Co používáte za kosmetiku po koupeli?

miparime
11.7.12 21:09

Co používáte za kosmetiku po koupeli?

Maminky chci se zeptat, co používáte za kosmetiku, jestli mlíčko nebo olej? Pořád tak nějak zkoušíme, něco sedí něco nesedí - př. Hipp krásně voní ale po olejíčku se nám udělaly suché fleky, přitom já mám radši olejíčky. A taky čím jste odstranily šupinky z hlavy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12327
11.7.12 21:12

Ahoj olejíček Hipp dávám přímo do koupele a pak mažu SabeMed krém, malej byl hodně suchej a toto nám pomohlo a má krásnou pokožku..hlavičku doporučují mazat olejem slunečnicoví a kartáčovat nebo i poradí dětská…dostali sme taky kosmetiku Hipp mléko tak sem zvědavá jaký bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17088
11.7.12 21:13

Do koupele Nivea baby do koupele, po koupeli Nivea hydratační krém a rybilku nebo sudocream na prdelku. Ve vláskách moc šupinek nemá, vlásků extra moc nemá:) Olejíčky mi vadí na ruce, tak jsem šla rovnou do krému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
11.7.12 21:14

Mažu excipialem- seženeš v lékárně. Doporučila nám ho dr nejdřív na suchou kůži, teď ho mám pořád doma, mažu s ním i sebe. Občas ho už máznu olejem od hippu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17563
11.7.12 21:17

Po koupání mažu Exomegou. Ale když myju olejem, tak potom nemažu už ničím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47724
11.7.12 21:19

Vyzkoušeli jsme toho hodně, ale nejlíp se nám osvědčila obyčejná modrá indulona. Šupinky ve vláskách jsem namazala slunečnicovým olejem a po zhruba 10 minutách projela kartáčkem a umyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17563
11.7.12 21:21

Jo a ty šupinky taky Exomegou a pak vyčesala. Podle mě je to celkem jedno čím se to namaže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
11.7.12 21:24

Ja koupala do pul roku v welede( kremova koupel) a nemazala jsem skoro nicim, sem tam excipialem z lekarny, krasne voni. Supinky jsem odstranila hned po dvou dnech nizoralem ( poradila kozni) a mazala hlavicku sem tam tim excipialem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
11.7.12 21:27
@miparime píše:
Maminky chci se zeptat, co používáte za kosmetiku, jestli mlíčko nebo olej? Pořád tak nějak zkoušíme, něco sedí něco nesedí - př. Hipp krásně voní ale po olejíčku se nám udělaly suché fleky, přitom já mám radši olejíčky. A taky čím jste odstranily šupinky z hlavy?

Malému je rok a od začátku po koupání mazu olejickem od Welledy. Ještě mám krém od Welledy a ten používám občas přes den, třeba po koupání v bazénku a slunění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14857
11.7.12 21:32

Jako cilene jsem nemazala, ale po koupeli jsme masirovali cele telo a na to je dobry kvalitni prirodni olej - jojobovy, makadamiovy, mandlovy, makovy, merunkovy, …je dobre je stridat. Neni v tom chemie, pokozku tolik nezatezuji. Mozny je i slunecnicovy, ale ten po delsi dobe vysusuje, je lepsi ho nepouzivat moc casto.

welleda prijemne voni.
Jinak komercni oleje bych moc nepouzivala, je v tom moc chemie a s olejem to nema moc spolecneho.

na supinky taky staci olej a vycesat a omyt, pokud ma delsi vlasky, ale moc casto jsem to nedelala. nekdo si chvalil infadolan a nechat pusobit pres noc, zkousela jsem oboji, oboji funguje. dulezite je je opatrne a jemne vsivackem mechanicky odstranit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
11.7.12 21:33

Jeste jsou super prirodni oleje od Karla Hadka!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
11.7.12 21:38

Mažu klasickým avirilem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
11.7.12 21:46

Po koupani mazu modrou Biodermou (ABCDerm Hydratant tělové mléko), krasne voni a dobre se roztira. Supinky jsme eliminovali kazdodennim mytim hlavy, tj. dukladnym odmastenim, ktere je vlasne pricinou tech supinek (odstranili jsme pricinu).

Příspěvek upraven 11.07.12 v 21:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22882
11.7.12 21:46

Asi moc neporadím - sádlo. A na hlavičku jsem dostala olej, ale nepomohl. Opět pomohlo promazat sádlem a vyčesat - na třetí vyčesání to bylo pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22882
11.7.12 21:47
@Vera111 píše:
Jo a ty šupinky taky Exomegou a pak vyčesala. Podle mě je to celkem jedno čím se to namaže :nevim:

Taky myslím, jde o to, aby to „změklo“ a šlo to vyčesat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat