Co pomáhá na celodenní nevolnost?

1.6.15 16:24

Co pomáhá na celodenní nevolnost?

Ahoj holky, začínám 8tt a je mi neustále zle…v sobotu jsem celé odpoledne prozvracela, v neděli ani nevstala z postele a dnes jsem sice vstala, ale je mi hrozně, sotva někam dojdu, motá se mi hlava, nemůžu nic jíst :( máte nějaké rady, jak si alespoň trochu ulevit?

Děkuji :jazyk: :oops: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2975
1.6.15 16:30

@Veronikaaa.L mě pomáhali každý večer nanuky( to mi zůstalo do teď), ucucávat po lžičkách colu a u postele jsem měla suché rohlíky - než jsem vstala, tak jsem ho vždycky trochu snědla :) ale i teď (27tt) to někdy nezvládám :lol: je to boj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.15 16:33

@efkart07 Je to fakt šílený :/ já mám u postele piškoty a chroupu po ránu piškoty, ale tak nic moc… k jídlu taky jen piškoty, trochu ovoce a uzobávám už druhý den maso s bramborem, ale stylem, že ukousnu kousíček a stačí, porci, kterou bych měla na 5 minut jim už dva dny :/ Nezvládám nic dělat, úklid nebo vaření je pro mě utrpení, takže to je u nás teď trochu jak v chlívku :oops: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.15 16:34

Mám dvojky, hodně mi ulevila vychlazená coca-cola po doušcích a zázvorová lízátka z lékárny. A bylo mi opravdu zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2975
1.6.15 16:39

@Veronikaaa.L já to měla stejné. až na to maso - já ho nesnesla a jeho vůni. už ho jím tak 3týdny, ale jen šunku, nebo kuřecí maso.
@Sklenka1 mě ta lízátka vůbec nepomohla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
1.6.15 17:23

Mě pomohla studená kola po lžičkách, pak taky docela zabral Emesin z lékárny a taky hodně cucat bonbony (hodně mi vadily pachy…tak to bonbary přebíjeli).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
1.6.15 17:35

Mě nepomohlo nic. 2 měsíce non stop zvracení, jíst jsem nemohla nic to bylo hned venku a Torecan mi doktor předepsal až už když mi začalo být dobře tak nevím jestli by zabral. Měla jsem nakoupené nutridrinky z lékárny abych do sebe dostala aspoň něco výživného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 07:55

Ahoj holky, me ze zacatku nepomohlo taky nic. vyzkousela jsem uplne vsechno. rano jsem jeste zvladla udelat snidani, ale pak uz jsem cely den prolezela v posteli. nastesti jsem zvracela jen malo. hlavne po mliku. trochu mi pomahala cola, zmrzlina a na co jsem mela nejvetsi chut-tak byl cerveny meloun:) to mi zustalo. uz se na nej tesim az bude a s miminkem si dame:D jsem ted 30tt a vylozene si to uzivam. velke nevolnosti nastesti prestaly po 12tt. drzim vam vsem palecky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
2.6.15 08:11

U holčičky mi hodně pomohl sušený zázvor, sice jen na chvíli, ale i tak. Když se nevolnosti vracely, stačilo zas kousek vycucat. Za tři měsíce byl klid a žaludek v pohodě. Zato u kluka- to byl fakt mazec, nepomohlo naprosto nic, zvracení ve dne v noci až do porodu a i při porodu… přeju ti, ať je ti brzo dobře a můžeš užívat bříška :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 08:19

Nejvic pomuze asi opravdu cas, je to boj…vylozene nepomuze asi nic, dokazi ulevit studene veci, mini porcicky jidla, zazvor, ty lizatka, nekomu chlazene/mrazene ovoce, mne ledove mleko…jen jak mi bylo porad zle, tak kdyz jsem neco snedla, priste jsem se na to nemohla uz ani podivat:-)
Jedinou dobrou zpravou, ktera je na 100% je, ze je to docadne s kolem 12tt se naproste vetsine udela dobre!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 08:23

Ale mimi prece za to stoji nee holky? :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie