Co podnikat s ročním dítětem v těchto hrokých dnech - Praha

130
2.8.13 14:42

Co podnikat s ročním dítětem v těchto hrokých dnech - Praha

Zdravím maminy!
Právě hledám všechna možná brouzdaliště a vyžití pro děti, od jdnoho roku, Jsme z Prahy 10 a na vysedávání na písku to neni úplně v těhle vedrech to nejlepší, ani pro prcky…a tak prosím o tipy, kde jsou nějaké parky s fontánkou nebo něco takového, kde by se děti mohly cachtat. úplně se mi nechce třeba na Slavii a na velké areály…určitě vyrazíme na pískovnu, o víkendech jsme na chatě a to je úpně to nej, malej se vyřádí s hadicí a v bazénku, ale v Praze je to trochu obtížnější…Kdo zná Gutovku, tak tam jsou spíš starší děti a hlava na hlavě, možná to vypadá že jsem hrozně vybíravá :) ale mám radši spíš klidnější prostředí…tak předem díky za zkušenosti a rady, mějte krásný den, paaaaaaaaa :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Malvajs
2.8.13 14:46
@Heduuuš píše:
Zdravím maminy!
Právě hledám všechna možná brouzdaliště a vyžití pro děti, od jdnoho roku, Jsme z Prahy 10 a na vysedávání na písku to neni úplně v těhle vedrech to nejlepší, ani pro prcky…a tak prosím o tipy, kde jsou nějaké parky s fontánkou nebo něco takového, kde by se děti mohly cachtat. úplně se mi nechce třeba na Slavii a na velké areály…určitě vyrazíme na pískovnu, o víkendech jsme na chatě a to je úpně to nej, malej se vyřádí s hadicí a v bazénku, ale v Praze je to trochu obtížnější…Kdo zná Gutovku, tak tam jsou spíš starší děti a hlava na hlavě, možná to vypadá že jsem hrozně vybíravá :) ale mám radši spíš klidnější prostředí…tak předem díky za zkušenosti a rady, mějte krásný den, paaaaaaaaa :mavam:

Zustante v tydnu taky na chate :-) V praze muzete byt pres zimu :mavam:

• Citovat
  • Upravit
5052
2.8.13 14:47

Mám 4letou a 6m. Děti dělím starší Gutovka a mladší Grébovka. O víkendech s manželem a přes týden s dědou. Dnes jsme odpoledne doma malá má osypané záda z horka :(. Hříště pod stromy okolí Vršovice-Strašnice-Kubáň nenajdeš jen v Grábovce uprostřed malilinkaté říká se mi u Štiky a kousek dál je fontánky pod stromy, ale koupat se tam nedá (nesmí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
2.8.13 14:49
@Blanka S píše:
Mám 4letou a 6m. Děti dělím starší Gutovka a mladší Grébovka. O víkendech s manželem a přes týden s dědou. Dnes jsme odpoledne doma malá má osypané záda z horka :(. Hříště pod stromy okolí Vršovice-Strašnice-Kubáň nenajdeš jen v Grábovce uprostřed malilinkaté říká se mi u Štiky a kousek dál je fontánky pod stromy, ale koupat se tam nedá (nesmí).

Grebovka mě taky napadla, teď tam hodně renovujou, tak se na to mrknu a asi to tam zkusíme, chodívala jsem tam jako malá si hrát, tak aspoň malej uvidí kde máma dělala lumpárny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
2.8.13 14:51
@Malvajs píše:
Zustante v tydnu taky na chate :-) V praze muzete byt pres zimu :mavam:

to právě bohužel nejde tam zůstat, kdyby to šlo tak to vůbec neřeším :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
2.8.13 14:54
@Heduuuš píše:
to právě bohužel nejde tam zůstat, kdyby to šlo tak to vůbec neřeším :)

ja jsem si to myslela :-) ale rada mi to prisla jako jednoducha :-)
Ne ted vazne :- kdyz bylo synovi rok a nechtela jsem s nim litat na verejne koupaliste, zalezla jsem do kunratickyho lesa u Ikemu. On spal v kocarku ja sedela na lavicce a byli jsme spokojeni oba. Pak si tam prolezl pisek, je to pod stromy a ve stinu. Anebo jsem mu dala na balkon lavor s vodou, do toho par hracek, nad neho velky destnik jako slunecnik a bylo :-)

• Citovat
  • Upravit
5052
2.8.13 14:54
@Heduuuš píše:
Grebovka mě taky napadla, teď tam hodně renovujou, tak se na to mrknu a asi to tam zkusíme, chodívala jsem tam jako malá si hrát, tak aspoň malej uvidí kde máma dělala lumpárny :D

je to tam úplně nové OPRAVENÉ. Jezdila jsem tam ze starší jako mimčo a ta už mi na procházky dlabe :mrgreen: takže tam jezdí děda a já Gutovka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50159
2.8.13 14:58

V tomhle počasí tak maximálně nějaký hřiště pod stromama, třeba v Čimickém nebo Ďáblickém háji (to prvé je teď čerstvě natřeno). Ale teda dneska odpoledne ven nelezu a maximálně dceři vytáhnu bazének na balkón, tohle už je fakt moc :? Počkám tak po šesté-sedmé a pak vyrazíme někam pod stromy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
2.8.13 15:01
@Malvajs píše:
ja jsem si to myslela :-) ale rada mi to prisla jako jednoducha :-)
Ne ted vazne :- kdyz bylo synovi rok a nechtela jsem s nim litat na verejne koupaliste, zalezla jsem do kunratickyho lesa u Ikemu. On spal v kocarku ja sedela na lavicce a byli jsme spokojeni oba. Pak si tam prolezl pisek, je to pod stromy a ve stinu. Anebo jsem mu dala na balkon lavor s vodou, do toho par hracek, nad neho velky destnik jako slunecnik a bylo :-)

jojo, rada báječná a ta představa ještě lepší :) ale budem tam na víkendy, tak se můžem těšit a přes týden se to nějak vždycky vyřeší, asi nejvíc využijem dvorek, máme tam houpačku, písek a napustím bazének a bude po starostech, nakonec je to i pohodlí, nevláčet se někam autobusem a když přijde návštěva s dětma tak je to skvělý. Tak vlastně co řeším že :D
jsem zvídavá a ráda objevuju nějaká nová místa, tak proto se pídim kdo kam chodí. V kunraticích je to taky hezké, to jo :)
holky, díky, Grebovku určitě oživíme a kunratice si nechám v záloze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
2.8.13 15:03
@Heduuuš píše:
jojo, rada báječná a ta představa ještě lepší :) ale budem tam na víkendy, tak se můžem těšit a přes týden se to nějak vždycky vyřeší, asi nejvíc využijem dvorek, máme tam houpačku, písek a napustím bazének a bude po starostech, nakonec je to i pohodlí, nevláčet se někam autobusem a když přijde návštěva s dětma tak je to skvělý. Tak vlastně co řeším že :D
jsem zvídavá a ráda objevuju nějaká nová místa, tak proto se pídim kdo kam chodí. V kunraticích je to taky hezké, to jo :)
holky, díky, Grebovku určitě oživíme a kunratice si nechám v záloze :)

no vidis, mate zahradu, to je super. My taky malou, ale mame, takze tam dam nafukovaci bazen a malej se tam rachta a je klid. Lepsi nez vymyslet nejaky mega program, maximalne pozvi kamaradku s podobne starym ditkem a mas to :-) Dve mouchy jednou ranou :-)

• Citovat
  • Upravit
130
2.8.13 15:22
@Malvajs píše:
no vidis, mate zahradu, to je super. My taky malou, ale mame, takze tam dam nafukovaci bazen a malej se tam rachta a je klid. Lepsi nez vymyslet nejaky mega program, maximalne pozvi kamaradku s podobne starym ditkem a mas to :-) Dve mouchy jednou ranou :-)

jojo, máš naprostou pravdu, je to rozhodně lepší než vymýšlet nějaký mega akce, na ty přijde čas až budou děti větší, zatím jim to ke spokojenosti bohatě stačí. vždycky s esnažím něco vymýšlet a plánovat a nakonec dojdu v podstatě ke stejnému závěru, proč si to dělat složitější??? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
2.8.13 15:37
@Heduuuš píše:
jojo, máš naprostou pravdu, je to rozhodně lepší než vymýšlet nějaký mega akce, na ty přijde čas až budou děti větší, zatím jim to ke spokojenosti bohatě stačí. vždycky s esnažím něco vymýšlet a plánovat a nakonec dojdu v podstatě ke stejnému závěru, proč si to dělat složitější??? :D

přéééésně :-) neboj prijde doba, kdy te bude doma prudit, ze chce nekam jit, vyuzij a uzivej toho, ze te nikam netaha a je spokojenej tam kde :-)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama