Reklama

Co novopečenému tatínkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 46 příspěvků 20.04.18 11:46
Co novopecenemu tatinkovi

Zeny, prosim poradte. Bratr ma 30tiny a predevcirem se mu narodilo prvni dite. Co vtipneho byste mi poradili? Neco jako manual tatinkovi nebo tak, ale nevim, co bych tam mela napsat. Dekuji

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 20.04.18 11:53

Hlavně bych mu dala taky něco, co nesouvisí s dítětem, mě třeba někdy trochu mrzí, že od počátky těhotenství jsem se pro nějaké lidi stala jen a pouze matkou, k narozeninám jsem dostala dudlík a dupačky… Asi jsem sobec :nevim:

Elen8
Extra třída :D 12978 příspěvků 20.04.18 12:06

Neurol…

KalamityJohn
Kelišová 6095 příspěvků 20.04.18 12:34

Alkohol :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 20.04.18 12:47

Poukaz na hlídání.

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 20.04.18 12:51

V tomhle souhlasim s @radkka, na narozeniny bych mu dala nejaky „normalni“ darek, hlavne na kulatiny.
Ale co jsem hodila do Googlu, tak ruzne radobyvtipnych knih na tohle tema je nekolik, tak zkus nejblizsi knihkupectvi, jestli chces jit touhle cestou ;)

meduzza
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.04.18 14:05
@radkka píše:
Hlavně bych mu dala taky něco, co nesouvisí s dítětem, mě třeba někdy trochu mrzí, že od počátky těhotenství jsem se pro nějaké lidi stala jen a pouze matkou, k narozeninám jsem dostala dudlík a dupačky… Asi jsem sobec :nevim:

souhlasím

mrav
Extra třída :D 14503 příspěvků 20.04.18 14:08

Víno, basu Plzně, špekáčky a zahradní gril. :srdce: :* :srdce: :dance:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 19:20

Souhlasím s holkama. Dárek pro malé určitě kup, ale ten se dává snad pro miminko. Ne tatínkovi a už vůbec ne k narozeninám. Nějaké manuály k výchově mě osobně přijde jako kravina, kterou akorát zavřou do šuplíku a nic z toho. Mě by taková blbost moc nepotěšila. Bratrovi kup něco, z čeho bude mít radost. Poukaz, takovou tu krabici, jak si ji musí vypáčit (to je jeden z dárků, co mám přípravný pro manžela k narozeninám) :lol: Cokoliv.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama