Jakou vodu pijete v prvním trimestru?

85
5.3.21 19:11

Co pijete v prvním trimestru?

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, co pijete v 1. trimestru?
Pijete spíš balenou vodu nebo vodu z kohoutku? Někde jsem četla, že voda z PET může být nebezpečná pro plod. Může způsobit potrat. Já už jeden zažila, tak se bojím.
Dál jsem se chtěla zeptat na čaj. Jsem na něj zvyklá, vypiju i 2 litry za den. Černý jsem pít přestala, piju ovocný. Snad nemá tolik kofeinu. Chci si ještě pořídit rooibos. Čím udržujete pitný režim vy?
Děkuju za odpovědi a ať se daří. :pankac: :dance: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1266
5.3.21 19:14

Vodu, minerálky, ovocné čaje, slazené vody, stavu,… Teď šestý měsíc a zatím to vypadá, že to absolutně nemělo vliv :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25982
5.3.21 19:23

Pila jsem vše kromě alkoholu, celý život piju vodu z vodovodu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
5.3.21 19:24

Přiznávám že jsem to neřešila. Pila jsem na co byla chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
5.3.21 19:29

@PT PCE Minerálky nebo perlivé vody…piju je celý život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
5.3.21 19:35

Pila jsem všechno…
Uprdnout se nebojíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
5.3.21 19:37

Já to v prvním trimestru střídala. Spíše piju kohoutkovou a občas mineralku magnezku. Jinak čaj jsem vysadila a pila rooibos, ale občas si dam caro nebo kakao- to je tak na svacinku spis 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7382
5.3.21 19:39

Piju stavu nebo jen samotnou vodu z vodovodu - mam teda filtracni konvici, ze mame hodne tvrdou a ne az tak dobrou, ale nekdy si dam i z kohoutku, kdyz dojde filtr a nemam v zasobe. Pokud se bojis, muzes si vodu treba prevaret a nechat vychladnout, pit pak. Mineralky nemusim, ale asi bych petky az tak neresila, to bys musela resit uplne vse ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5976
5.3.21 19:39

@PT PCE věř tomu, že ty úvahy, co se ti honí hlavou jsou pro plod mnohem větší riziko, než jakákoli voda…
Hoď se do pohody nebo potratíš z toho, jak řešíš hlouposti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
5.3.21 19:40

To bych se mohla bát používat i mobil :mrgreen:. Nepila jsem jenom alkohol a tonic, jinak úplně vše i kávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
5.3.21 19:44

Doma vodu z vodovodu, v práci balenou, protože k jiné přístup nemám, jinak denně 2× espresso lungo, sem tam džus, černý čaj, meduňkový, šípkový, colu když je mi blbě, občas skleničku šampáňa, nebo piva, žádný nalejvání.. prostě co se kde zrovna vyskytne..
Nehrotíš to moc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9024
5.3.21 19:47
@PT PCE píše:
Ahoj holky,
Pijete spíš balenou vodu nebo vodu z kohoutku? Někde jsem četla, že voda z PET může být nebezpečná pro plod. Může způsobit potrat. Já už jeden zažila, tak se bojím.
Dál jsem se chtěla zeptat na čaj. Jsem na něj zvyklá, vypiju i 2 litry za den. Černý jsem pít přestala, piju ovocný. Snad nemá tolik kofeinu. Chci si ještě pořídit rooibos. Čím udržujete pitný režim vy?
Děkuju za odpovědi a ať se daří. :pankac: :dance: :mavam:

Jako vážně? 8o kup si kojeneckou a ještě jin pro jistotu radši převařuj! :lol: :roll:… Odkdy má ovocný čaj kofein? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9024
5.3.21 19:48

Jo a vyhýbala bych se zásadně vody z kohoutku! Obsahuje chlór a hormony! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
5.3.21 19:49

Vzhledem k tomu, že jsem udržela jen cocacolu… :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7568
5.3.21 19:50
@PT PCE píše:
Ahoj holky,
Děkuju za odpovědi a ať se daří. :pankac: :dance: :mavam:

Veškerá pitná voda, jak balená nebo z kohoutku je zdravotně nezávadná. Never všemu co někde najdeš. Na internetu najdeš i naprosté nesmysly a totálne lživé informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat