Co plazícímu/ lezoucímu na ven na nohy? (podzim,zima,mokro)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brucka_cz
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 23:14
Co plazicimu/lezoucime na ven na nohy (podzim,zima,mokro)

Holky co davate svym plazicim nebo lezoucim detem na nohy, kdyz je mokro, podzim nebo zima? Nechci aby byls mala venku jen v kocarku. Koupili jsme softshellovy overal (Lidl), ale nema “tapky”. A tak premyslim co male “obout”.? Nebo jste davali nejake navleky?

Dekuji za radu ????

Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 28.08.18 23:20

Vz davala jsem zimni capacky Reima (nemaji pevnou podrazku, je to cele mekke).

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 28.08.18 23:28

Pokud je mokro, tak stejně dítě nenechávám plazit venku. Jinak má jakékoliv capáčky, existují i softshellové. Když se začne dítě stavět na nohy kupuju boty Little blue lamb.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 29.08.18 06:11

Také mám Reima capáčky, ale ven z kočárku pouštím až dítě, co alespoň obchází, určitě ne jen plazící se.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 06:40

Proc by se plazici dite melo plazit venku na zemi v mokru a zime? To jako fakt? Obe deti, kdyz byly nechodici, tak proste tohle obdobi sedely v kocaru. Ani jsem to nemusela vysvetlovat, o nic neprisly. A ani jsem nikdy nikoho takoveho nevidela.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 09:23

@Brucka_cz na mokrou zem jsem dítě nedávala. A plazici jen v teple na deku. Jak to uměly na čtyřech, tak kdykoliv (byla jsem tady za exota). A prostě jsem teple oblékla dle počasí.

Brucka_cz
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 16:00

Opravdu nevidim duvod proc by lezouci dite nemohlo napr na podzim nebo ve snehu lezt po zahrade. Samozdrejme tam nebude dloho a bude umerne pocasi obleceno.

Stejne tak se ted mala plazi na zahrade na travniku. Opravdu v tom nevidim problem.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 09:12
@Brucka_cz píše:
Opravdu nevidim duvod proc by lezouci dite nemohlo napr na podzim nebo ve snehu lezt po zahrade. Samozdrejme tam nebude dloho a bude umerne pocasi obleceno.Stejne tak se ted mala plazi na zahrade na travniku. Opravdu v tom nevidim problem.

Ja nevim, co treba rychlejsi prochladnuti? Ve snehu? Ty by ses chtela plazit ve snehu a mokru? Ja teda ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >