Co potřebuji pokud si chci jet pro dceru v jiném okresu?

1
4.3.21 20:28

Co potřebuji pokud si chci jet pro dceru v jiném okresu?

Střídáme si dceru každých 14 dní o víkendu s otcem, který bydlí v jiném okresu. Nebyli jsme manželé, a nemám soudní rozhodnutí o styku s dítětem. Co potřebuji, aby mohl pro ní přijet??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15039
4.3.21 20:30

Podepsané čestné prohlášení. Je na netu ke stažení. A soudní rozsudek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
4.3.21 20:32

Ve vzoru Čestného prohlášení zaškrtněte jako účel cesty „péče o dítě“

Hledejte dokument „Doklad podle bodu IV. usnesení vlády č. 216 ze dne 26. února 2021“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27776
4.3.21 20:33
@Netopirek píše:
Podepsané čestné prohlášení. Je na netu ke stažení. A soudní rozsudek

píše nemám soudní rozhodnutí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15039
4.3.21 20:37
@vokishka píše:
píše nemám soudní rozhodnutí :lol:

to jsem přehlídla. No tak pak jen čestné prohlášení a dobrou výmluvu.

Chlap jel pro děti včera s tím, že původně měly být u babičky 3týdny. Ale musíme pro ně dřív. :mrgreen:
Kamarádky manžel měl zase v autě tašku s nákupem, že jede obstarat rodiče. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68494
4.3.21 20:38

Napíšeš: Čestný pionýrský, že jedu pro své děti do Horní Dolní, abych mohl o ně celý víkend vzorně pečovat. Podpis, datum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
4.3.21 21:08

Trošku se vtírnu s dotazem, zakladatelce se omlouvám. Když jedu příští týden k zubaři a zároveň se chci stavit u babičky v bytě pro nějaké věci, tak mám vyplnit jenom tu cestu k zubaři nebo i nějak řešit tu cestu do babiččina bytu? Jde mi o to, že kdyby mě chytli při cestě do mého domovského okresu a já měla v autě židle, skříňku, bednu od banánů nádobí… Prostě celé auto plné, aby to nějak neřešili. Jsem už paranoidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75852
4.3.21 21:59

@Paola21 A ona je povinnost jezdit jen s vykydanym autem? Jako asi bych tam nevozila lyze a podovne, ale jinak je po tom kazdymu kulovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
5.3.21 07:37
@j.a.n.i1 píše:
@Paola21 A ona je povinnost jezdit jen s vykydanym autem? Jako asi bych tam nevozila lyze a podovne, ale jinak je po tom kazdymu kulovy.

tak není, ale jet s takhle nacpaným autem od zubaře je prostě zvláštní :lol: ale máš pravdu, nebudu se v tom šťourat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68494
5.3.21 07:44
@j.a.n.i1 píše:

Hele, já je tam až do pondělka vozila. :lol: Mě se nechtělo je vyndavat, já je tam mám stabilně celou zimu, dokud je minimální šance, že ještě pojedu. Ale tak jsem je pro sichr vyndala, at neprovokuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14885
5.3.21 13:18
@j.a.n.i1 píše:

Já vozím v autě celoročně troje kolečkové brusle plus helmy a chrániče :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75852
5.3.21 13:28
@Tamtama píše:
Já vozím v autě celoročně troje kolečkové brusle plus helmy a chrániče :mrgreen:

To mi prijde jako dost normalni naklad, pokud jste bruslaři. Ja tam zas vozim tasku s vecmi na 2 dny a pres zimu spacak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14885
5.3.21 18:03
@j.a.n.i1 píše:
To mi prijde jako dost normalni naklad, pokud jste bruslaři. Ja tam zas vozim tasku s vecmi na 2 dny a pres zimu spacak…

Právě že nejsme :mrgreen: vyrazíme třeba třikrát za rok u nás na okruh, tretakovi to docela jde, já neumím brzdit a predskolak se na nich ani nepostaví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75852
5.3.21 18:08

@Tamtama Pak je to zvláštní naklad :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.3.21 17:34

A už někoho z vás s tím čestným prohlášením na vyzvednutí dětí v jiném okrese kontrolovali? Co říkali? Prošlo to?

Příští týden mne čeká cesta k bývalé tchýni na vyzvednutí puberťáka, tak abych se nevracel s protaženým xichtem…

Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat