Co novopečenému tatínkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 26 příspěvků 20.04.18 11:46
Co novopecenemu tatinkovi

Zeny, prosim poradte. Bratr ma 30tiny a predevcirem se mu narodilo prvni dite. Co vtipneho byste mi poradili? Neco jako manual tatinkovi nebo tak, ale nevim, co bych tam mela napsat. Dekuji

Reklama

Reakce:

radkka
Neúnavná pisatelka 19338 příspěvků 20.04.18 11:53

Hlavně bych mu dala taky něco, co nesouvisí s dítětem, mě třeba někdy trochu mrzí, že od počátky těhotenství jsem se pro nějaké lidi stala jen a pouze matkou, k narozeninám jsem dostala dudlík a dupačky… Asi jsem sobec :nevim:

Elen8
Extra třída :D 12950 příspěvků 20.04.18 12:06

Neurol…

KalamityJohn
Kelišová 5203 příspěvků 20.04.18 12:34

Alkohol :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5008 příspěvků 20.04.18 12:47

Poukaz na hlídání.

beruska9
Extra třída :D 10148 příspěvků 20.04.18 12:51

V tomhle souhlasim s @radkka, na narozeniny bych mu dala nejaky „normalni“ darek, hlavne na kulatiny.
Ale co jsem hodila do Googlu, tak ruzne radobyvtipnych knih na tohle tema je nekolik, tak zkus nejblizsi knihkupectvi, jestli chces jit touhle cestou ;)

meduzza
Echt Kelišová 8590 příspěvků 20.04.18 14:05
@radkka píše:
Hlavně bych mu dala taky něco, co nesouvisí s dítětem, mě třeba někdy trochu mrzí, že od počátky těhotenství jsem se pro nějaké lidi stala jen a pouze matkou, k narozeninám jsem dostala dudlík a dupačky… Asi jsem sobec :nevim:

souhlasím

mrav
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 20.04.18 14:08

Víno, basu Plzně, špekáčky a zahradní gril. :srdce: :* :srdce: :dance:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 20.04.18 19:20

Souhlasím s holkama. Dárek pro malé určitě kup, ale ten se dává snad pro miminko. Ne tatínkovi a už vůbec ne k narozeninám. Nějaké manuály k výchově mě osobně přijde jako kravina, kterou akorát zavřou do šuplíku a nic z toho. Mě by taková blbost moc nepotěšila. Bratrovi kup něco, z čeho bude mít radost. Poukaz, takovou tu krabici, jak si ji musí vypáčit (to je jeden z dárků, co mám přípravný pro manžela k narozeninám) :lol: Cokoliv.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama