Co nosit v létě za boty - natékají nohy, otlaky, puchýře

3348
3.6.17 20:30

Co nosit v létě za boty - natékají nohy, otlaky, puchýře

Dámy, co nosíte v létě za boty? Pokud bych potřebovala lodičky, tak jsem v háji, jelikož mi natékají nohy, mám je pak odřené a bolavé. Sandály a pantofle dobrý. Jenom mne zajímá, pokud má někdo taky takové problémy a musí někdy v lodičkách, jaké si kupujete, značku, případně typ. Prosím, v obchodě dobrý, netlačí a pohoda. A pak toto :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11366
3.6.17 20:43

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
3.6.17 21:04

Obuv Ara. delaji i lodičky, jsou širší, výborné. a hlavně i pro mladou ženskou, žádný babčák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3547
3.6.17 22:49

Kupuju rieker obuv, nejsou to přímo lodičky, ale k šatům nosit lze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1118
4.6.17 11:42

@klárka14 chapu, znam. vyzkousela jsem kdeco, z cenove dostupnejsich mi sedi nektere geoxy (ale dobre vybirat, nektere jsou naopak jak spanelska bota). strasne mi sedi stuart weitzman, s nima nemam problem vubec. obecne boty nenavidim, ze vsechno mne z nejakyho duvodu bolej nohy. a i kdyz jsem zaryta fanynka modniho pekla a modni kriterium je skoro vzdycky zasadni, co se tyka bot, muze mi byt vlastne ukradeny a jakmile se otepli, prepraham do havaianas flip-flopu a nazdar bazar. na zimu zatim nejvetsi uspech takove falesne martensky od tamaris… a do lodicek se teda prezouvam jen v praci, doby kdy jsem v tom chodila i po ulicich uz jsou davno pryc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama