Co pomáha na velkou bolest genitálního oparu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:41
Co pomáha na velkou bolest genitálního oparu?

Ahoj,
Včera se mo udělal poprvé herpes na genitáliích. Jsem z toho celkem špatná a psychicky na dně… Je to ohromná bolest, nemuzu ani dat nohy k sobě, natoz se vycurat…
Bolí to i když mám nohy naholo od sebe… nedá se to vydržet, brečím bolestí už druhý den.. dostala jsem prášky ale ty zaberou až za pár dní… Prosim neco odzkousen :,( o na bolest?? :,(

Reakce:
Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 21.06.19 09:45

Mně zabírá Ibalgin na jakoukoliv bolest. I na silnou bolest v krku. Zkusila bych ten.
Jinak soucítím, musí to být peklo :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:51

Chapu. Prvni opar byva nejhorsi :cert: ted uz s nim umim celkem normalne zit. Mazu ho ihned tea tree oilem, vysusuje.

LuciMik94
Kecalka 105 příspěvků 21.06.19 09:59

Zajdi si ke gynekologovi pro leky. Uzivaji se klasicky jako kazde jine a nejrychleji ti to vyleci a nebude se ti tak moc sirit, jako to byva u genitalniho oparu. Pak jeste mam super zkusenost s honeopatiky rhus toxicodendron 9ch a brat kazdou hodinu 3 kulicky behem prvnich dvou az tri dni behem dne a pak staci do uplneho vymizeni 2-3× denne 3kulicky. Mazat kosminem - masticka na praskle koutky. Roky jsem se trapila a ted to hned v zacatku podchytavam timto a super.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 11:04
U gyn. jsem dnes byla, dostala jsem herpesin tablety… ale bolest neustupuje,pali to a boli to jako cert…
@LuciMik94 píše:
Zajdi si ke gynekologovi pro leky. Uzivaji se klasicky jako kazde jine a nejrychleji ti to vyleci a nebude se ti tak moc sirit, jako to byva u genitalniho oparu. Pak jeste mam super zkusenost s honeopatiky rhus toxicodendron 9ch a brat kazdou hodinu 3 kulicky behem prvnich dvou az tri dni behem dne a pak staci do uplneho vymizeni 2-3× denne 3kulicky. Mazat kosminem - masticka na praskle koutky. Roky jsem se trapila a ted to hned v zacatku podchytavam timto a super.
Váš příspěvek
Reklama