Co novopečenému tatínkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Stálice 54 příspěvků 20.04.18 11:46
Co novopecenemu tatinkovi

Zeny, prosim poradte. Bratr ma 30tiny a predevcirem se mu narodilo prvni dite. Co vtipneho byste mi poradili? Neco jako manual tatinkovi nebo tak, ale nevim, co bych tam mela napsat. Dekuji

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20708 příspěvků 20.04.18 11:53

Hlavně bych mu dala taky něco, co nesouvisí s dítětem, mě třeba někdy trochu mrzí, že od počátky těhotenství jsem se pro nějaké lidi stala jen a pouze matkou, k narozeninám jsem dostala dudlík a dupačky… Asi jsem sobec :nevim:

Elen8
Extra třída :D 12989 příspěvků 20.04.18 12:06

Neurol…

KalamityJohn
Kelišová 6308 příspěvků 20.04.18 12:34

Alkohol :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5360 příspěvků 20.04.18 12:47

Poukaz na hlídání.

beruska9
Extra třída :D 10717 příspěvků 20.04.18 12:51

V tomhle souhlasim s @radkka, na narozeniny bych mu dala nejaky „normalni“ darek, hlavne na kulatiny.
Ale co jsem hodila do Googlu, tak ruzne radobyvtipnych knih na tohle tema je nekolik, tak zkus nejblizsi knihkupectvi, jestli chces jit touhle cestou ;)

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 20.04.18 14:05
@radkka píše:
Hlavně bych mu dala taky něco, co nesouvisí s dítětem, mě třeba někdy trochu mrzí, že od počátky těhotenství jsem se pro nějaké lidi stala jen a pouze matkou, k narozeninám jsem dostala dudlík a dupačky… Asi jsem sobec :nevim:

souhlasím

mrav
Neúnavná pisatelka 18446 příspěvků 20.04.18 14:08

Víno, basu Plzně, špekáčky a zahradní gril. :srdce: :* :srdce: :dance:

Uživatel je onlineTerezxx
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 19:20

Souhlasím s holkama. Dárek pro malé určitě kup, ale ten se dává snad pro miminko. Ne tatínkovi a už vůbec ne k narozeninám. Nějaké manuály k výchově mě osobně přijde jako kravina, kterou akorát zavřou do šuplíku a nic z toho. Mě by taková blbost moc nepotěšila. Bratrovi kup něco, z čeho bude mít radost. Poukaz, takovou tu krabici, jak si ji musí vypáčit (to je jeden z dárků, co mám přípravný pro manžela k narozeninám) :lol: Cokoliv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >