Co nejhoršího vám provedla tchýně?

Anonymní
18.6.20 20:46

Co nejhoršího vám provedla tchýně?

Až donedávna jsem si říkala, že sice mám divnou tchýni, ale že můžu být ráda za to co mám, že někde je to horší. Vždy jsem se k ní chovala slušně!
Jako babička stojí ale za velké prd. K dětem si neumí najít cestu, furt je komanduje (třebas to nemyslí nijak zle, ale furt do nich hučí) Když se nám narodila např. dcera, tak se na ní přijela podívat až po 2mesicich, přitom mohla sednout na vlak a byla by u nás za 30min.(samá výmluva proč nemůže) Děti nikdy nehlídá přes noc, už k ní ani nechtějí (je jim 10 a 5) říká jim ať u ní spát ani nechtějí, že u ní straší :zed:
No a teď mě dorazila úplně!!Na víkend jsem odjela i s dětma k mojí mamce na chalupu. Manzel byl v práci. Máme svoji zahrádku do které má přístup (má klíče)a ona mi tam vysápala všechny břečťany, které jsem si tam dala aby na nás nečučeli sousedi!! Konečně začaly po 3letech krásně obrážet…myslela jsem, že mě vomejou :pocitac: Když pak přišla a já se jí na to zeptala proč to udělala, začala mě do očí lhát, že ONA to nebyla! Pak to otočila a začala na mě ještě vyjíždět, že děti proti ní huškuju a oni ji proto nemají rádi, že jsem je kvůli tomu proklela a proto je náš syn nemocnej!! Asi v tom smyslu, že jsem čarodějnice, protože si mám prý dojít ke kartářce.
Manžel je na mé straně, ví jaká je… týden před tím to incidentem mu prý ještě říkala, proč je tam máme, že jsou jedovaté! A teď nechápala co to ten břečťan jako je!?
Nejvtipnější je, že je pobožná a lže jak když tiskne!
Druhý den se manželovi do telefonu přiznala :potlesk:
Máte také nějaké historky? Ať se zase uklidním, že jsou na tom některé hůř? :D
Jinak jsem zatvrzelá a dokud se mi neomluví, tak u mě skončila…kytky vem čert, ale říkat, že kvůli mě je moje dítě nemocné? A ještě před ním? :nevim:
Omlouvám se za román, ale potřebovala jsem se z toho vypsat :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Hegy
18.6.20 20:58

Moje tchýně nikdy nic…mám jí ráda, moje deti též…zaplaťpánbu…když to tady někdy čtu…

• Nahlásit
  • Citovat
3169
18.6.20 21:09

Moje nic, je to skvělá ženská

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12686
18.6.20 21:11

Netuším, její názory mě moc nezajímají, máme neutrální vztah. Asi mě někde dřív pomlouvala, fakt nevím, když mi to nadšeně hlásila švagrová, jen jsme pokrčila rameny. Ale jí so rodina momentálně rozpadá, takže já tam můžu cokoli a neřekne mi nic, abych náhodou taky nepřestala s klukem k ní chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 21:12

Tchyne mi 2× lupla pohlavek. Rekla mi, ze si klidne toho parchanta (sve vnouce) muzu strcit do pr… ze ona z nej posrana neni. Manzelovi uz 15 let huci, ze ma na lepsi, at se se mnou rozejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Hegy
18.6.20 21:14
@Anonymní píše:
Tchyne mi 2× lupla pohlavek. Rekla mi, ze si klidne toho parchanta (sve vnouce) muzu strcit do pr… ze ona z nej posrana neni. Manzelovi uz 15 let huci, ze ma na lepsi, at se se mnou rozejde.

To si delas prdel? No ty bláho…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.6.20 21:15

“No nevim, jestli Danik udelal dobre, kdyz si te vzal…”

• Nahlásit
  • Citovat
1580
18.6.20 21:19

Starat se o vnoučata není povinnost, takže tím bych se nijak neoháněla, s miminem jste mohli přijet vy za ní, když jste strašně chtěli, aby ho viděla.
Břečťany jsou na facku, to jo. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
18.6.20 21:20
@Anonymní píše:
8o 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
18.6.20 21:27

No tak ja si momentalne na tchyni nemuzu stezovat. Pritel je Rek a zijeme v Recku. Fakt je, ze je hodna, starostliva a pro sve deti by udelala cokoliv a jak muze pomuze. Neni suchar a da se s ni mluvit o cemkoliv. Ale ja jsem introvert a ona se snazi abych zapadla do rodiny (coz je fajn), ale pro me jsou ty jejich dost caste seslosti o 20-ti lidech peklo a nechodim tam - cimz ji pry stvu. Pak me stve, ze jeji navstevy jsou zasadne neohlasene. Bydli od nas 5 minut, takze pritel je tam denne/obden, takze nastesti k nam nechodi casto. Za dva roky co s nim bydlim u nas byla 4× tusim (ale pokazde neocekavana). Mela jsem stesti, ze si to naplanovala pokazde kdyz jsem mela cerstve napeceno a do toho treba varila :D. Nemam si vylozene na co stezovat…tohle jsou drobnosti. Akorat myslim, ze ze zacatku si myslela, ze budu pritelkyne na leto nebo v to doufala protoze posudte: vypravela mi jak s manzelem nebyla nikdy stastna, byl ji i neverny a v davne minulosti ji dal facku no a ze muj pritel je presne jako jeho otec. Takze jakmile se neco takoveho zacne dit, mam to zabalit at nejsem cely zivot tak nestastna :mrgreen:. Pak dalsi, ze je pritel hodne na holky, ze uz jich mel alespon 80 mozna i vic, ano primo to cislo rekla…no a pak asi chtela zasit seminko pochybnosti, nevim…to kdyz mi vypravela, ze pred 7 lety mel muj pritel pritelkyni ktera ma nyni 6 leteho syna, ukazovala mi jeji profil na FB a ptala se me jestli vidim podobu. To bylo na zacatku a nic jsem si z toho nedelala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.6.20 21:30

Porodila svou dceru. Má švagrová je na zabití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
18.6.20 21:30
@Bandii píše:
Starat se o vnoučata není povinnost, takže tím bych se nijak neoháněla, s miminem jste mohli přijet vy za ní, když jste strašně chtěli, aby ho viděla.
Břečťany jsou na facku, to jo. :zed:

Ne, starat se o vnoucata neni povinnost a take to tady nikdo netvrdil :)… ale vypovida to dostatecne o cloveku… navic vetsina techto prarodicu si casto stezuje cele republice jak malo deti vidi, jak by je chtela mit porad, ale kdyz u ni jsou tak je prednejsi kaficko, zpravy, serial a na detech jen hleda chyby a peskuje… Bohuzel mame takove obe babicky… takze vlastne pak deti nemaji zadnou, protoze sni vztah ditete neni povinnost, ale vznika prozitym a zazitym :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
18.6.20 21:34

Jeste teda prispeju se zkusenostmi me kamaradky z toho co si vybavim. Ta by tady mohla psat slohy na tema tchyne. Fakt me to vuci ni mrzi, protoze je to opravdu hodny, chytry a schopny clovek. O deti se perfektne stara a do toho podnika a pomoha rodinnemu rozpoctu, coz obdivuju - ja bych se se trema detma a pri tom vsem houpala nekde na hrusce :mrgreen:. Takze s muzem jsou 10 let a od zacatku to bylo porad neco…na oslavach apod. ji predstavovala jako synovu DALSI (fakt je takovy problem rict, to je synova pritelkyne??). Pak ji milionkrat oslovila jmenem synovy byvale pritelkyne (muze se stat ze to ujede jednou, ale tohle bylo podle me schvalne…neni retardovana). Uz z principu ma na vsechno jiny nazor a hrozne rada se do vseho plete P :pocitac:. Kdyz se kamosce narodilo prvni dite - dcera, nestydela se dat najevo sve zklamani - chtela kluka, protoze jednu vnucku od dalsiho syna uz mela. Dalsi dite byl kluk - na ktereho je jako med a dela mezi detmi rozdily takove, ze uz se sama 5-ti leta holka pta kamosky proc se tak babicka chova. Je toho vic, ale ja si na vsechno nevzpomenu a pak taky nevim vsechno. Ale korunu tomu tchanovci nasadili minule vanoce. Byly ke kamosce pozvani na stedrovecerni veceri. Domluveni byli ze v 18h. se podava vecere. Bylo po 19h. a oni se ani neobtezovali zavolat…kamoska mela strach jestli se neco nestalo, tak vola a oni ze odpo prijeli dat darky ana kafe k druhemu synovi a tam se zdrzeli. Dokazete si predstavit 3 male deti co chteji rychle veceri a pak darky a pohadky. Tchanovci dorazili po 20h. Kamaradka to samozrejme mela vysperkovane a jidla na co si vzpomenete. Tchyne ji rekla, ze chce nandat salat a rizek ktery si privezla s sebou v krabicce od druhe snachy :cert:. Podotykam, ze kamoska varit umi a salat i rizky na stole byly. A pak cemuz se smala mi ukazovala vanocni darek ktery dostala od tchyne. Kamaradka je mala drobna vel 34 a dostala tricko vel 42. :lol: a ptala se me jestli to fakt tchyne nevidi, ze tohle neni uplne jeji vel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3776
18.6.20 21:39
@Anonymní píše:

8o No ty kráso. A vrátila jsi jí to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 21:45

@Bandii Povinnost to určitě není a ani je nikomu nenutím. Já si jen vždy říkala, že jelikož je sama (nemá manžela ani jiné dítě)bude z vnoučat ráda… Tenkrát jsme tam nepřijeli už z principu…ani nám neřekla jestli bychom nechtěli přijet my. Proste totální nezájem…
Např. o Vánocích jsme ji volali, že bychom k ní přišli na návštěvu popřát ji hezké Vánoce a předat nějaké dárky. Její reakce byla, že chodit nemáme, že nestíhá a že o Štědrém dnů by neměli chodit návštěvy :D To pak už člověk rezignuje na nějaká pěkná gesta… člověk ji i něco koupí, že ji udělá radost a ona sotva poděkuje a pak řekne, že se potom osypala, tak to dala sestře…
Vždy když přijde na nějakou narozeninovou oslavu, zdrží se max. půl hodinky, sní chlebíčky a jde dál… když se jí zeptame kam spěchá, tak řekne že jí buď není dobře, nebo že někam ještě musí jít.
Do teď jsem držela hubu, ale teď to byla pro mě už tečka.
Holky závidím vám, že máte hezký vztahy… vždy jsem si přála mít dobrý vztah s tchýni… pokecat s ní, nebo zajít na kafe…s ní to nejde…a to jsem opravdu nekonfliktní člověk a vyjdu s každým.
Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama