Co nejrychlejší umytí nádobí od instantní kaše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 22:20
Co nejrychlejší umytí nádobí od instantní kaše

Ahoj holky, asi je to trapné, chci se zeptat:
nutriční Terapeut mi doporučil rýžové kaše, dávám si je s různými přílohami dvakrát denně, používám bio nutriční kaše, instantní, Nominal, nevím jak jiné kaše instantního typu, ale tahle děsně zalepí misku. Zkusila jsem i jinou značku, ale taky lepí (na rozdíl od ovesné atd.) Hrozně mě to otravuje, zbytky se musí vytírat stěrkou, pak ještě kuchyňskou utěrkou z papíru a pak ještě mýt vodou ve dřezu nebo dát do myčky, většinou myji vodou ve dřezu, protože nemám teď tolik nádobí do myčky, abych ji naplnila. Dělá si je i manžel a dcera, takže tyto lepkavé kaše myji i po nich :-). Chci se zeptat toho, kdo si dělá instantní kaše, máte nějaký trik na co nejrychlejší umytí nádobí? Je to blbost, ale kdo zná rýžovou kaši téhle značky, tak ví. Dík moc. Dám se pod anonynem, chodí sem kámošky a tlemily by se :-)

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24225 příspěvků 02.04.19 22:27

Já mám teda misku od kaše pěkně vyškrábanou a pak ji prostě hned umyju a nebo nechám odmočit a umyju :nevim: Žádná stěrka nebo papírová utěrka 8o

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 02.04.19 22:35

Normálně vyškrábnu lžičkou a dám do myčky nikdy jsem neměla problém. Přesně rýžovou Nominal dělám dceři.
Dáváte nejdříve vodu a až pak kaši?

Uživatel je onlineberuska9
Extra třída :D 11005 příspěvků 02.04.19 23:23

Normalne umyju, nejlepe hned, nebo namocim :nevim: Zadne trifazove vytirani neprovozuji, proste snist a hned do vody

AnastazieB
Echt Kelišová 8609 příspěvků 02.04.19 23:38

Nemám teda zrovna tyhle, ale dám ráno po snězení talíř i hrnec do dřezu a napustím vodu. Do odpoledne se odmočí, pak je dám do myčky.

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 02.04.19 23:50

8o Rýžové Nominy dělám docela často dětem. Po snědení dám normálně misku do myčky a až je plná, tak se umyjí bez problémů i po několika hodinách. Nic neodmáčím, nestěrkuju, nevytírám. Nemáte spíš nějaké divné nádobí? Nebo umýt to hned po jídle ručně houbičkou a jarem nestačí? To taky musíš tak složitě stěrkovat a vytírat?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 03.04.19 11:21

hele,ja taky delam ryzovou a taky mi lepi :-) kolikrat mi ji neumyla poradne ani mycka

Váš příspěvek
Reklama