Co používají děti v Angličtině v první třídě

32
14.10.20 07:26

Co používaji děti v Angličtině v první třídě

Dobrý den chci se zeptat u nás ve škole mají děti Angličtinu jen kroužkem v první a druhé třídě, slyšela jsem že v nějakych školách mají normálně v osnovach, teď jak zavřely školy a tím se zavřel i kroužek, chtěla jsem trochu začít sama aby toho pak neměl moc děkuji typy rady. (okopirovat nějaké materiály nebo koupit učebnici odnekoho by se hodilo), děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14229
14.10.20 07:34

Koukni se na online materiály pro Happy house. To je myslím řada pro první a druhou třídu a pak na to navazuje Happy street. Ale může to být i naopak. Teď nevím a nejsem doma, abych se podívala na synovu učebnici. Mají tam písničky, kvízy, slovíčka. U syna ve škole to učitelky používají pro zpestření výuky. Ale osobně bych to u prvňáka nehrotila. Ten bude div živý z domácí výuky. Proč ho ještě zatěžovat dobrovolnou AJ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
14.10.20 07:46

A ty umíš anglicky? Jestli ne, vyprdni se na to, akorát mu popleteš hlavu. A jestli ano a sám o to stojí, můžete se naučit nějaké barvy, čísla nebo třeba písničku. Z toho, jak doučuju děti, mám pocit, že stejně ve škole minimálně první dva roky nic pokročilejšího nedělají, než měsíce a hodiny… (čest výjimkám).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
14.10.20 07:54

Moje děti měly angličtinu od první třídy. Stejně jen vybarvovaly, říkaly si básničky. Sice se naučily počítat, barvy a pár slovíček. Ale doma bych se na to vyprdla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2276
14.10.20 08:07

@Ianka129 syn ma v prvni tride Happy house

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6981
14.10.20 08:07

Syn má v 1. třídě učebnici a sešit pracovní Happy House.
teď mají jen opakovat slovíčka z 1. desetin stránek a nemyslím si, že by chtěli pak něco dál.
Zatím tam nemá nic nového co by neměl odkoukáno z youtube. Barvy a čísla umí dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
14.10.20 08:40

Syn má angličtinu od první třídy, teď je ve druhé. Mají naštěstí učebnici s dvd, která děti opravdu baví, i mladší dcera na to kouká :lol:. Protože já anglicky neumím, moc se mu do toho nechci plést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2452
14.10.20 09:14

Syn ma ted v 1.tride prac. sesit Listen and play. za ten mesic a pul zatim znaji ahoj, dobry den, nashledanou, ja jsem…, slovicka ke skole jako aktovka a tuzka a to je asi vse. poslouchaji pisnicky, takze pochytil treba casti tela z Head shoulders, knees and toes. doma mu budu tehlech par slovicek trochu opakovat, at je nezapomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.10.20 20:42

Pouštěj mu Super simple songs a Cocomelon na YouTube. Jestli anglicky neumíš, tak nic jiného bych nedělala.

Co se týče obsahu, počítám, že první budou na řadě barvy, pak čísla, pak školní potřeby, pak zvířátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama