Co použít na strie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jetotu
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 17:44
Co použít na strie?

Krásný den maminky,
mám další otázku…

Co Vám pomohlo na strie? Začaly se mi dělat a krém co mám - ne nic drahého, mi nepomáhá. :( :roll:

Poraďte mi prosím něco účinného, ať to stojí cokoli :D Hlavně, abych se toho zbavila…

Děkuji :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 28.03.18 17:47

Mně na strie nepomohlo nic, jen čas. :? Časem vybledly a už nejdou skoro vidět. Myslím, že zatáhnutí strií je podmíněno geneticky, někomu to jde rychleji, někomu pomaleji.

Jetotu
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 17:50

@evelyn68 Jasný no. :roll: mě se začaly dělat úplně všude a už jsem z toho zoufalá. Tak uvidim no.. Ale děkuji.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 28.03.18 17:57

Strií se nezbavíš, je to jizva jako každá jiná, čili poškození kůže napětím..Můžeš mazat a max. se s nimi zžít. Většina lidí je má..

janickaIII
Závislačka 2645 příspěvků 28.03.18 18:04

@Jetotu co používáš? Já v pubertě používala elasti-q a nepomohlo to. Teď plánuju používat bi-oil. Ale stejně si myslím, že je to genetika a nebo pak leaser.

Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 28.03.18 18:04

Chce to mazat preventivně, když už se udělají tak jedině čekat jestli sami zmizí, já mám 3 roky po porodu a většina už mi vybledla že jsou vidět jenom když to člověk opravdu důkladně zkoumá :D krémy jsem zkoušela různé ale všechno je to vyhazování peněz

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 28.03.18 18:07

Nepomůže nic, bohužel.

Sany80s
Kelišová 6628 příspěvků 28.03.18 18:12

Asi jen modlení. :nevim:

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 28.03.18 18:24

Pomůže jen promazavat klidně kokosový olej nebo tak a pak dodržovat pitný režim, aby se kůže dobře natahovala.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 28.03.18 18:33

@Jetotu moje mamka ma po mne a segre plno strii, uz samo svetlouckych a jsou videt jen zblizka ;) ja jsem ted ke konci 29tt, mazu Weleda tehotenskym olejickem a zatim ani jedna (tuk tuk tuk), tak snad to tak zustane. Promastuji kazdy den po sprse a poradne do kuze vmasiruju ;) brisko mam krasne heboucke…tak uvidime, snad se potvory neukazou…ted to poroste nejvic, tak asi budu mazat i dvakrat denne :mrgreen: a po porodu radi jeste mazat dal, at je kuze porad pruzna a muze pracovat ;) ale hodne je dano i geneticky no…jinak ja mam lehce na bocich z puberty, ale vzdy byly jen svetle, tak nejsou skoro videt a jsou malilinke ;)

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 28.03.18 18:39

Mazal mě manžel denně olejem a masíroval. První břicho, pak zadek, fakt ho to bavilo :lol: strie nemám, čekala jsem dvojčata, ale po třech dětech je nemá ani moje mamka, myslím, že je to hodně o genech. Na vzniklé strie nepomůže nic.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 28.03.18 18:40

@Kukacka123 Ten jsem také používala :palec: ještě jsem měla jeden, název si nevybavuji :zed:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 28.03.18 18:42

@radkka jee, tak to me tesi, kor po precteni tveho prispevku o dvojcatkach a bez strie :P :palec: ja tam mam jedno, tak snad se potvory neobjevi :mrgreen: mam jeste pripraveny od Saloos na prsa pak cca od 36tt, tak jsem zvedava…

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 28.03.18 18:47

Prej je výborný bi-oil, já ho měla na jizvy :) ale musí se používat pravidelně, já tomu moc nedala :/

Jetotu
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 18:50

No já se mažu právě denně a nic no.. :/ tak hold ještě zkusim ten olejicek a uvidim zda alespoň trošku to pomůže. Moc děkuji všem :*

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >