Co používáte na tváře přes pudr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 06.02.11 15:31
Co používáte na tváře přes pudr?

Mám takový dotaz - dochází mi tvářenka a chtěla bych se zeptat, jakou máte odvědčenou, nebo prostě - co používáte na tváře vy?
Já používám světlý make-up v lahvičce od L´oreal, přes to sypký světlý pudr Bourjois (nechci dělat reklamu, prostě jsou to mé osvědčené značky) a přes to si dávám trochu nahnědlého pudru od Oriflame. Ten mi dochází, chtěla bych si koupit nějaký pěkný. S kterým jste spokojené?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 06.02.11 15:37

ahoj já používám tvářenku od Loreal broskvové barvy -ta je nejpřirozenější .

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.02.11 15:37

Já si vystačím s jakoukoli i levnější tvářenkou - jen si hlídám odstín, který mám ráda( něco mezi růžovou a hnědou)..Salvete i noname mi stačí..Jinak používám make up i pudr rimmel.

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 06.02.11 15:40

Já nepoužívám vůbec, mě stačí světlý make-up (teď můj nejoblíbenější je broskvový krém od Oriflame, je zbarvený do světlounce hnědý barvičky a tak nějak sjednotí pleť), na trochu horší (jizvička po boláku) používám korekční tyčinku a na závěr přepudruju pudrem a to je vše, tvářenku jsem snad nikdy nezkoušela a od jistý doby nepoužívám ani stíny, jen konturku a řasenku, ale na to ses neptala.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 06.02.11 15:50

Já na ty tváře trošku dávám, opravdu jen malinko. Používám make-up i pudr takový světlý /nemám ráda ten nepřirozený kontrast mezi tváří a krkem/, tak aby ty tváře byly malilinko jiné. Chtěla bych něco, co působí hodně přirozeně.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 06.02.11 16:04

jestli jsi světlá jako já (bledule +světlé vlay i oči)
ber tu broskvovou .
Růžovo-hnědá je taky moc hezká ,ale na světlé tipy moc výrazná spíš navečer.
Světlá růžová s tebe udělá barbínu.
A do hněda nebo bronz tvářenka je hezká pokud jsi opálená nebo zrzka jestli jsi studenej blond tip tak v tom budeš vypadat starší.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47101 příspěvků 06.02.11 16:05

makeup vischy jasná volba a zdravá pleť :lol: a tvářenku neřešim.Většinou nedávám a nekupuji podle značky,ale podle odstínu a i když sem měla drahou tak sem rozdíl nepoznala :wink:

Mahja
Závislačka 4737 příspěvků 06.02.11 16:52

Já používám právě od Oriflame - Gordany - takový mramorový do bronzova.

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 06.02.11 18:35

Tvářenku Clinique.

nataliena
Povídálka 15 příspěvků 06.02.11 18:45

ja používam bronzer od essence, sú tam 4 farby - od bielej po odtiene ružovohnedej, cez to prejdem štetcom a nanášam jak na líčka, trochu na spánky, čelo a bradu. podotýkam, že JEMNE nanášam, vyzerá to prirodzene :palec: žiadny marfuša efekt :oops:

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 06.02.11 19:07

Na běžné denní nošení používám bronzer od Guerlain. Díky tomu, že je to mix barev (dělají buď hnědé nebo růžové odstíny), působí velmi přirozeně.
A na večerní líčení pak tvářenku od Chanel.

S.maya
Závislačka 4349 příspěvků 06.02.11 19:13

Já jsem spokojená s tvářenkou od Yves Rocher. Jednu máám takovou tmavší a je v ní poduška…a ta druhá je světlejší Rose gourmandise a jsou v ní takový malinký třpytky. :-)

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 06.02.11 21:32

podkladovy krem Dermacol,
make-up Dermacol,
pudr Dermacol,
tvarenka Artistry :mrgreen:

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 06.02.11 22:22

To je panečku výběr! Díky za tipy! Teď nevím. Ještě popřemýšlím a pokouknu se. Vzhledem k tomu, že mi tvářenka vydrží věčnost, nechci vyhodit peníze a klidně si koupím něco lepšího.
No - jsem taková spíš bledule - proto světlý podklad - a vlasy mám tmavé (hnědočervené).
Růžovku určitě nechci :oops:
Nemáte někdo takové ty pudrové kuličky?

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 06.02.11 22:37

kuličky jsou dost nepraktický, nemůžeš si je vzít sebou do kabelky a přes den se kdekoliv „poupravit“. no, asi můžeš, ale budou se ti všude kutálet :lol: (kamarádka je měla a furt jí někde padaly)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >