Co potřebuji, když chci skončit u vodafone volání a přejít jinam?

Anonymní
1.6.21 15:04

co potřebuji, když chci skončit u vodafone volání a přejít jinam

Hodlám změnit operátora. Jen se chci zeptat jestli nevíte co budu potřebovat od současného pro přechod k jinému. Dobíjím si nemám paušál.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3414
1.6.21 15:08

Především pevné nervy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
1.6.21 15:17

Zavolas si na operatora, ke kteremu chces prechazet a on vse vyresi. Pak si jenom k datu, ktere ti rekne, vymenis sim kartu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 15:19

Co potřebuji, když chci skončit u Vodafone volání a přejít jinam

Vím, že ukecávají, ale nutit mě nemůžou, at zůstanu.

• Citovat
  • Nahlásit
126
1.6.21 15:22
@Anonymní píše:
Vím, že ukecávají, ale nutit mě nemůžou, at zůstanu.

Neukecavaji-ja jsem si taky myslela ze me nabidnou lepsi cenu, ale slusne me poslali nekam… tak jsem sla ke konkurenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1644
1.6.21 15:27

Co je na dotazu tak intimniho, ze anonym? :lol: Potrebujes od sveho stavajiciho operatora OKU kod, ten das novymu a o vic se nestaras.
Mimochodem ja neodesla, deset minut po zobrazeni OKU kodu mi volal operator, tomu jsem sdelila, co mi nabizi ten novy… a on se vytasil s jeste lepsima podminkama. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 15:32

@kateka.1 píše:
Zavolas si na operatora, ke kteremu chces prechazet a on vse vyresi. Pak si jenom k datu, ktere ti rekne, vymenis sim kartu.

Já jsem neměla paušál ale. Stačí zavolat myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
325
1.6.21 15:36
@kateka.1 píše:
Zavolas si na operatora, ke kteremu chces prechazet a on vse vyresi. Pak si jenom k datu, ktere ti rekne, vymenis sim kartu.

Mám stejnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
1.6.21 15:36

Tak pokud nemáš paušál tak nic. Nemáš žádnou smlouvu. Otázka jestli ti převedou tohle číslo jinam, max ti daj jiný. Zeptej tam, kam chceš přestoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
1.6.21 16:26

Pokud máš závazek musíš doplatit 20% z toho kolik by jsi u nich zaplatila do konce smlouvy. Příklad platíš 500kč a smlouva končí až za 6 měsíců, takže odstoupení by bylo 600kč. Pokud nemáš závazek tak ti stačí si zažádat o číslo k převodu tzv. ČVOP. To dáš novému operátorovi, dostaneš jejich novou sim a je to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
1.6.21 16:28

Přenosový kód. Zavolej rovnou novému, vše ti zařídí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
1.6.21 16:29
@dreamis píše:
Pokud máš závazek musíš doplatit 20% z toho kolik by jsi u nich zaplatila do konce smlouvy. Příklad platíš 500kč a smlouva končí až za 6 měsíců, takže odstoupení by bylo 600kč. Pokud nemáš závazek tak ti stačí si zažádat o číslo k převodu tzv. ČVOP. To dáš novému operátorovi, dostaneš jejich novou sim a je to. :kytka:

Není to pravda, už asi rok.. Plati jen v případě, že jsi brala Zvýhodněny telefon nebo něco takového, jinak po 3 měsících tě musí pustit bez sankcí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
1.6.21 16:31
@kateka.1 píše:
Neukecavaji-ja jsem si taky myslela ze me nabidnou lepsi cenu, ale slusne me poslali nekam… tak jsem sla ke konkurenci.

Pokud máš předplacenou kartu nebo základní tarif, tak není důvod ukecavat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
1.6.21 16:38
@Anonymní píše:
Hodlám změnit operátora. Jen se chci zeptat jestli nevíte co budu potřebovat od současného pro přechod k jinému. Dobíjím si nemám paušál.

Potřebuješ OKU kód, ten bys měla najít i sama ve vodafone samoobsluze, nedávno jsem to řešila. Ten kód pak dáš tomu operátorovi, ke kterému přecházíš. Trvá to pár dní. Nový operátor ti pošle novou sim kartu a datum, kdy bude aktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 17:16

@arinecka píše:
Potřebuješ OKU kód, ten bys měla najít i sama ve vodafone samoobsluze, nedávno jsem to řešila. Ten kód pak dáš tomu operátorovi, ke kterému přecházíš. Trvá to pár dní. Nový operátor ti pošle novou sim kartu a datum, kdy bude aktivní.

Syn mi právě koupil simku, ale jsem ve vodafon samoobsluze sekce služby a žádný oku kod nikde nevidím, jednodušší asi bude zajít na pobočku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat