Co podniknout na Silvestra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bramborka92
Povídálka 30 příspěvků 14.12.17 09:50
Co podniknout na Silvestra?

Ahoj :kytka:,

chtěla bych si od Vás nechat poradit a poprosit o nějaký tip. Jedeme se snoubencem 26. 12. do Čr (bydlíme v Německu) musíme zůstat i na Silvestra a přítel by chtěl podniknout něco speciálního. Doporučíte mi prosím nějaké místo, oslavu, klub, restauraci. Může to být kdekoli v Čr, rádi cestujeme. A jak trávíte Silvestra vy? Mockrát děkuji a přeji hezký den.
B. :mavam: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.12.17 10:09

@Bramborka92 dobrá místa už jsou dávno zabraná :think:

hehehe
Extra třída :D 11556 příspěvků 14.12.17 10:25

@Bramborka92
Tak tak, v restauracích, klubech už se tady v ČR fakt nechytnete.
Já trávím Silvestra doma a snažím se tak nějak předstírat, že žádný Silvestr není. :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 14.12.17 10:27

@martina.se to jsem zrovna chtěla říct, to dobré bývá rozebrané často už v září, říjnu :jazyk:
My jezdíme pravidelně s bandou všeho věku na chalupu na Šumavě kousek od Železné Rudy, jiného Silvestra si už ani neumíme představit - a objednáváme to poslední týden v srpnu, abysme měli jistotu, že ubytování bude…

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 14.12.17 10:37
@Mar__tanka1983 píše:
@martina.se to jsem zrovna chtěla říct, to dobré bývá rozebrané často už v září, říjnu :jazyk:
My jezdíme pravidelně s bandou všeho věku na chalupu na Šumavě kousek od Železné Rudy, jiného Silvestra si už ani neumíme představit - a objednáváme to poslední týden v srpnu, abysme měli jistotu, že ubytování bude…

My chalupu na Šumavě na letošního Silvestra objednávali, když jsme o tamtud odjížděli 3.1.2017 :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.12.17 10:40
@ivašot. píše:
My chalupu na Šumavě na letošního Silvestra objednávali, když jsme o tamtud odjížděli 3.1.2017 :lol:

jj, tak se to většinou dělá :palec:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 14.12.17 11:00
@ivašot. píše:
My chalupu na Šumavě na letošního Silvestra objednávali, když jsme o tamtud odjížděli 3.1.2017 :lol:

jooo, tak to my taky vždycky hlásíme při odjezdu „tak zase za rok“, v srpnu ladíme přesné datumy :D

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 14.12.17 11:10

Prijedte ke mne domu :mrgreen: Anebo radsi ne, tesim se, az letos budu posledni den v roce zalezla doma v posteli a koukat na filmy.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 14.12.17 11:26
@Azeretereza píše:
Prijedte ke mne domu :mrgreen: Anebo radsi ne, tesim se, az letos budu posledni den v roce zalezla doma v posteli a koukat na filmy.

A platíš občerstvení? :think:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 14.12.17 11:28
@Detsa píše:
A platíš občerstvení? :think:

Zadny nebude, ja jim jenom ryzi a ty mam zasobu :P

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 14.12.17 11:29
@Azeretereza píše:
Zadny nebude, ja jim jenom ryzi a ty mam zasobu :P

A vaříš ji taky v rychlovarný konvici? :think:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 14.12.17 11:35
@Detsa píše:
A vaříš ji taky v rychlovarný konvici? :think:

:mrgreen: Ne, v mikrovlnce.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7899 příspěvků 14.12.17 11:35

@Bramborka92

Já tedy nevím jak jinde, ale u nás se dělají rezervace už od srpna :mrgreen: Možná ještě ted honem obvolat, ale vím, že se už u objednávek bere pár míst pod čarou, jakmile někdo nakonec odřekne.
Možná na slevových portálech něco bude ;)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 14.12.17 11:36
@Azeretereza píše: :mrgreen: Ne, v mikrovlnce.

Tam dělám párky :dance:.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 14.12.17 11:39

@Bramborka92 No do restaurace se možná dostanete když tam budete sedět od rána :think:. Furt je tady možnost jít na Staroměstský náměstí do Prahy, pokud chcete adrenalin nezapomenutelný. Procvičíte si tam úhyby před výbuchy pyrotechniky a sklenic vína ;).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >