Reklama

Co plazícímu/ lezoucímu na ven na nohy? (podzim,zima,mokro)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brucka_cz
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 23:14
Co plazicimu/lezoucime na ven na nohy (podzim,zima,mokro)

Holky co davate svym plazicim nebo lezoucim detem na nohy, kdyz je mokro, podzim nebo zima? Nechci aby byls mala venku jen v kocarku. Koupili jsme softshellovy overal (Lidl), ale nema “tapky”. A tak premyslim co male “obout”.? Nebo jste davali nejake navleky?

Dekuji za radu ????

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 23:20

Vz davala jsem zimni capacky Reima (nemaji pevnou podrazku, je to cele mekke).

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 23:28

Pokud je mokro, tak stejně dítě nenechávám plazit venku. Jinak má jakékoliv capáčky, existují i softshellové. Když se začne dítě stavět na nohy kupuju boty Little blue lamb.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 29.08.18 06:11

Také mám Reima capáčky, ale ven z kočárku pouštím až dítě, co alespoň obchází, určitě ne jen plazící se.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 06:40

Proc by se plazici dite melo plazit venku na zemi v mokru a zime? To jako fakt? Obe deti, kdyz byly nechodici, tak proste tohle obdobi sedely v kocaru. Ani jsem to nemusela vysvetlovat, o nic neprisly. A ani jsem nikdy nikoho takoveho nevidela.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 09:23

@Brucka_cz na mokrou zem jsem dítě nedávala. A plazici jen v teple na deku. Jak to uměly na čtyřech, tak kdykoliv (byla jsem tady za exota). A prostě jsem teple oblékla dle počasí.

Brucka_cz
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 16:00

Opravdu nevidim duvod proc by lezouci dite nemohlo napr na podzim nebo ve snehu lezt po zahrade. Samozdrejme tam nebude dloho a bude umerne pocasi obleceno.

Stejne tak se ted mala plazi na zahrade na travniku. Opravdu v tom nevidim problem.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 09:12
@Brucka_cz píše:
Opravdu nevidim duvod proc by lezouci dite nemohlo napr na podzim nebo ve snehu lezt po zahrade. Samozdrejme tam nebude dloho a bude umerne pocasi obleceno.Stejne tak se ted mala plazi na zahrade na travniku. Opravdu v tom nevidim problem.

Ja nevim, co treba rychlejsi prochladnuti? Ve snehu? Ty by ses chtela plazit ve snehu a mokru? Ja teda ne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >