Reklama

Co pomůže proti bolesti zad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinerichgirl
Povídálka 15 příspěvků 24.09.18 09:35
co pomůže proti bolesti zad

Ahojte holky, partnera bolí už delší dobu bolest zad, je něco by mu mohlo pomoc při domácí léčbě? Děkuji za typy.

Reklama

Reakce:

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 24.09.18 10:37

Za mě turmalínový pás. Mám na krk i velký a funguje skvěle.

maservladimir
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 15:58
bolestivá záda

Za mně-1.,chce to podrobnosti…na­tažený sval,posunutý obratel,výhřez ploténky,zánět nervu,skolióza,lor­dóza.....jak budu vědět přesnější diagnózu,můžu i konkrétně poradit.Vladimír

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 15.10.18 06:42

@maservladimir mám tedy dotaz. Jsem momentálně po úrazu C páteře. Při autohavárii se mi páteř vychýlila dopředu. Lékař mi dal límec a nějakou medikaci. Momentálně je to 12. den. Již jsou mnohem lepší rotace, pohyb vpravo vlevo, ale velký problém je hlavu zaklonit a hlavně předklonit. Začít už s nějakými masážemi nebo cvičením? Moc díky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >