Co obléct na společné focení v MŠ?

9321
10.5.17 22:33

Co obléct na společné focení v MŠ?

Syn bude mit spolecne foceni ve skolce.Co mu oblect? Kosili mel uz kdyz se fotili jednotlive, tak me napadlo dat mu triko s knoflickama treba.Co byste daly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.5.17 22:39

Cokoliv v čem mu to sluší, nedala bych tepláky. Prostě něco frajerského.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
10.5.17 22:44

Syn mi posledni dobou kosile zasadne odmita, tak mel naposled na foceni hezci triko s dlouhym rukavem a dziny. Fotili se skupinove i jednotlive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
10.5.17 22:48

Syn se letos fotil tesne po narozeninach, tak mel nove tricka cars, tak si jedno na foceni dal a rifle.
Dcera ta mela saty od Vanoc a nove jeste venku nenosene balerinky. Tak si je natesene nesla do skolky, ze se v nich bude fotit. Uz to bude 14 dni, zatim fotky nedonesli domu jeste.
Nedala bych zadne teplaky, nasravacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3548
10.5.17 22:51

Padnoucí rifle a košili s dl. ohrnutými rukávy, zítra se fotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14457
10.5.17 22:56

Ja bych oblikla do neceho novejsiho, cisteho, ale neresila bych jestli je to kosile, nebo tricko. Nejake dziny misto teplaku bych brala jako samozrejmost. Spis bych volila neco barevneho at je na fotce vyrazny :D za nas se to hrozne resilo, kluci meli kosile, div ne oblek a holky halenky, saticky atd a pak ty fotky vypadali strasne strojene, neprirozene… ma to byt pamatka na skolku, tak at je tam prirozene a ne chodit rok v otrhanych teplakach a pak se na jeden den vyfiknout pomalu do spolecenskyho, tot muj nazor :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
10.5.17 23:00

Náš staší měl na společné focení rifle a triko s límečkem (dlouhý rukáv). Fotky už mám doma, pár kluků mělo punčochy a triko s dlouhým rukávem, dva kluci měli rifle a košili s krátkým rukávem, jeden kluk měl tepláky - maminka na focení zapoměla. Holčičky měly šaty nebo legínky a tuniku. Hezky vypadají všichni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3548
10.5.17 23:01
@Kriss Tina píše:

náš se na loňské fotce tváří jako belzebub, takže výrazný opravdu je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
10.5.17 23:12

U nas se fotili asi pred 2mi tydny. Protoze bylo venku asi 6 stupnu, cekala jsem, ze budou v bundach. Dostal tricko s dlouhym a s limeckem, co nosi i normalne. Ale nahodou vylezlo slunicko, tak je odsvlekli. Kdybych to vedela, dostal by svoji oblibenou kosili.
Nektere maminky daly prave frajerske bundy a deti je pak nemeli.
Kalhoty neresim, protoze stejne nebyly videt, stal v horni rade. Ve spodni rade byly vetsinou holcicky. Ty mely puncosky nebo leginy a satky nebo tuniku. Kluci dziny a svetr ci tricko. Jen jeden tam ma sako a motylka a vedle nej sedi zrovna dalsi v teplakach a pantoflich :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
11.5.17 01:38

Ja dávala polokošili, ale půlka dětí byla oblečená normálně, protože rodiče nevěděli, že se fotí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama