Co originálního přítelovi k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 19:07
Co originálního přítelovi k Vánocům?

Zdravím,

Vánoce jsou skoro tu a já stále nemám žádný originální nápad na dárek k Vánocům pro mého přítele. Polštář se zamilovným potiskem už dostal, stejně tak parfémovaný mycí gel, hezké oblečení a kvalitní čokoládu. Nápady mi už došly. Prosím o inspiraci či se můžete pochlubit, co budete kupovat vy? Děkuju moc :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5375 příspěvků 03.12.17 19:08

Odpíchla bych se od toho, co má rád, co dělá, co ho těší, baví.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6240 příspěvků 03.12.17 19:10

Koupila jsem manželovi barevné ponožky, je to momentálně módní hit a je to originální dárek.

magdickakocicka
Kecalka 494 příspěvků 03.12.17 19:10

A co mu dat neco normalniho :think:??? Jako ja dostat parfemovanej sprchac a polstar s fotkou, tak z toho bych teda byla fakt na vetvi :zed:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17529 příspěvků 18 inzerátů 03.12.17 19:11

Manželovi jsem dávala sportovní vybavení, knížky, baťoh, nějakou elektroniku (dle zájmu a aktuální potřeby), oblečení, vtipnou termoláhev…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 19:15
@Anonymní píše:
Zdravím,Vánoce jsou skoro tu a já stále nemám žádný originální nápad na dárek k Vánocům pro mého přítele. Polštář se zamilovným potiskem už dostal, stejně tak parfémovaný mycí gel, hezké oblečení a kvalitní čokoládu. Nápady mi už došly. Prosím o inspiraci či se můžete pochlubit, co budete kupovat vy? Děkuju moc :D

tos toho zatím moc nevymyslela, aby ti už došly nápady :lol: já co si honem teď vzpomínám - kuličková dráha, programovatelné auto na vysílačku, jízda v hummeru, termo hrnek ve tvaru objektivu, hlavolamy, trička se star wars a podobnýma blbinama, naposledy dokonce zájezd do černobylu, ale to bylo s kulatýma narozkama dohromady. Přítel je nerd a hračička, tak se vymýšlí dobře :)

Lychee13
Závislačka 3076 příspěvků 03.12.17 19:20

Hry na xbox, něco na paintball a hlavně fusky, na ty se těší nejvíc. :mrgreen: Jinak kdybych mu dala udělat polštář s naší fotkou, tak mě nechá zbavit svéprávnosti. :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 03.12.17 19:26

Za polštář by mi ten můj fakt nepodekoval. Tomu mému jsem koupila věci k tomu co ho baví a zajímá. Jak ti máme poradit když ho neznáme.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 03.12.17 19:30

To můj přítel si přeje aku šroubovák tak že ten mu koupím a pak nejspíš nějáké oblečení možná něco do auto nebo na PC ale už jsme dostali takový menší dárek zjistila jsem že jsem těhotná tak to je dárek za všechny prachy :*

AnastazieB
Echt Kelišová 8410 příspěvků 03.12.17 19:44

Jak píšou holky, polštář se zamilovaným potiskem, to je opravdu super dárek pro muže :mrgreen:.
Jinak u nás knihy, bluetooth reproduktor, sluchátka, kožený pásek…

Mava
Generální žvanilka 24836 příspěvků 03.12.17 19:51

Kvalitní kapesní nůž :nevim:

NikysekR
Extra třída :D 10366 příspěvků 12 inzerátů 03.12.17 19:51

Takové dárky, jako píšeš, jsme si dávali tak v sedmnácti :think: Ale nevím kolik vám je. Já mu kupuju co vím, že zrovna potřebuje nebo podle jeho zálib. Ty ho znáš a víš, co ho baví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 19:54
@Anonymní píše:
Zdravím,Vánoce jsou skoro tu a já stále nemám žádný originální nápad na dárek k Vánocům pro mého přítele. Polštář se zamilovným potiskem už dostal, stejně tak parfémovaný mycí gel, hezké oblečení a kvalitní čokoládu. Nápady mi už došly. Prosím o inspiraci či se můžete pochlubit, co budete kupovat vy? Děkuju moc :D

te buh! vzhledem k pomerne rozpoznatelne kombinaci daru prosim opravdu snazne o zachovani anonymu: vylet do parize (4 dny all inclusive z moji strany), vertikalni sachy (jakoze na zed, s polickama, je to bozi), listky na rolling stones vcetne dlouheho vikendu v metropoli kde hrali, let stihackou, “strileci” balicek (jakoze moznost si zastrilet z x ruznych zbrani), ruzne obrazy a jine specificke designerske kusy… neni to teda vse k letosnim vanocum, to je asi jasne

mejdlo a kyc do postele by skoncili v popelnici jeste na stedry vecer

Venetia
Hvězda diskuse 37420 příspěvků 03.12.17 19:55
@magdickakocicka píše:
A co mu dat neco normalniho :think:??? Jako ja dostat parfemovanej sprchac a polstar s fotkou, tak z toho bych teda byla fakt na vetvi :zed:

co je normální? Je hezčí dárek než ten, na kterém je vidět, že na tebe partner myslí? I kdyby to byla blbost?

Venetia
Hvězda diskuse 37420 příspěvků 03.12.17 19:57
@Anonymní píše:
te buh! vzhledem k pomerne rozpoznatelne kombinaci daru prosim opravdu snazne o zachovani anonymu: vylet do parize (4 dny all inclusive z moji strany), vertikalni sachy (jakoze na zed, s polickama, je to bozi), listky na rolling stones vcetne dlouheho vikendu v metropoli kde hrali, let stihackou, “strileci” balicek (jakoze moznost si zastrilet z x ruznych zbrani), ruzne obrazy a jine specificke designerske kusy… neni to teda vse k letosnim vanocum, to je asi jasnemejdlo a kyc do postele by skoncili v popelnici jeste na stedry vecer

jakože by tvůj dárek hodil do popelnice 8o?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >