Co poskytne nemocnice Jihlava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 09:36
Co poskytne nemocnice Jihlava

Ahoj maminky. Chtěla bych se zeptat zda je tu někdo, kdo v poslední dobe (cca třeba 2.měsíce zpět) rodil v nemocnici v Jihlavě. Termín mám za 20 dní a nevím co si sebou zabalit a co netahat zbytečně, takže bych byla ráda kdyby nekdo poskytl informaci o tom, co nemocnice Jihlava poskytne. Jak pro miminko, tak pro maminku. Děkuji predem za odpovedi :) v nemocnici mi totiz zatim nic nedali ani neřekli

Nejnovější zkušenosti z porodnice Jihlava

Reakce:
Havlova
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 05.07.19 09:46
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Chtěla bych se zeptat zda je tu někdo, kdo v poslední dobe (cca třeba 2.měsíce zpět) rodil v nemocnici v Jihlavě. Termín mám za 20 dní a nevím co si sebou zabalit a co netahat zbytečně, takže bych byla ráda kdyby nekdo poskytl informaci o tom, co nemocnice Jihlava poskytne. Jak pro miminko, tak pro maminku. Děkuji predem za odpovedi :) v nemocnici mi totiz zatim nic nedali ani neřekli

Na stránkách porodnice mají napsáno, co si vzít sebou.

LunyZ
Nováček 4 příspěvky 05.07.19 09:56

Vezmi si hodne hygienickych potreb, nic tam nedavaji-plinky, vlozky, toaletni papir…

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 05.07.19 10:42

Zabralo mi to necelou minutu. Tady najdeš to, co hledáš https://www. nemji. cz/co-do-porodnice/d-4877/p1=4095

Nevím, co s těma odkazama udělali :cert: prostě si odmaž mezery v odkazu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 10:57
@Tableta píše:
Zabralo mi to necelou minutu. Tady najdeš to, co hledáš https://www. nemji. cz/co-do-porodnice/d-4877/p1=4095Nevím, co s těma odkazama udělali :cert: prostě si odmaž mezery v odkazu

Ano to jsem si našla taky. Ale informace nemusi byt aktuální a ne vzdycky co je napsane na internetu je pravda :lol: proto jsem chtěla nejakou maminku, která vi co za posledni dobu opravdu mamince a miminku poskytli :)

rendulinka3
Stálice 83 příspěvků 05.07.19 11:26

Maly dostal 1 plenu na porodním sale, pak jsem uz musela davat naše, dostala jsem asi 6ks vložek, 2 podložky pod sebe do postele a měla jsem jejich noční košile (ty byli na jídelně ve skříni k dispozici furt), na koupání malého bylo mýdlo od hippu, ale to jsem nepoužila, ručník pro maleho donese sestra co ti přijde pomoct s koupáním, toaletní papír si vezmi svuj ten tam není :wink:

rendulinka3
Stálice 83 příspěvků 05.07.19 11:27

Ještě si vezmi pro mimčo kapky na prdiky.. myslela jsem ze mi je tam daji, ale musel manžel dovézt :wink: :wink:

Váš příspěvek
Reklama