Co pomáhá na ucpaný nos používám libenar odsávačku

Anonymní
19.2.21 05:41

Co pomaha na ucpaný nos používám libenar odsavacku

Dobrý den nějaké rady jak se co nejdříve zbavit ucpaneho nosu?
Používáme libenar a vincetku dětskou tak to vždy dávám malému odsahu jinak to nejde rýma mu neteče ven trvá to už přes týden a má ji pořád občas pokasle už si nevím ráda dr říká je to normální mě to normální nepřipadá :think:
Díky za předem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58
19.2.21 07:02

Ahoj, taky malej užíval libenar, vincentku a vodu s mořskou solí, chodili jsme na procházky, měl pod hlavou vyvýšeno, zvlhcovali jsme vzduch. Nic nezabiralo, ucpaný nos měl pořád. Taky nic neteklo, měl to vzadu. Doktorka mu asi po dvou měsících udělala stěry s zjistila, že tam má stafylokoka. Dostal antibiotika po kterých na týden dobrý a pak zase ucpaný nos. Na to mi řekla, ze nejspíš chytil už normální rýmu a že některý děti jsou zahleněný až do jara a víc to neřešila. Rýmu má zase od půlky ledna. Takže každý den zvlhcuji a když je to fakt neúnosné tak uvolňuji odsavackou a čekám na jaro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
19.2.21 08:13

Mám skvělé zkušenosti s Tymiánovým krémem, používám u obou dětí od narození. Pomůže aj při kašli a zahlenění :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
19.2.21 08:17

Inhalator, horka koupel, donosol od hadka… ryma byva nekdy na dlouho, 14dni i tri tydny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
19.2.21 08:24
@Anonymní píše:
Dobrý den nějaké rady jak se co nejdříve zbavit ucpaneho nosu?
Používáme libenar a vincetku dětskou tak to vždy dávám malému odsahu jinak to nejde rýma mu neteče ven trvá to už přes týden a má ji pořád občas pokasle už si nevím ráda dr říká je to normální mě to normální nepřipadá :think:
Díky za předem za odpovědi

Detsky sprej do nosu z lekarny?? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
19.2.21 08:27

Bohužel pro dítě to doporučit nemohu :D ale já používám na plný nos šňupací tabák :lol: připravíš kapesník nasajes tabáček a už to lítá :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7520
19.2.21 08:57

Sterimar s medi - dceri vzdy ulevil, rymu samozrejme nevyleci. Ale nejsem si jista, od jakeho je veku, to se optej v lekarne. Nebo cista morska voda na zvlhceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
19.2.21 09:10

Nasivin sprej pro deti, delaji uz pro novorozence…pokud by ryma trvala dyl nez 10 dni, sla bych k lekari, nuze uz byt potreba pouzit kapky do nosu s antibiotiky a treba i kontrola na orl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat