Co potřebuje pes do Švýcarska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Blondýna74
Povídálka 30 příspěvků 29.04.19 15:19
Co potřebuje pes do Švýcarska?

Ahoj,
všimla jsem si, že Vás tu je i pár žijících ve Švýcarsku a mám takový dotaz, na internetu jsem bohužel nemohla nic dohledat, vše co jsem našla platilo jen pro země v EU. Co potřebuje pes do Švýcarska? Stěhujeme se tam, pojedeme autem. Pas i čip máme, očkování také, co dalšího?

Reakce:
toma0105
Kecalka 284 příspěvků 29.04.19 15:26
@Blondýna74 píše:
Ahoj,
všimla jsem si, že Vás tu je i pár žijících ve Švýcarsku a mám takový dotaz, na internetu jsem bohužel nemohla nic dohledat, vše co jsem našla platilo jen pro země v EU. Co potřebuje pes do Švýcarska? Stěhujeme se tam, pojedeme autem. Pas i čip máme, očkování také, co dalšího?
Třeba švýcarské hodinky??
@Blondýna74 píše:
Ahoj,

Třeba švýcarské hodinky?? :kytka:

Blondýna74
Povídálka 30 příspěvků 29.04.19 15:56

@toma0105 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale vůbec nevím které by chtěl, má zvláštní vkus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

toma0105
Kecalka 284 příspěvků 29.04.19 16:16
@Blondýna74 píše:
@toma0105 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale vůbec nevím které by chtěl, má zvláštní vkus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Třeba ty s vodotryskem??Ale ne…,ať stěhování zvládnete a ať se Vám i pejskovi v zahraničí líbí. :mavam:

Blondýna74
Povídálka 30 příspěvků 30.04.19 09:53

@toma0105 To by se mu líbilo :mrgreen: :mrgreen: Moc děkujeme :)

Markéta80
Hvězda diskuse 43967 příspěvků 30.04.19 09:58

@Blondýna74 to věřím :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama