Co pěkného lze vidět v Plzni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 11.08.19 17:51
Co pěkného lze vidět v Plzni?

Ahoj Plzeňáci a Plzeňačky, příští týden míříme na dovolenou do vašeho města. Dáte mi tip, co pěkného se tam dá vidět? Určitě míříme do Zoo. Ale jde mi hlavně o poznání města jako takového. Na mapě jsem našla, že je tam několik náměstí, kostel sv. Bartoloměje, jakési plzeňské Benátky, naučná stezka údolím Radbuzy. Prosím, dejte mi tip, co by bylo dobré v Plzni vidět a kde se tam dá pocourat. Třeba nějaký okruh po centru města. Nikdy jsme tam nebyli. Díky :mavam:

Reakce:
mag
Extra třída :D 11165 příspěvků 11.08.19 17:59

Pivovar, podzemí, velkou synagogu, malou synagogu, sv. Bartolomeje. Ale treba i neco za Plzni. Klastery v Plasich, Chotesove, Kladrubech. Manetin, kostel v Lukove, Marianskou Tynici
https://www.seznamzpravy.cz/…-guide-75834

MaRou
Stálice 95 příspěvků 11.08.19 18:43

A co třeba techmanie? Jinak benátky super a centrum města taky, víceméně na každým kroku neco je. Na náměstí ještě muzeum loutek a muzeum strašidel :)

inzenyrka85
Povídálka 24 příspěvků 17.08.19 19:40

Radyně - zítra 18.8. je tam keltský den, pro děti super :) jinak plzeňské benatky :mrgreen: sem musela googlit, protože mi napadla jenom Plzeň 2002 záplavy… To by mi fakt nenapadlo - Koi kapr v Benátkách :mrgreen:

Jinak ještě Kozel, Bolevecký rybníky, v Kyšicích je ňáký kukuřičný bludiště ;) v nouzi v dešti třeba dětská herna Lvíček nebo i jiná ;)

Váš příspěvek
Reklama