Co po ukončení vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:19
Co po ukonceni vztahu?

Muj prvni pritel se se mnou rozesel po 3 letech, napsal mi, ze uz me nemiluje smitec, bude lepsi kdyz uz si nikdy nenapiseme, ze uz ho nezajimam, a ze on uz se zajima o jinou :? Nedoprosuji se, prijala jsem to, i kdyz to boli, ale nechapu, ze se smazou totalne 3 roky, jako nechci se s nim stykat a vidat, ale obcas vedet jak se mu dari atd. 3 roky zivota neni prece malo, nebo je to normalni, ze se lidi vzajemne po ukonceni vztahu uplne vymazou ze zivota? Nerozesli jsme se nejak ve zlym. Dekuji za vase zkusenosti

Reakce:
Diana69
Kecalka 472 příspěvků 29.05.19 21:24

Ja hlavně nechápu, proč ti píše že už se zajímá o jinou..jako by tě nesebral samotný rozchod a ještě k tomu tohle :zed: :zed: :zed:
Jinak neboj se..preboli to ;) najdeš lepšího.. :)

anupati
Kelišová 7019 příspěvků 29.05.19 21:27

Z mé zkušenosti je lepší udělat tu tlustou čáru hlavně pro toho, kdo je „opuštěn“. Pokud tě to zaskočilo, nebyl to pozvolný konec, kdy už to bylo jen o tom, kdo najde odvahu to rozseknout…tak věř, že je to hlavně pro tebe ta lepší varianta, než se „kamarádit“. Je to hnusný, ale takhle máš šanci se z toho vyhrabat, nedělat si zbytečně naděje, odžít si to co nejrychleji a posunout se dál. Jo, staré dobré sejde z očí, sejde z mysli platí. Hodně štěstí :kytka:

Příspěvek upraven 29.05.19 v 21:28

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:28
@Diana69 píše:
Ja hlavně nechápu, proč ti píše že už se zajímá o jinou..jako by tě nesebral samotný rozchod a ještě k tomu tohle :zed: :zed: :zed:
Jinak neboj se..preboli to ;) najdeš lepšího.. :)

No taky jsem to nepochopila, myslim, ze nekoho ma a proste mi chtel jen ublizit, ale nevim proc nic jsem mu neudelala, rozesel se on. Ale jak rikam dlouhodobe jsme na sebe nemeli cas a ta laska z jeho strany vyprchala, byla to hodne moje chyba, hodne jsem pracovala atd. Ale uz to nevratim, jak rikam, rozchod byl v poklidu a z jeho strany, takze to dost dobre nechapu, proc me tak odstrihl…

Lioness34
Závislačka 2645 příspěvků 29.05.19 21:29

Tlustá čára a smitec konec a nezajímat se, prát mu vše dobre… on možná se časem ještě ozve ale neotevirala bych staré rány.

maja45
Kecalka 154 příspěvků 29.05.19 21:30

Rozchod je obvykle bolestivý pro toho, kdo je opuštěn. Neboj, přebolí to. Rozchod po telefonu, sdělení že už se zajímá o jinou není úplně známkou vyzrálosti, charakteru…Pro tebe nyní bude lepší, když se nebudeš zajímat, co dělá, koho si našel atd. Víc by tě to bolelo…bude zase líp

Tajeka
Kecalka 138 příspěvků 29.05.19 21:30

Rekla bych, ze nic neni casem tak horke, jak se to uvari. Neresila bych to ted, kdyz je to tak cerstve (hlavne i kvuli sobe), ale pokud o to budes stale stat, muzes ho za par mesicu kontaktovat a zeptat se, jak se ma a pod. Ale jak pisu, pokud o to budes jeste stat. Jak sama rikas, tri roky nejsou malo, urcite jste spolu neco prozili..a i kvuli tomu me zarazi, ze (jestli jsem to pochopila spravne) Ti o rozchodu jen napsal. O tom, co Ti napsal se mi nechce vubec psat „uz si nikdy nenapiseme, nezajimas me, zajimam se o jinou…“ Co to sakras je? Leda, ze by vam bylo..nact.
Drzim palce, preboli to, dost mozna budes casem spoustu veci hodnotit jinak.

cecetka
Echt Kelišová 8359 příspěvků 29.05.19 21:31

Co to je za blbe zpusoby oznamovat rozchod sms? To je takovy slaboch, ze se nedokaze rozejit osobne? Casem asi vyhodnotis, ze za to nestal :?
Ja se o jednom rozchodu dozvedela od druhych lidi. Ten chlap mi ani tu sms neposlal :mrgreen: Dnes jsem za to rada (ne za zpusob rozchodu, ale za rozchod samotny) :lol:

I partneri po rozchodu spolu mohou normalne komunikovat. Ja s tim nikdy problem nemela, ale ti chlapi to vetsinou povazovali za nemozne. Dobre jim tak :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10622 příspěvků 29.05.19 21:35

Je lepší říct prostě čau a už se nevidět. Zaprvé tebe by to bolelo pokaždé, když byste se sešli nebo spolu mluvili. Zadruhé takové přátelské vztahy s ex bývají pak předmětem hádek a sporů v budoucích vztazích. Prostě to ber, že je konec, chvíli to bude bolet, ale život jde dál a pokud vás nic nepoji dohromady (treba děti) tak není potřeba se dal vídat.

mrav
Nadpozemská drbna 28789 příspěvků 29.05.19 21:39

Ahoj. Rada je jednoduchá - věnuj se teď sama sobě. Ten pravý se určitě včas objeví. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:40
@Tajeka píše:
Rekla bych, ze nic neni casem tak horke, jak se to uvari. Neresila bych to ted, kdyz je to tak cerstve (hlavne i kvuli sobe), ale pokud o to budes stale stat, muzes ho za par mesicu kontaktovat a zeptat se, jak se ma a pod. Ale jak pisu, pokud o to budes jeste stat. Jak sama rikas, tri roky nejsou malo, urcite jste spolu neco prozili..a i kvuli tomu me zarazi, ze (jestli jsem to pochopila spravne) Ti o rozchodu jen napsal. O tom, co Ti napsal se mi nechce vubec psat „uz si nikdy nenapiseme, nezajimas me, zajimam se o jinou…“ Co to sakras je? Leda, ze by vam bylo..nact.
Drzim palce, preboli to, dost mozna budes casem spoustu veci hodnotit jinak.

Ne je mu 28, nebyl to rozchod z niceho nic, ja na neho nemela cas a vyprchalo to, ale zadny podraz nic, proste uz nechtel cekat a laska z jeho strany vyprchala, to chapu, ale nevim proc se do me strefuje, to bych spis mela delat ja, dost se trapim, ale drzim se a snazim se to prekonat, ja se nechci snizovat k nejakym urazkam atd. Tim spis jsem si myslela, ze budeme normalne komunikovat :)

Tajeka
Kecalka 138 příspěvků 29.05.19 21:52

Je to zvlastni.. dost mozna neni tak v pohode, jak se snazi pusobit. Rekla bych, ze clovek, ktery je v pohode (ma novy objekt zajmu a pod) nema duvod druhe zranovat. Mozna je to vyvrcholeni nejake jeho frustrace z toho, ze jsi na nej nemela cas a on se treba citil nedulezity, svym zpusobem k rozchodu donuceny. Tezko rict.
Z mych zkusenosti je casna porozchodova komunikace jen soli do ran. Protahuje separaci, adaptaci na novy stav, zivot, situace.
Pokud byl vas vzajemny vztah jinak postaven i na pratelstvi, zajmu a respektu… vubec bych pozdejsi komunikaci i jakysi obcasny kontakt nevylucovala.
Dobra je knizka Partneri a rozchody od J. Klimese. Lecos objasni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:56
@Tajeka píše:
Je to zvlastni.. dost mozna neni tak v pohode, jak se snazi pusobit. Rekla bych, ze clovek, ktery je v pohode (ma novy objekt zajmu a pod) nema duvod druhe zranovat. Mozna je to vyvrcholeni nejake jeho frustrace z toho, ze jsi na nej nemela cas a on se treba citil nedulezity, svym zpusobem k rozchodu donuceny. Tezko rict.
Z mych zkusenosti je casna porozchodova komunikace jen soli do ran. Protahuje separaci, adaptaci na novy stav, zivot, situace.
Pokud byl vas vzajemny vztah jinak postaven i na pratelstvi, zajmu a respektu… vubec bych pozdejsi komunikaci i jakysi obcasny kontakt nevylucovala.
Dobra je knizka Partneri a rozchody od J. Klimese. Lecos objasni.

Dekuji taky myslim, ze to tak je. Nekolikrat mi rekl, ze uz me nemiluje a je to jen a jen moje vina. Myslim, ze je to pravda, ze uz me nema rad a jak pises, to jak k tomu doslo se mozna zmenilo v nenavist ke mne, tak mi to asi timto zpusobem vraci :,(

Váš příspěvek
Reklama