Co opravdu zabírá na velkou bolest v krku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 10:19

Co opravdu zabírá na velkou bolest v krku?

Dobrý den, co Vám zabralo na velkou bolest v krku? Už 5-tý den mám velké bolesti a suchý kašel. Beru paraleny, citron, med, zázvor a nic nepomáhá. Co koupit v lékárně, aby to opravdu zabralo? Klidně i domácí figl :kytka:
Už je to hodně nepříjemný.
Děkuji Vám :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1148
28.9.21 10:22

Mokry obklad na krk. Na krk mokrou zinku, pres to igelitovy sacek a cele to obvazat suchym satkem. Je to trochu neprijemny, ale doporucuju to vydržet co nejdele. Aspon tri hodiny, idealne pres noc. To je na bolest v krku zazrak. Vsechny předražené pastilky z lekarny se muzou jit vycpat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 10:23
@Maminanamatersky píše:
Mokry obklad na krk. Na krk mokrou zinku, pres to igelitovy sacek a cele to obvazat suchym satkem. Je to trochu neprijemny, ale doporucuju to vydržet co nejdele. Aspon tri hodiny, idealne pres noc. To je na bolest v krku zazrak. Vsechny předražené pastilky z lekarny se muzou jit vycpat.

Ahojky, dobře provedu! :) Moc děkuji, už je to šílený. Hned jdu na to!

• Citovat
  • Nahlásit
11368
28.9.21 10:25

Priessnitzův zábal ( mokrý ledový hadr a nechat zapařit, jak popisují výš) a proti bolesti Ibuprofen. Mně ho doporučuje doktorka při angínách, protože nemůžu polknout ani slinu. Jen mě napadlo, angínu máš vyloučenou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
28.9.21 10:26

Já mám v lekarnicce zásobu Orofaru - cumlavych pastilek, pomáhá a ještě i chutná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
28.9.21 10:29

Ibuprofen, paralen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9313
28.9.21 10:31

Mně pomáhá Ibalgin. Jedině a vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 10:35
@Aduš8 píše:
Priessnitzův zábal ( mokrý ledový hadr a nechat zapařit, jak popisují výš) a proti bolesti Ibuprofen. Mně ho doporučuje doktorka při angínách, protože nemůžu polknout ani slinu. Jen mě napadlo, angínu máš vyloučenou?

Děkuji, no u dr jsem nebyla :,( brala jsem to tak, že jsem jen nachlazená. Je to horší a horší, zítra v 7 ráno k němu běžím. Zábal už mám na krku. Děkuji všem.

• Citovat
  • Nahlásit
23507
28.9.21 10:36

Beru ibalgin, nic lepšího není. Zabere i na fakt brutální bolest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
28.9.21 10:50

V tomhle případě už LÉKAŘ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 11:11

Ještě se zeptám, asi blbá otázka..
Kdyby to byla angína, dá se to obejít bez antibiotik? Nikdy nemarodím, tohle mám snad poprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
11558
28.9.21 11:12

Do krku Jox, na krk mokrý zábal. A vyležet - což se hůř dělá, než říká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48082
28.9.21 11:15
@Semtex píše:
Já mám v lekarnicce zásobu Orofaru - cumlavych pastilek, pomáhá a ještě i chutná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fuj, to je pro mě tak hnusná pastilka :mrgreen: :mrgreen: ono tu vypadá jak paralen, co? má to taková divnou pachuť ja je to takovej prášek :mrgreen: ale taky jsem to dřív cumlala, ale pak jsem našla mullerovy pastilky se zázvorem a mně osobně nic z tehlech léků nepomohlo víc než tohle, navíc mi teda chutnaj.

ale ja si to vezmu hned jak cítim, že mě začíná bolet v krku a ani se mi to nestihne rozjet, na velkou bolest nevím jak by to pomohlo. už dlouho jsem to nenechala rozjet do velký bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
28.9.21 11:19

Já nedám dopustit na kombinaci cibule, česnek, zázvor. Jím syrové po kouskách a vždy pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
28.9.21 11:33

Jox pripadne francovka nebo nejaky alkohol s co nejvic procent alkoholu… klidne nejaka slivka 50% a vic. Mini lod, mensi lzicka max dve… co tak klidne hodku… on ten alkohol to tam vypali a fakt to pomaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat