Reklama

Co přesně na rychlejší růst vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 03.04.18 23:00
Co přesně na rychlejší růst vlasů

Byla jsem u kadeřnice, která mě bohužel ostříhala jinak, než jsem si to představovala včetně ofiny. Chtěla bych nějak podpořit svůj růst vlasů, protože se bojím, že mi přirozeně rostou pomalu…:/ Je mi zatím 15, takze nějaký vyloženě prášky používat nechci. Možná tak biosil. Co byste mi poradili? Já bych pravidelně uzivala biosil, přírodní smapon a nějaký olejicek. Nevím jestli to podpoří ten růst vlasů…
Jinak vlasy mám jemné.

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 03.04.18 23:05

Taky jim Biosil, uplne nevim, jestli to pomaha i na vlasy, ale na nehty urcite. Rust vlasu nijak zazracne neurychlis, jez kvalitne, aby i vlasy byly kvalitni a pevny, a pravidelne zastrihuj konecky. Ono to doroste ani nemrknes :kytka:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 03.04.18 23:07

Biohar z lekarny. Budes mat po nom aj pekny podrost. POuzivaj len 2× tyzdenne, nie kazdy den - vysusuje pokozku hlavy.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 03.04.18 23:14

Sice existuji ruzne vitaminy podporujici rust vlasu, ale ja jim neverim.

MáškaMarie33
Kecalka 177 příspěvků 03.04.18 23:15

Z bylinek lopuch a kopřiva, z vitamínů pangamin (vit B) z lékárny, rybí tuk v kapslích (Möllers) a z aminokyselin methionin, z minerálů msm.

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 04.04.18 06:30

Ja si myslim, ze rychlost rustu nicim neovlivnis. Ani hustotu vlasu. To je geneticke. Mne ted hodne padaly a rostou 1cm za mesic. Zkusila jsem kde co, a rychlost se nezvysila. Jen, ze zacaly rust nove vlasy, misto tech vypadanych.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama