Co nejlehčí a nejskladnější golfky s funkční stříškou

228
11.6.13 20:16

Co nejlehčí a nejskladnější golfky s funkční stříškou.

Holky, prosím o zkušenosti.
Hledám skladné, lehké golfky, pojedeme na dovolenou k moři autem- tak ať se sbalíme. Podstatné je, aby měly velkou stříšku, co dobře stíní a chrání před větrem. Taky ocením co největší polohování- syn mi spí v kočárku.
Jako sporťák mám BJ City Elite- bezkonkurenční.
Jako typy mám BJ City Mini a Cybex Callisto. Máte ještě nějaký nápad? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4478
11.6.13 20:19

Golfky Peg perego Sí
Orion

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6781
11.6.13 20:28

TFK Dot
Valco Snap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
11.6.13 20:42

Valco babay snap 4.Super lehkej, skladnej funkční stříška-bezvadně stíní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
11.6.13 20:47

Já teď čekám na kočárek caretero, je to sice trochu jiná cenová kategorie - levnější, ale pro nás je důležitá ta váha a také to, že ho nebudeme tak často využívat. Osobní zkušenost ještě nevím, chytřejší budu tak do 14-ti dní :)
http://www.ebambi.cz/…nka/d-70839/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
11.6.13 20:51

Peg perego pliko mini - polohování skoro do lehu, prostorný, lehoučký, skladný, stříška jde překlopit tak, aby na dítě nefoukalo nebo nesvítilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
25.5.18 11:15

Prosím o radu -nejlehčí a nejskladnejsi golfky

Dobrý den maminky. Prosím o radu. Chtěla bych si koupit kočárek -golfky. Sporťák mám Jane, jsem s nim moc spokojena, ale potřebuji ted něco, co se rychle skládá, složeny zabere málo mista(často cestujeme),lehký, polohovatelný do lehu a je ovladatelný jednou rukou (asi spojena rukojeť ).A aby se s nim dobre jezdilo. Popřípadě jestli máte někdo zkušenosti s kočárkem Jane Rocket popřípadě Be cool light newborn.
Moc děkuji za Vaše typy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6268
25.5.18 11:21

@anikahen zdravim, ja mam jane energy, a byla s nim naprosto spokojena. splnoval vse, co, zde pisete! vaha 5,4 kg, o kg lehci nez rocket, uzasne skladny. bohuzel jiz se da velmi tezko sehnat. zrovna jej prodavam, ale bohuzel mam jiz zajemce :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
25.5.18 12:21

Petite &Mars Easy, má prodlouženou vysouvací stříšku, lehký, složený jednou rukou. Má ho sousedka, s naším sportákem se to nedá srovnat. Na léto jdu do něj. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2584
25.5.18 15:35

Baby Design Clik. Je lehký - 6kg, velká stříška, spojená rukojeť. Ale štvou mě dvojitá přední kolečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
30.5.18 12:33

Easywalker Buggy XS je absolutní TOP :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
30.5.18 13:52
@Pavla087 píše:
Easywalker Buggy XS je absolutní TOP :palec:

Děkuji za typ. Docela se mi libi…Jen jsem se ještě chtěla zeptat, jestli jdou kola zaaretovat…nikde jsem to zatím neviděla…diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
30.5.18 20:07

@anikahen jdou :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu