Co potrebneho/praktickeho koupit mimcu?

201
26.11.19 17:34

Co potrebneho/praktickeho koupit mimcu?

Zdravim, mame doma skoro uz 5 mesicni holcicku a vsichni se me ptaji co chceme na Vánoce a me vubec nic nenapadá. Nejaka rada co by se nam mohlo hodit nebo co vyuzijeme a nebude to kravina :) Jidelni zidlicku mame a vse co takhle potrebujeme si koupime takže si vůbec nevim rady a plinek mame zásoby do haleluja :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4543
26.11.19 17:39

My máme 3mesicni. Příbuzným jsem řekla, ať koupi plinky, ubrousky, podložky. Dostane i jednu hračku na kočár a hrací deku. Miminu je to opravdu jedno tak jsem řekla, že než aby kupovali blbiny, ať vezmou něco praktického nebo nám dají peníze (a my koupíme, co potrebujeme) nebo prostě vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53492
26.11.19 17:46

Nojo, tihle mrňousové nic nepotřebují a příbuzní naopak potřebují něco dávat. Nejhorší je varianta milionté bodýčko nebo chrastítko. Já poprosila, že jestli chtějí vidět mimčo, jak rve papír (ono to pětiměsíční ani moc rvát nebude), ať koupí nějaké to leporelo… a jestli je jim to málo a chtějí obdarovat něčím opravdu praktickým, ať mi dají do obálky příspěvek v libovolné výši na větší autosedačku, kterou budeme během roku potřebovat. Nebo zlatou minci, to aspoň neztratí hodnotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
26.11.19 17:53

Já si třeba pro dceru 8m řekla, že chci nějaké pěkné povlečení, mám dvoje ale dcera je blicí, tak to furt peru do aleluja dokola, tak chci mít ještě nějaké do zásoby, ať nemusím furt hlídat, že je to druhé, co není v posteli, ready :lol: Pak knihy se zvířaty, barvami atd, ale takové ty tvrdé, aby to nezničila a ještě bych chtěla nějakou hračku, co jí bude pomáhat se rozvíjet, líbí se mi takové stolečky, co na sobě mají spoustu věcí, různá tlačítka, nahoře tvary atd ale to je až pro větší, tak od roka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
26.11.19 17:56

Nebo pěkný dárek je pěnové puzzle na zem, pokud nemáte, to využijí i malinké děti. Hrací dečku měla dcera tak do 5m, pak už byla pro ní malá. A taky se mi líbí bazénky s kuličkami, ale to je taky až tak od roka noo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24792
26.11.19 18:09

@RockFous Kupovala jsem nebo jsem si nechala davat jidelni keramickou sadu (miska, hrnek), penove puzzle na zem, detsky pribor, kvalitni frote osusku, povleceni, kartacek navlek na prst. Z hracek hracky do vody, skladaci kelimky, vkladacky, kruhy na tyc, leporela (ty co jdou jeste zuzlat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
26.11.19 18:12

Já řekla že chci Příkrmy ve skleničkach, kašičky, presnidavky atak :D prostě co malej sní :mrgreen: já dávám knížky, ty se využiji v každém věku, a od příbuzných dostane dárky společné se starsim bráchou, že až pár měsíců povyroste, tak si budou hrát společně. Nějaké oblečky, milion chrastítek, dudlíků apod je blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
26.11.19 18:15

Naše podobné stará dostane hadrovou panenku, kousátko, dohromady s bratrem houpací prkno. Kdybych neměla, tak si klidně řeknu o odrazedlo, nočník, kolotoč nad postýlku, svítící zelvicku (dělá hvězdičky na stropě), kvalitní nerezovou láhev, na které můžeš měnit pítka, album, pernamentku na plavani/cvičení mimin, rodinné focení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
26.11.19 18:16
@RockFous píše:
Zdravim, mame doma skoro uz 5 mesicni holcicku a vsichni se me ptaji co chceme na Vánoce a me vubec nic nenapadá. Nejaka rada co by se nam mohlo hodit nebo co vyuzijeme a nebude to kravina :) Jidelni zidlicku mame a vse co takhle potrebujeme si koupime takže si vůbec nevim rady a plinek mame zásoby do haleluja :-D

Ať jí založí a zafinancují stavebko nebo tak něco. Kraviny nemají smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
26.11.19 18:18

Nebo nausnicky, jestli nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
26.11.19 18:28

My sami nevíme, co kohout čtyřměsíční dceři :). Dostane náušnice, krátce před Vánoci jdeme nechat nastřelit, tak je pak po novém roce vyměníme. Ale co jinak mě taky nenapadá. Každému jsem řekla, že jí mají přispět na spořící konto, to samé synovi. Tomu jsou dva, ale má tu tolik krámů že nevím, kam s tím. Jenže se to nikomu nezdá jako dobrý dárek. Někdy mi přijde, že si myslí, že jim to tam snad nedávám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
26.11.19 18:32

Možná to někomu bude pripadat hloupy, ale nas syn má ucet a stavebko. Kdyz si ve svych ctyrech letech napíše Ježíškovi o jeden darek, dostane ho, ale pp předchozí zkušenosti mu toho nemůžeme dat vic, loni vubec nepochopil, ze mu toho Jezisek prinesl vic a dokonce neco zapomněl i u babiček 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ takze aby babicky nebyly smutné, a ze stejně jsou, ale co mam delat, tak pošlou penize na jeho. konto. Nic lepsiho jsem zatím nevymyslela… 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
695
26.11.19 18:51

Napadá mě říct si o příspěvek na nosítko nebo krosnu, pokud rádi chodíte do přírody.
Nebo poukaz do drogerie, kde už si pak vyberete podle potřeby (pleny, kosmetika, příkrmy…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
26.11.19 18:54

@Aduš8 píšeš, že váš malý má moc krámů
Kamarádka má děti tři, a říkala, že by ji velmi potěšilo, kdyby Ježíšek polovinu hraček z jejich domu odnesl… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
26.11.19 19:02
@kvetanak píše:
@Aduš8 píšeš, že váš malý má moc krámů
Kamarádka má děti tři, a říkala, že by ji velmi potěšilo, kdyby Ježíšek polovinu hraček z jejich domu odnesl… :palec:

Tak tohle by byl epesni darek, to by se mi take libilo :mrgreen:

Ted vazne - cokoli praktickeho co padlo vyse je super, pokud se Vam to hodi a nemate to uz. Jeste me napada prispevek na nejake nehrazene ockovani, pokus byste chteli dat - protoze i ta jsou draha. My si nechali vloni koupit nosici krosnu a letos jsem pozadala o prispevek na plavani, i nausnicky mi pripadaji super pokud mate holcicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat