Co používáte za kosmetiku po koupeli?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miparime
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.12 21:09
Co používáte za kosmetiku po koupeli?

Maminky chci se zeptat, co používáte za kosmetiku, jestli mlíčko nebo olej? Pořád tak nějak zkoušíme, něco sedí něco nesedí - př. Hipp krásně voní ale po olejíčku se nám udělaly suché fleky, přitom já mám radši olejíčky. A taky čím jste odstranily šupinky z hlavy?

Nejnovější recenze z kategorie Olejíčky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petruskabmw
Extra třída :D 12327 příspěvků 164 inzerátů 11.07.12 21:12

Ahoj olejíček Hipp dávám přímo do koupele a pak mažu SabeMed krém, malej byl hodně suchej a toto nám pomohlo a má krásnou pokožku..hlavičku doporučují mazat olejem slunečnicoví a kartáčovat nebo i poradí dětská…dostali sme taky kosmetiku Hipp mléko tak sem zvědavá jaký bude..

Margery
Extra třída :D 10584 příspěvků 4 inzeráty 11.07.12 21:13

Do koupele Nivea baby do koupele, po koupeli Nivea hydratační krém a rybilku nebo sudocream na prdelku. Ve vláskách moc šupinek nemá, vlásků extra moc nemá:) Olejíčky mi vadí na ruce, tak jsem šla rovnou do krému

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 11.07.12 21:14

Mažu excipialem- seženeš v lékárně. Doporučila nám ho dr nejdřív na suchou kůži, teď ho mám pořád doma, mažu s ním i sebe. Občas ho už máznu olejem od hippu.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 11.07.12 21:17

Po koupání mažu Exomegou. Ale když myju olejem, tak potom nemažu už ničím

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 11.07.12 21:19

Vyzkoušeli jsme toho hodně, ale nejlíp se nám osvědčila obyčejná modrá indulona. Šupinky ve vláskách jsem namazala slunečnicovým olejem a po zhruba 10 minutách projela kartáčkem a umyla.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 11.07.12 21:21

Jo a ty šupinky taky Exomegou a pak vyčesala. Podle mě je to celkem jedno čím se to namaže :nevim:

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 11.07.12 21:24

Ja koupala do pul roku v welede( kremova koupel) a nemazala jsem skoro nicim, sem tam excipialem z lekarny, krasne voni. Supinky jsem odstranila hned po dvou dnech nizoralem ( poradila kozni) a mazala hlavicku sem tam tim excipialem.

luciezesvetic
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 11.07.12 21:27
@miparime píše:
Maminky chci se zeptat, co používáte za kosmetiku, jestli mlíčko nebo olej? Pořád tak nějak zkoušíme, něco sedí něco nesedí - př. Hipp krásně voní ale po olejíčku se nám udělaly suché fleky, přitom já mám radši olejíčky. A taky čím jste odstranily šupinky z hlavy?

Malému je rok a od začátku po koupání mazu olejickem od Welledy. Ještě mám krém od Welledy a ten používám občas přes den, třeba po koupání v bazénku a slunění

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 11.07.12 21:32

Jako cilene jsem nemazala, ale po koupeli jsme masirovali cele telo a na to je dobry kvalitni prirodni olej - jojobovy, makadamiovy, mandlovy, makovy, merunkovy, …je dobre je stridat. Neni v tom chemie, pokozku tolik nezatezuji. Mozny je i slunecnicovy, ale ten po delsi dobe vysusuje, je lepsi ho nepouzivat moc casto.

welleda prijemne voni.
Jinak komercni oleje bych moc nepouzivala, je v tom moc chemie a s olejem to nema moc spolecneho.

na supinky taky staci olej a vycesat a omyt, pokud ma delsi vlasky, ale moc casto jsem to nedelala. nekdo si chvalil infadolan a nechat pusobit pres noc, zkousela jsem oboji, oboji funguje. dulezite je je opatrne a jemne vsivackem mechanicky odstranit.

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 11.07.12 21:33

Jeste jsou super prirodni oleje od Karla Hadka!!!

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 11.07.12 21:38

Mažu klasickým avirilem…

Lena007
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 11.07.12 21:46

Po koupani mazu modrou Biodermou (ABCDerm Hydratant tělové mléko), krasne voni a dobre se roztira. Supinky jsme eliminovali kazdodennim mytim hlavy, tj. dukladnym odmastenim, ktere je vlasne pricinou tech supinek (odstranili jsme pricinu).

Příspěvek upraven 11.07.12 v 21:48

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 11.07.12 21:46

Asi moc neporadím - sádlo. A na hlavičku jsem dostala olej, ale nepomohl. Opět pomohlo promazat sádlem a vyčesat - na třetí vyčesání to bylo pryč.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 11.07.12 21:47
@Vera111 píše:
Jo a ty šupinky taky Exomegou a pak vyčesala. Podle mě je to celkem jedno čím se to namaže :nevim:

Taky myslím, jde o to, aby to „změklo“ a šlo to vyčesat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >