Co pořídit měsíčnímu dítěti k Vánocům?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:19
Co pořídít měsíčnímu dítetí k Vánocum?

Ahoj holky, je to asi blbost, vím, že to dítě z toho bude mít prd, ale přeci jen si říkám, že to jsou první Vánoce.. máte nějaký nápad?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 28.11.17 11:21

Něco do postýlky: Hrací kolotoč, nějaký mini projektor co hraje písničky :mrgreen: Fakt nevím :-)

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 28.11.17 11:24

Chrastitko, hrazdicku, hraci deku, vibracni lehatko, to uzijete :D jinak zasobu plen, sunaru (pokud nekojis), neco na sebe. Je to spis pro ten vas pocit :mrgreen:

Emmulka
Kecalka 371 příspěvků 28.11.17 11:25

@andrea.ch123 cokoliv…např. kousátko… ;)
Naše maličká je v bříšku, TP 1.1.2018 a dáreček pod stromečkem mít bude…však už tu s námi je 8 měsíců…i kluci (bráchové 17 a 13 let mimíse ) říkali, že musí mít dárek pod stromečkem… :srdce:

Ornwen
Závislačka 4036 příspěvků 1 inzerát 28.11.17 11:26

@andrea.ch123 plíny? to užije nejvíc :lol: špendlík. To prý každý mimčo musí mít. 

soleile
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 28.11.17 11:26

Mala se narodila 17.11, takze mela taky mesic a dostala lehatko vibracni, hracicky, obleceni, nositko. Vsechno to, co jsme potrebovali, tak to dostala jenom zabalene a v jeden den:)

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:28
andrea.ch123

Právě, že takové věci jsme pořídili dopředu..:D tak teď mám dilema co pořídit… :think: :D

lucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 28.11.17 11:29

Pořizovala jsem pěnové puzzle, šátek, hrací deku

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 28.11.17 11:30

My jsme klukům koupili hračky na později. Mě přijde úplně na hlavu balit miminku k vánocům plenky 8o Dostali různá chrastítka, kostky na prohazování, hračky co vydávají zvuky, hrací deku, kousátka, klidně i ten kolotoč nad postýlku, peřinku a polštářek,…Však je tolik hraček na výběr :lol: Já mám spíš problém se rozhodnout jen pro některé :lol:

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:34
andrea.ch123

My právě kažým dnem čekáme až prijde na svět, jelikož mám spoustu času tak fut hledám a co, kde a jak..V dnešní dob je tolik možnosti.. :) musím říct, že v období těhotenství jsem se více rozhodla podporovat českou ekonomiku.. jako ruční vyrobky.. nevíte o někom kdo šije hračky? nebo vytvaří něco pro mimča? :andel:

xjuklickova
Kelišová 5072 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 11:34

Pliny, neco na sebe, od prarodicu penizky na sporeni…

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:37
andrea.ch123

To není vubec špatný nápad s tím spořením :) děkuji

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7098 příspěvků 28.11.17 11:43

Synovi byl měsíc a dva dny na Vánoce a dostal plenky, podložku do vany na koupání (nesnášel vaničku) oblečení, šátek na nošení. Letos už mu je rok a je to horší :mrgreen:

alisekR
Závislačka 4892 příspěvků 28.11.17 11:44

Naše dítě se narodilo na začátku prosince, z porodky jsem šly domů před Vánoci…neměla jsem čas to řešit. Měla se narodit o sedm týdnů déle, takže jsem jí zavinovačku ovázala mašlí, taky vajíčko do auta a jeli jsme k našim. Tam jsem jí šoupla do košíku a pod strom jako hrom a to byl největší dárek. Byl malý zázrak, že obě žijem :srdce: Takže tak. Komplet výbavu jsem měli a co chybělo, dokupovali moji rodiče, když jsem ležely obě na NEO.
Jinak bych koupila chrastítka, kousátka, dudánky :mrgreen: Tak malému mimi je to šumák.

blumen
Hvězda diskuse 43032 příspěvků 28.11.17 11:48

Mesicnimu bych to fakt neresila :oops: vzdyt je to uplne jedno ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama