Co příteli neřeknu, to neudělá..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MadameM
Povídálka 12 příspěvků 23.11.18 11:06
Co příteli neřeknu, to neudělá..

Už delší dobu bojují s přítelem a úklidem. Co mu vyloženě nenakazu nebo neřeknu, ať udělá tak se nestane. Oba dva chodíme do práce, dělám úplně stejně tak jako on a někdy bych bez zbytečného nabádání a povzbuzení chtěla pomoct s domácnosti.
Doma je pořad někde něco pohozene, nedodelane.. Už mu o ty věci rikam po miliontý, ale pořad nic. Argumentuje mi to tím, ze je proste takovej a ze mu to budu muset připomínat.( a když to řekl mamince, tak jen podotkla, ze až budu starší tak pochopim, ze tohle má dělat ženská). Kolikrát mě to vytočí do Bělá, až musím zvednout hlas, ale to jsem zase nejhorší, ze po něm pořad něco chci a něco pořad vycitam..

Prosím o radu jak to změnit. Vážně se někdy cítím jako služka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19460 příspěvků 23.11.18 11:10

Evidentně ho tak vychovala maminka :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 23.11.18 11:11

Lidi nejdou změnit. Můj manžel uklízí sám of sebe, dělá v domácnosti všechno, ale prostě nikdy neustele postel, buď se s ním můžu do smrti hádat nebo to holt udělám já, ruce mi neupadnou… Zvolila jsem druhou variantu.

MadameM
Povídálka 12 příspěvků 23.11.18 11:11

@pikola
Jo to mě taky napadlo. Bohužel :)

arinecka
Kelišová 5252 příspěvků 23.11.18 11:11

@MadameM No jak asi, prostě trvej na svém. V bytě snad taky bydlí tak jakápak pomoc?

MadameM
Povídálka 12 příspěvků 23.11.18 11:13

@radkka
Mě po práci ruce taky neupadnou. Ale když mate doma prerostle dítě, které v podstatě nevidí kolem sebe věci které jsou potřeba udělat tak je to hold těžký. :?

MadameM
Povídálka 12 příspěvků 23.11.18 11:14

@arinecka
Jenže mě nebaví mu to neustále připomínat. Mě už z toho připomínaní jde hlava kolem. Myslela jsem ze některý věci je člověk naucenej a děla je proste automaticky.

Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 23.11.18 11:16

Tak neuklízej taky. :)

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 23.11.18 11:16

Tak at si na svou pulku zaplati pani na uklid. Tak jsme to meli pred detmi.

Tohle asi nezmenis.

Nebo mu dej „jeho“ prace. Treba vynaseni kose, vyklizeni mycky a v patek vysat… To by take mohlo fungovat…

pikola
Neúnavná pisatelka 19460 příspěvků 23.11.18 11:17
@MadameM píše:
@radkka
Mě po práci ruce taky neupadnou. Ale když mate doma prerostle dítě, které v podstatě nevidí kolem sebe věci které jsou potřeba udělat tak je to hold těžký. :?

Protože to u nich dělala asi máma, skákala kolem nich jak ti sama řekla. Oni taky někdy doufají, že náš to přestane bavit a už po nich nic chtít nebudem. Takže buď vytrvej, nebo to vzdej. Já měla štěstí, manžela tchýně naháněla dostatečně, jeho táta doma maká taky :jazyk:

zoidberg
Extra třída :D 12064 příspěvků 23.11.18 11:17

To je jako já :mrgreen:
Taky mi musí přítelkyně říct co chce. Pokud ji něco trápí, musí se s tím svěřit. Co je špatného na tom, říct si co potřebuješ?

Bábrdl
Generální žvanilka 21768 příspěvků 23.11.18 11:17
@MadameM píše:
Už delší dobu bojují s přítelem a úklidem. Co mu vyloženě nenakazu nebo neřeknu, ať udělá tak se nestane. Oba dva chodíme do práce, dělám úplně stejně tak jako on a někdy bych bez zbytečného nabádání a povzbuzení chtěla pomoct s domácnosti.
Doma je pořad někde něco pohozene, nedodelane.. Už mu o ty věci rikam po miliontý, ale pořad nic. Argumentuje mi to tím, ze je proste takovej a ze mu to budu muset připomínat.( a když to řekl mamince, tak jen podotkla, ze až budu starší tak pochopim, ze tohle má dělat ženská). Kolikrát mě to vytočí do Bělá, až musím zvednout hlas, ale to jsem zase nejhorší, ze po něm pořad něco chci a něco pořad vycitam..Prosím o radu jak to změnit. Vážně se někdy cítím jako služka.

Pokud mu to nevadí, dělat to nebude. :nevim:
Pamatuju si to z dětství a z puberty. Nevadilo mi fungovat v šíleném herberku a máma se mohla zbláznit, mluvit, vyčítat… Ale udělala jsem jen to, co mi řekla. A jen kvůli tomu, že mi to řekla. Naopak jsem byla naštvaná, že musí být po její, že furt prudí…

No a teď? :mrgreen: Teď prudím rodinu já. Bordel mi začal vadit až když se mi narodilo dítě, nevím proč…

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 23.11.18 11:18
@zoidberg píše:
To je jako já :mrgreen:
Taky mi musí přítelkyně říct co chce. Pokud ji něco trápí, musí se s tím svěřit. Co je špatného na tom, říct si co potřebuješ?

Jako ze ti pokazde rika, ze si po veceri mas uklidit talir do mycky a pokazde, kdyz je potreba vynest kos, tak te na to upozornit?

Bábrdl
Generální žvanilka 21768 příspěvků 23.11.18 11:19

@MadameM Může být i hůř. :think:

Když jsem poznala svého muže, byl on na „prušácký“ pořádek a já rozevlátý bohém. Nepořádek vyčítal on mě. Pak jsem otěhotněla, byla na mateřské a role se úplně obrátily. :lol:

kackarec
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 23.11.18 11:20

@radkka souhlas :-) ja jsem s manzelem 14 let z toho 4 roky jsme manzele a me se konecne povedlo ho aspon naucit,aby nehazel rucnik na zem ale aspon ho prehodil pres vanu :mrgreen: k hacku,aby ho povesil uz je to jen kousek…tak treba za par let se mu to povede :mrgreen: ale jak si psala,pokud clovek sam nechce tak se nezmeni bohuzel :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >