Co prinest na holcici rozlucku se svobodou?

2964
11.9.08 10:01

Co prinest na holcici rozlucku se svobodou?

Ahojda holky,

nejak mi to nemysli a at si lamu hlavu, jak lamu, nemuzu prijit na to, co bych mela prinest neveste na holcici rozlucku se svobodou. Je to uz zitra a navic znam jen jednu dalsi, co tam bude, takze nejake objemne dary, na ktere bychom se skladaly moc nepripadaji v uvahu.

Predem dekuji za jakykoli tip!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
11.9.08 10:09

Podvazek pro nevěstu, knížku o manželství, láhev něčeho co pije ( my nosili „bejlíz“ ) atd. Mno a já dostala vibrátor :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
11.9.08 10:15

Taky jsem pro něco veselého. Však dary nemusí být vždycky drahé.

Amynka má dobrý nápady, připojuji se k nim.
A co takhle nějaké veselé sexy prádélko nebo příšernou dlouhou flanelovou noční košili. A nebo něco praktického do kuchyně, velký dřevěný váleček. Ten se dá využít všelijak :lol:

A oslavu si užijte :dance: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
11.9.08 10:30

Dřeváky, aby jim to v manželství klapalo. :D Nebo objednat striptéra, ale když je to zítra, to už je možná pozdě. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
11.9.08 10:52

hi hi sem čerstvá novomanželka (6.9) :-) a dostala jsem vibrátor, pouta, podvazek, flašku, kuchařku, super zástěru na vaření, kamasutru, spoustu hezkých svíček, a mega drobnůstek co mi udělali radost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
11.9.08 12:58

ahoj já na svou rozlučku se svobodou velice vzpomínám :-) dostala jsem sexy spodní prádélko a dorazil striptér :oops: :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama