Reklama

Co podniknout na Silvestra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bramborka92
Povídálka 30 příspěvků 14.12.17 09:50
Co podniknout na Silvestra?

Ahoj :kytka:,

chtěla bych si od Vás nechat poradit a poprosit o nějaký tip. Jedeme se snoubencem 26. 12. do Čr (bydlíme v Německu) musíme zůstat i na Silvestra a přítel by chtěl podniknout něco speciálního. Doporučíte mi prosím nějaké místo, oslavu, klub, restauraci. Může to být kdekoli v Čr, rádi cestujeme. A jak trávíte Silvestra vy? Mockrát děkuji a přeji hezký den.
B. :mavam: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.12.17 10:09

@Bramborka92 dobrá místa už jsou dávno zabraná :think:

hehehe
Extra třída :D 11537 příspěvků 14.12.17 10:25

@Bramborka92
Tak tak, v restauracích, klubech už se tady v ČR fakt nechytnete.
Já trávím Silvestra doma a snažím se tak nějak předstírat, že žádný Silvestr není. :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 14.12.17 10:27

@martina.se to jsem zrovna chtěla říct, to dobré bývá rozebrané často už v září, říjnu :jazyk:
My jezdíme pravidelně s bandou všeho věku na chalupu na Šumavě kousek od Železné Rudy, jiného Silvestra si už ani neumíme představit - a objednáváme to poslední týden v srpnu, abysme měli jistotu, že ubytování bude…

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 14.12.17 10:37
@Mar__tanka1983 píše:
@martina.se to jsem zrovna chtěla říct, to dobré bývá rozebrané často už v září, říjnu :jazyk:
My jezdíme pravidelně s bandou všeho věku na chalupu na Šumavě kousek od Železné Rudy, jiného Silvestra si už ani neumíme představit - a objednáváme to poslední týden v srpnu, abysme měli jistotu, že ubytování bude…

My chalupu na Šumavě na letošního Silvestra objednávali, když jsme o tamtud odjížděli 3.1.2017 :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.12.17 10:40
@ivašot. píše:
My chalupu na Šumavě na letošního Silvestra objednávali, když jsme o tamtud odjížděli 3.1.2017 :lol:

jj, tak se to většinou dělá :palec:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 14.12.17 11:00
@ivašot. píše:
My chalupu na Šumavě na letošního Silvestra objednávali, když jsme o tamtud odjížděli 3.1.2017 :lol:

jooo, tak to my taky vždycky hlásíme při odjezdu „tak zase za rok“, v srpnu ladíme přesné datumy :D

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 14.12.17 11:10

Prijedte ke mne domu :mrgreen: Anebo radsi ne, tesim se, az letos budu posledni den v roce zalezla doma v posteli a koukat na filmy.

Detsa
Extra třída :D 10657 příspěvků 14.12.17 11:26
@Azeretereza píše:
Prijedte ke mne domu :mrgreen: Anebo radsi ne, tesim se, az letos budu posledni den v roce zalezla doma v posteli a koukat na filmy.

A platíš občerstvení? :think:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 14.12.17 11:28
@Detsa píše:
A platíš občerstvení? :think:

Zadny nebude, ja jim jenom ryzi a ty mam zasobu :P

Detsa
Extra třída :D 10657 příspěvků 14.12.17 11:29
@Azeretereza píše:
Zadny nebude, ja jim jenom ryzi a ty mam zasobu :P

A vaříš ji taky v rychlovarný konvici? :think:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 14.12.17 11:35
@Detsa píše:
A vaříš ji taky v rychlovarný konvici? :think:

:mrgreen: Ne, v mikrovlnce.

chs.jasmin
Kelišová 7422 příspěvků 14.12.17 11:35

@Bramborka92

Já tedy nevím jak jinde, ale u nás se dělají rezervace už od srpna :mrgreen: Možná ještě ted honem obvolat, ale vím, že se už u objednávek bere pár míst pod čarou, jakmile někdo nakonec odřekne.
Možná na slevových portálech něco bude ;)

Detsa
Extra třída :D 10657 příspěvků 14.12.17 11:36
@Azeretereza píše: :mrgreen: Ne, v mikrovlnce.

Tam dělám párky :dance:.

Detsa
Extra třída :D 10657 příspěvků 14.12.17 11:39

@Bramborka92 No do restaurace se možná dostanete když tam budete sedět od rána :think:. Furt je tady možnost jít na Staroměstský náměstí do Prahy, pokud chcete adrenalin nezapomenutelný. Procvičíte si tam úhyby před výbuchy pyrotechniky a sklenic vína ;).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >