Co přebije vůni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kač912
Stálice 80 příspěvků 04.07.19 18:25
Co přebije vůni

Ahojda :mavam:
Našla jsem si přes léto takovou brigádku, která obnáší prodej kosmetických produktů- především parfémů. Po celém dni, kdy na sebe musím stříkat směsice několika parfémů naráz a pak to devět hodin čichat s tím, že ani po příchodu domů se to nechce smýt, mně pak bolí hlava a je mi z vůní špatně od žaludku. Nemáte někdo nějakou radu, čím bych mohla přebít tu vůni? Myslím tím něco, co bych mohla čichat v práci v mezičase, aby se mi nějak vyrušily všechny ty vůně :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mia25
Kecalka 459 příspěvků 04.07.19 18:30

Kolik na nos? :P

kač912
Stálice 80 příspěvků 04.07.19 18:33

@Mia25 Díky, to rozhodně vyzkouším :lol: :lol:

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 04.07.19 18:33

Tak mezi vůněma se má čuchat kafe.

nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 04.07.19 18:39

No hlavně nestříkej to na sebe, ale na ty zkušební papírky a směrem od sebe. A na přebití vůní je dobré to kafe. V parfumeriích běžně bývá sklenice s kávovými zrny, právě z tohoto důvodu…

7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 04.07.19 18:45

Mmch.co je to za kvalitu, že po tom bolí hlava?

Uživatel je onlineLenka_Hal
Echt Kelišová 9944 příspěvků 04.07.19 19:05

Proc to strikas na sebe???

kač912
Stálice 80 příspěvků 04.07.19 19:12

@Lenka_Hal @nozu Jsem mezi externími pracovníky a bohužel s sebou tahle firma asi nehodlá vozit ty zkušební papírky nebo co. Jednoduše řečeno jsem ta ukecaná baba, co vám v obchoďáku nabízí předražené parfémy. Ale jako brigáda je to fajn. Každopádně když tam přijde chlap, tak musím dámský parfém hodit na sebe, aby nesmrděl jako ženská. Je to na prd v tomhle.

kač912
Stálice 80 příspěvků 04.07.19 19:13
@7.straka píše:
Mmch.co je to za kvalitu, že po tom bolí hlava?

25% esencí, takže sice super kvalitka, ale ani za živýho boha to ze sebe nesmyju doma :lol:

Echt Kelišová 9944 příspěvků 04.07.19 19:16

Promluv s nekym z firmy, ze pokud se chteji prezentovat jako solidni firma, tak ty papirky koupi. Bych klidne rekla, ze uz to par zakazniku komentovalo, ze to strikas na sebe :think: Po tomhle by bolela hlava i mne a ze na to netrpim…

hani28
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 04.07.19 19:33

Taky bych pozadala vedeni vedeni o ty papirky. Vzdyt ani ti zakaznici nemuzou posoudit tu vuni, pokud mas na ruce nekolik ruznych parfemu. Ja bych si teda ani nic nekoupila, kdybych to mela cuchat ze zapesti prodavacce. Chtela bych si treba ty papirky vzit s sebou a ocichat pozdeji a rozhodnout se pak. Takze jim klidne rekni, ze se to nelibi zakaznikum.

Echt Kelišová 9944 příspěvků 04.07.19 19:38
@hani28 píše:
Taky bych pozadala vedeni vedeni o ty papirky. Vzdyt ani ti zakaznici nemuzou posoudit tu vuni, pokud mas na ruce nekolik ruznych parfemu. Ja bych si teda ani nic nekoupila, kdybych to mela cuchat ze zapesti prodavacce. Chtela bych si treba ty papirky vzit s sebou a ocichat pozdeji a rozhodnout se pak. Takze jim klidne rekni, ze se to nelibi zakaznikum.

Presne tak. Nejdriv vyzadam papirky, chodim si dal po obchode, obcas cuchnu k jednomu, pak druhemu. S vybranym favoritem prijdu a necham striknout na sebe. A pak se teprve rozhodnu…

Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 04.07.19 20:05

Zkus požádat o papírky, že to po tobě klientky chtěly, aby si vzorek odnesly. Ale chápu, že někdy je zaměstnavatel opravdu zabedněný a nedá korunu navíc. Jinak se má čichat kafe. Případně se to stříkej jen třeba na zápěstí a doma pak ruku umyj. Ze zvědavosti, můžu se zeptat, kolik parfémů takhle prodáte? Přiznám se, že já i většina lidí v okolí se těmto prodejům vyhýbáme.

pinklady
Povídálka 40 příspěvků 04.07.19 20:21

@kač912 zkus taková ta kuchyňská tekutá mýdla. Měli by odstraňovat pach z ryb a cibule, tak snad… ;)
Vím, že je mají v Dm od Baley.

kač912
Stálice 80 příspěvků 04.07.19 20:21
@Lalelale píše:
Zkus požádat o papírky, že to po tobě klientky chtěly, aby si vzorek odnesly. Ale chápu, že někdy je zaměstnavatel opravdu zabedněný a nedá korunu navíc. Jinak se má čichat kafe. Případně se to stříkej jen třeba na zápěstí a doma pak ruku umyj. Ze zvědavosti, můžu se zeptat, kolik parfémů takhle prodáte? Přiznám se, že já i většina lidí v okolí se těmto prodejům vyhýbáme.

Ahoj,
máš pravdu s tím, že zaměstnavatel má opravdu trochu tvrdohlavý postoj vůči návrhům tohohle typu, nicméně se zkusím optat. A co se toho prodeje týče, tak někdy je to méně, někdy samozřejmě více. Obvykle ale prodáme tak okolo těch šesti až deseti kusů na osobu s tím, že jsme tam obvykle tři a obvyklá cena jedné sady je 1600,což je běžná cena na eshopu za jeden parfém. Takhle na stánku je právě ta sleva (za 1600 pořídíš čtyři). Dělám to chvilku, je to jen přivydělání na léto, když nestuduju. Je ale samozřejmě jasné, že většina lidí nás odbude- já bych to udělala taky :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama