Reklama

Co potřebuji dokoupit k novému dotykovému mobilu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 05.03.17 20:38
Co potřebuji dokoupit k novému dotyk.mobilu?

Milé maminky, mám prosbičku o radu. Mobily a techniku vždy řešil přítel. Měla jsem párkrát dotykáč, ale nevyhovoval mi, teď mám tlačítkový, i když hodně kvalitní, atypický z francie, je hodně odolný, nepotřebuje ani do pouzdra.Jako druhý mobil si teď chci koupit Samsung Galaxy S4.
Nemám s dotykáči zkušenost, přítel je na cestách, nevím koho se zeptat.Co k tomu mám dokoupit? Dotykové sklo, aby se nerozbil? Je potřeba? Ohledně pouzdra:stačí nějaké kožené? Mám v té velikosti jedno kvalitní z Francie.
Máte některá tento typ mb? Jste spokojené? Jsem fakt zvyklá na tlačítkový… :D Nezlobte se, že mám takovou otázku jako trdlo :-) Dík :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4710 příspěvků 05.03.17 20:47

Ja si dokupovala pouze pametovou kartu, maji vetsinou malo mista v pameti, nerozbitne sklo sem nebrala, mam akorat folii proti poskrabani displeje. Jinak treba na byvaly mobil sem mela obycejne pouzdro z aliexpress : pak uz zalezi na tobe na co ses zvykla, muzes i koupit treba stylus (tuzka na mobil), ale ze zkusenosti bych rekla ze vsechno potrebne mobily maj, taky zalezi co s ni delas a kam ho nosis, na domaci pouziti asi nebude potreba nic extra jako treba kdyz si chlap taha mobil na stavbu :)

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 05.03.17 20:51

Občas používám stylus. A hlavně si kup pouzdro. Vyrábějí je přesně na každý typ
mobilu.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 05.03.17 20:55

Ja mam od samsung uz tablet, stylus mam, ale nepouzivam ho. Pamet. kartu dokoupim, dik. Vezmu tedy folii a pouzdro.dik

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 05.03.17 20:57

Dik :srdce:

Kauree
Závislačka 4563 příspěvků 05.03.17 21:11

@sabrinafrompra­gue a jsi si jista tou s4? Je to uz starsi typ, tak jestli nevolit spis nejakeho nastupce -S5 pry nicmoc, S6 se ale zas pry povedla. Napadlo me to jen proto, ze jsem mela S4 a dala jsem ji pryc uz pred dvema lety a docela dlouho jsem ho mela. Je ale pravda, ze S4 byl telefon, se kterym jsem byla hodne spokojena (pak jsem mela S5 mini a s tim jsem vydzrela sotva pul roku)

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:37

Dotykové sklo neexistuje, je to tvrzené sklo, či folie.

Já mám pouzdro a paměťovou kartu.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 05.03.17 21:40

Mi Jezisek hodny nadelil huawei P9 a k nemu original obal, ochranne sklo, vetsi karta pametova, power banka a nejake cistice.

petanah
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 05.03.17 22:52

Doporucuji to tvrzene sklo koupit..na aliexpress za cca 25kc a je uplne stejne jak to, co u nas prodavaji za 500kc..nikdy nevis, kdy ti mobil spadne nebo s ni nekam klepnes a rozbijes displej. takhle rozbijes to sklo, ktere pak das nove a displej zustane v pohode..
vim o cem mluvim:D omylem jsem mobilem hodila misto kulicky, kterou jsem mela ve druhe ruce a trefila lampu a sklo ruplo, ale displej v pohode.. folie je fakt jen proti poskrabani, coz sklo je taky.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4710 příspěvků 06.03.17 09:25

@petanah ja si to sklo z aliexpress koupila a ani sem ho nestihla dat na mobil, stacilo s nim tuknout o stul a hned se rozlomilo :?

Jitulinaja
Kecalka 355 příspěvků 06.03.17 10:43

Za mě určitě tvrzené sklo. Už mi zachránilo displej při pádu na hranu stolu. Pouzdro jsem si nechala ušít na Fleru.

petanah
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 06.03.17 12:26

@Kriss Tina i to se muze stat.. vzhledem k cene kupuju treba tri najednou, takze mam hned na vymenu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama