapení mají, že tam i přespíme, abychom nemuseli vstávat časně ráno.
Chtěla bych variantu na pěkné i ošklivé počasí. Napadá mě akorát zoo… také jsem koukala na meduzariun… také bych někam na památky, ale nesmí to být dlouhé chození, aby to syn ušel.
Děkuji za případné typy????
Prosím anonym nechci aby tady známé věděli že jedeme opět do nemocnice. :roll:

na meduzarium lidi docela nadávají. Zoo je výlet skoro na celý den, děti se tam dost vydovádí a unaví. Pak ty vláčky jsou taky super a nebo zemědělské muzeum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
26.5.20 23:05

Morsky svet, muzeum lega, muzeum plysaku, cokoladovna, na jidlo doporucuji s detmi bud golden pacific cafe a nebo vytopnu. Zoo si zaslouzi alespon jeden cely den. Pokud jsou mensi tak i hrackarstvi hamleys je zazitek sam o sobe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
26.5.20 23:05

@Aduš8 nevím jestli už to fuguje, ale do zoo se dá dojet parníkem, tak byste toho i dost viděli po cestě. tuším, že jezdí někde od smetanova nábřeží.

Jinak třeba i Stromovka je fajn a nebo mořský svet na výstavišti..opět nevím jestli ted funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
26.5.20 23:08

Nevím, jestli už funguje, ale my byli v zimě s dětmi v DOXu (Měla jsem trochu strach, jak se dvěmi hyperaktivními dětmi výstavu zvládneme, ale obavy nejsou na místě, centrum je dost kids friendly), byla to naprostá bomba! :) Ze vzducholodi byli nadšení :)
Na těch medůzách byla kamarádka a říkala, že za ty prachy to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
26.5.20 23:14

Dinopark Harfa, Muzeum smyslů, Muzeum lega

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
26.5.20 23:15
@Russet píše:
Tam je potřeba rezervace. Tématicky k tomu jde Království železnic. Ale maminky se budou možná trošku nudit…

Jo, každopádně je rezervace vhodná. No záleží na maminkách, já tam byla ve svém živlů. :grin:Ale já jsem přízemní člověk. :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
27.5.20 00:07

Zemědělské muzeum je super, nebo klasicky tu zoo. Naopak v DOXu mi přijde, že jsou většinou věci hodně pro dospělé a to ještě ne pro každého, přeci jen je to galerie moderního umění, tam bych děti brala jen pokud bych si zjistila, že tam vážně je momentálně něco pro ně vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6393
27.5.20 03:11

Jestli jste ještě nebyli v zoo, tak určitě tam a na celý den. Míň nemá smysl.
Z klasických památek bych volila lanovku na Petřín, rozhlednu a zrcadlové bludiště, ale to je taky minimálně na půlden, pokud to člověk spojí s couráním po parku, zrmzkou a tak.
Nemá smysl se nějak honit.
Ještě mám ráda Dendrologickou zahradu, tam toho teď hodně pokvete, nebo Botanickou v Troji, ale to je oboje pro kytkomily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
27.5.20 06:08

Vyton - hezke detske hriste, na rohu supr zmrzlina Puro Gelato. Pak se muzete projit po Naplavce. Ostrov Zofin, kde je super detske hriste. Vysehrad je pecka. Celkove, projit to z Vytone podel vody smer centrum a treba to projit na Kampu a Karlův most je hezka cesta, po ceste skocit na Detsky ostrov a nechat jentam vyblbnout. Zoo je fine, 2-3hodky mi tam staci. Kocar/vozítko ti tam pripadne zapujci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
27.5.20 06:19

Zoo, zemědělské muzeum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu