Co obléci dívce v 1.třídě do Lucerny Praha?

24.6.13 21:13

Co obléci dívce v 1.třídě do Lucerny Praha?

Dobrý večer, poradíte, co obléci dívce v 1. třídě do Lucerny Praha? Bylo by hloupé, kdyby měla manž. kalhoty a halenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14624
24.6.13 21:22

@diana.nov. záleží na akci, na kterou jde, ale volila bych šaty, silonky, strevicky a svetrik. Mančstr. Jsou podle me stejně jako jeansy, ale je to věc názoru. Pokud jsou ty kalhoty ale tenké, ten proužek je jemný, umím si to představit jak to pises :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
24.6.13 21:28

Já bych to spíš nedala, že mi to připomíná kalhoty na zimu, jinak proč ne, kdyby to byl nějaký jemnější proužek, látka tenká, tak si myslím, že by to mohlo jít. Záleží, ale na jakou příležitost, jak píše @MaWe já bych dala šaty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
24.6.13 21:32

@diana.nov. Manželovy kalhoty bych jí nedávala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
24.6.13 21:35

Ono taky záleží na tom, v jakou dobu tam jde, jestli s rodiči, večer, nebo nějaká školní akce třeba do kina. Každopádně slabé manžestrové kalhoty neznám, jestli to není koncert R. Mullera :mrgreen:, asi bych volila něco jiného :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
24.6.13 21:37

Sukýnku nemá?

Nebo kalhoty aspoň tesilové a halenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.13 21:38

Je to školní akce začínající ve 13.hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
24.6.13 21:43

@diana.nov. Tak pokud jedou do Prahy na exkurzi a nemá být moc hezky, tak bych do toho asi šla, tam jde holt elegance stranou a vítězí teplo a pohodlí :lol:. Pokud jste z Prahy, nebo je to kousek, volila bych něco slavnostnějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
24.6.13 22:15

Já bych to tak neřešila.. dej jí co chce, nebo v čem vydrží celý den a bude jí to pohodlné.. s velkou pravděpodobností tam budou „experti“ v džínách a teniskách..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.13 22:41

Vzhledem k tomu, že dnes bylo 15°C, tak bych jí ty manžestráky dala. Tesil… to se ještě nosí??? 8o Myslela jsem, že dnes existují modernější elegantní materiály, ve kterých si neužene chuděrka mykozu :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.13 23:53

No ony, neprodyšný, tlustý manžestráky do divadla :roll: se asi nosí ještě míň. I když,,nosit" se může leccos a pořizovat něco žabce co roste na 2 hodiny opravdu cenu nemá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat