Co pomáhalo Vám na nízký tlak a slabosti v těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 18:40

Co pomáhalo Vám na nízký tlak a slabosti v těhotenství?

Ahojky maminky,
začala jsem toto téma protože jsem v 16.tt a docela na slabosti v těhu trpím.
Chci se Vás zeptat, měla jste to některá z Vás podobně? Kdy to např. zmizelo a co Vám na to pomáhalo :D
Mně osobně pomáhá vypít troška sprite, ale to jak kdy :P
Děkuji předem za všechny HEZKÉ odpovědi :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83677
5.7.22 18:42

Cola a sladké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
5.7.22 19:01

Cola, hroznový cukr, pravidelne se snažit jíst, pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
5.7.22 19:13

Kompresivní punčochy, sport, dostatečný pitný režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
5.7.22 19:18

Hořčík a víc pít.
Taky mám podobný problémy, tlak 90/55 u me není výjimečný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
5.7.22 19:29

Nízký tlak mám celoživotně. Pomáhá procházka, lehce si zacvičit, jinak nic moc se s tím dělat nedá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41654
5.7.22 20:18

Dřív na to bývaly nějaké kapky, Pedrolon nebo tak nějak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
5.7.22 20:29

Všude jsem s sebou v kabelce tahala flašku coca-coly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 20:37

No to bych taky ráda věděla :(. Jsem 14. tt a včera před bouřkou 85/53, to mi bylo fakt dost zle, nemohla jsem se vůbec zvednout z lehu abych neměla černo před očima. Jsem z toho docela nešťastná a nemám pocit, že by něco pomáhalo. Na nevolnosti a slabosti cukr, cola atd. jo, ale na ten tlak teda zatím nevím. Bohužel když je mi na omdleni tak cvičení ani procházka úplně nepřicházejí v úvahu.

• Citovat
  • Nahlásit
847
5.7.22 20:38

Slabe kafe, Cola, dbát na přísun jídla, sachry spis komplexní než jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 20:53

Já jsem měla extrémně nízký tlak (až tak, že jsem jedno ráno cestou do práce vlakem omdlela), doktor říkal, že jedno dvě klasické kafe vůbec nevadí, nebo colu a popíjet během dne po troskach, taky jsem nosila hroznový cukr. Dávej na sebe pozor, ten tlak a ještě když je vedro není sranda. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41654
5.7.22 20:54
@PaniBambulinova píše:
Já jsem měla extrémně nízký tlak (až tak, že jsem jedno ráno cestou do práce vlakem omdlela), doktor říkal, že jedno dvě klasické kafe vůbec nevadí, nebo colu a popíjet během dne po troskach, taky jsem nosila hroznový cukr. Dávej na sebe pozor, ten tlak a ještě když je vedro není sranda. :srdce:

tak kafe ti na chvíli jednorázově zvedne tlak, ale ten tlak jde potom ještě níž, než předtím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 21:27
@vokishka píše:
tak kafe ti na chvíli jednorázově zvedne tlak, ale ten tlak jde potom ještě níž, než předtím

A hlavně mě se z kafe chce zvracet teď v těhotenství, takže to nemůžu…bohuzel mám i normálně nízký, 90/60 je u mě pohoda, ale teď je to extrém. Asi nezbývá než přežít a neseknout sebou nikde blbě. Už byla jednou koupelna a to bylo dost nebezpečný, mohla jsem si dát o vanu do hlavy. Tak už pro jistotu sedam na zem když se motam. Snad se mi to nestane v práci.

• Citovat
  • Nahlásit
4000
5.7.22 22:18

Mě na nízký tlak pomáhá matcha čaj, ale nevím jestli se může v těhotenství. Pitný režim, dobře jíst a pohyb nezaberou hned, ale po nějaké době, to je dlouhodobá záležitost.
Cola a kafe tlak na chvilku zvednou a pak následuje pokles většinou ještě níž, než byl původně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4405
5.7.22 23:28

Hodně vody. Jednu dobu jsem zvracela z kafe i coly, tak jsem pila hodně vody a bylo to lepší. Ale kafe nenahradí nic :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat