Co pomahá na kvasinky a výtoky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 10:06
Co pomahá na kvasinky a výtoky?

Ahoj holky, prosím co Vám pomáhá na kvasinky?? děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 17.08.18 10:08

Nejist sladky a doktor. Tim bych zacala, muze to mit tisic a jednu pricinu.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 17.08.18 10:14

Určitě doktor, pořádná kontrola a pak asi nejhlavnější je změna životosprávy, ne jen sladké, celkově cukr pryč. Detoxikace, bylinky atd.

mon222
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 10:14

mívám to často, většinou si zavádím čípky ale pořád se to vrací.. stejně většinou napíše to samé a doktora mám v jiném městě, tak jsem chtěla zkusit něco třeba co má někdo odzkoušené

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 10:16

protikvasinkova dieta, nejist cukr, bilou mouku a mleko, do vyleceni, nasadit probiotika hylak a nadale cukru jen primerene. vyleci to i atopicky ekzem apod..

Petule030
Kelišová 5777 příspěvků 17.08.18 10:18

Máš s léčbou zkušenosti, případně táhlé problémy? Nebo tě to postihlo poprvé a nevíš, co teď s tím? To je docela zásadní informace ;) Pokud jednorázovka, zajdi do lékárny pro nějaké tablety či globule plus krém. (Já třeba nedám dopustit na Clotrimazol.) K lékaři bych letěla, až kdyby to nepomohlo. A pokud se ptáš na opakující se problémy, chtělo by to tu dietu atp. a řešit s lékařem…

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 17.08.18 10:21

@mon222 tak to bude asi proto, že doktor neřeší příčinu jak známo. Prostě ti něco napíše, ale už nepátrá po tom, co to způsobuje. Je pravda, že některé ženy mají výtoky prostě běžně, ale pokud se jedná o obtěžující, zapáchající, svědivé a podobné věci, tak tam asi v tom těle někde něco není v pořádku. Jak jsem psala, jde o to vyčistit tělo, vyladit hladinu hormonů… zajdi si do nějakého osvědčeného bylinkářství nech si poradit, namíchají ti nějaké čaje, dál ten cukr to je svinstvo, je skoro ve všem i tam kde bys ho nečekala, takže když přidáváš ještě zbytečný cukr na víc tak je to pro tělo zátěž. Taky třeba nějaké sedací koupele, celkově vyčistit tělo.

mon222
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 10:23

@natyber No mám to třeba jednou za pul roku, nemám co týden.. :-) nezapáchá, jen svědí občas a bílý výtok no

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 17.08.18 10:24

Zvýšit imunitu,cukr pryč,kdo to vydrží?

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 17.08.18 10:30

Poradim vám vybornou věc.Kupte si na netu,nebo to mivaji ve zdravé výživě.......­.tekutý Chlorophyll..­.......je to přirodni chlorophyll.z Voj­těšky a Moruše.Když máte mykozu namýcháte si s vodou chlorophyll a vypijete .Chlorophyll nám udržuje to správné Ph v těle .Za jediný den máte po mykoze. Chlorphyll vám upravý Ph ve střevě a dole a máte po mykoze .Vyzkošeno ,opravdu to funguje na 100%.

mon222
Stálice 56 příspěvků 17.08.18 10:40

@kotýsek děkuji za radu. kolik tak cca stojí prosím ? :-) a jak to chutná ?:-D zkusím koupit

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 17.08.18 10:56

Já si kupuji tento…ale vydrží hodně dlouho. Chutná po mátě. Ta je tam také.
 https://www.goodfoodstore.cz/…hyll-437-ml/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 12:42

já třeba celý život řešila výtok… bílý, intimka je moje nejlepší kámoška. Po clotrimazolu vždy trochu zlepšení. Nechápala jsem jak někdo může chodit na ostro, dyť přece by musel mít flíček na sukni, občas trochu upatlany stehna :zed: Až jsem ve 30 letech! zjistila, že existuje něco jako ovulační hlen a je to normální!!!! :oops: Nikdo mi to nikdy neřekl, ani doktorka ani máma… a někdo ten hlen má silnější a prostě to tak je :nevim: Pak se mi konečně ulevilo a přestala jsem to řešit…

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 17.08.18 13:42

Tady hodně záleží ,jestli spodek svědí a pálí. Když by byl jen výtok …budiž. Ale když svědí a pálí je to známka mykozy. ;) Ovulační hlen nesvědí)))

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 17.08.18 13:43
@Anonymní píše:
já třeba celý život řešila výtok… bílý, intimka je moje nejlepší kámoška. Po clotrimazolu vždy trochu zlepšení. Nechápala jsem jak někdo může chodit na ostro, dyť přece by musel mít flíček na sukni, občas trochu upatlany stehna :zed: Až jsem ve 30 letech! zjistila, že existuje něco jako ovulační hlen a je to normální!!!! :oops: Nikdo mi to nikdy neřekl, ani doktorka ani máma… a někdo ten hlen má silnější a prostě to tak je :nevim: Pak se mi konečně ulevilo a přestala jsem to řešit…

Kdo by to byl řekl,jak malo stačí ke stesti.:-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >