Co přítelovi ke 40. narozeninám

1504
20.8.15 14:18

Co pritelovi ke 40 narozeninám

Dobrý den, jdu si k vam pro inspiraci pritel ma pristy tyden 40 narozeniny a den predtim jeste svatek vubec netusim co bych mu mnela dat :nevim: hodinky dostal k vanocum obleceni si kupuje sam drogeriky ma spoustu prosim o nejakou inspiraci nebo nejaky penzionek co mate osvedcene kousek od prahy atd dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.8.15 14:23

Co zážitkový dárek? Mluví o něčem a nemá odvahu to zkusit sám? Prodávají se různé seskoky padákem, let v balonu, projížďky v Hummerech atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
20.8.15 14:32

Hno prave ze o nicem nemluvi, ale skok padakem by nedal boji se vejsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4354
20.8.15 15:14

Já uvažuju, že dám mému muži k narozeninám kurz šermu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24910
20.8.15 15:17

Můj touží svést se závodním autem na okruhu, asi mu to splním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
22.10.16 17:02

Ahoj, oživuji diskuzi, zajímalo by me, jaký dárek jste dali svému příteli k narozeninám? Můj má začátkem listopadu 40 a já nevím co…
Děkuji za inspirace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
22.10.16 17:06

Protože je to kutil, dala jsem akuvrtačku.
Exmanželovi, protože je spíš dobrodružný typ, zážitkový dárek. (teda něco na způsob letu balónem nebo trenažéru pilotování letadla atd.)

• Citovat
  • Upravit
11781
22.10.16 17:09

Muj ma tenhle tyden a koupila jsem apple watch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.16 17:09

@Kirstenn zážitek. Muj muž rád pivo, takže pivní lázně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
22.10.16 17:12

Děkuji :) no můj má taky rád pivo, takže mě napadlo na slevomatu pobyt v pivovaru a hotelu Monopol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
22.10.16 17:13
@xjuklickova píše:
@Kirstenn zážitek. Muj muž rád pivo, takže pivní lázně.

A už je absolvoval? Já jen, aby nebyl zklamán. :D Smrdět po pivu rozhodně nebude :-).

A jen zmínka mimochodem - holky, jste dobré, že tolerujete těm svým partnerům to pííívo. Já to bytostně nesnáším, protiví se mi ten smrad jejich kůže, ten připitý výraz, zpomalený mozek… I dvě až tři piva dlouhodobě k těmto popsaným aspektům bohatě stačí.
Táta i exmanžel jsou abstinenti, tak jsem vysazená proti těm pivním typům, já bych to z tý hospody práskala bičem. :) Můj přítel taky popíjí, ale když jsme jednou vezli cinkající flašky, musela jsem z auta vysednout, jak se mi to hnusilo. Nedávno se domluvil se známými na nějaké oslavě svátku a jak jsem viděla tu pípu, odjela jsem. Proto je to už téměř bývalý přítel.

• Citovat
  • Upravit
19457
22.10.16 18:28

@Inaris Budeš těžko hledat chlapa. Abstinentů není mnoho.Zase je nutno říct, že ne všichni sedí denně v hospodě.
V pivních lázních jsme s manželem byli, Byl to super relax a i pivo bylo dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.10.16 18:36
@Inaris píše:
A už je absolvoval? Já jen, aby nebyl zklamán. :D Smrdět po pivu rozhodně nebude :-).A jen zmínka mimochodem - holky, jste dobré, že tolerujete těm svým partnerům to pííívo. Já to bytostně nesnáším, protiví se mi ten smrad jejich kůže, ten připitý výraz, zpomalený mozek… I dvě až tři piva dlouhodobě k těmto popsaným aspektům bohatě stačí.
Táta i exmanžel jsou abstinenti, tak jsem vysazená proti těm pivním typům, já bych to z tý hospody práskala bičem. :) Můj přítel taky popíjí, ale když jsme jednou vezli cinkající flašky, musela jsem z auta vysednout, jak se mi to hnusilo. Nedávno se domluvil se známými na nějaké oslavě svátku a jak jsem viděla tu pípu, odjela jsem. Proto je to už téměř bývalý přítel.

A byla jsi u doktora? Člověče, takové hysterie kvůli pípě, to je na nějakou diagnozu. A to nemyslím zle, takový odpor vůči čemukoli je hodně zvláštní.

Já manželovi nic netoleruji, je to dospělý svéprávný člověk, který si může dělat, co chce, to je jakobys řekla, že jsme dobré, že manželovi tolerujeme pití kafe :mrgreen: to mi třeba dost smrdí, ale naštěstí manžela miluji, takže se s ním nerozcházím, když přijedeme na akci a mají tam kávovat 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
22.10.16 18:42
@radkka píše:
A byla jsi u doktora? Člověče, takové hysterie kvůli pípě, to je na nějakou diagnozu. A to nemyslím zle, takový odpor vůči čemukoli je hodně zvláštní.Já manželovi nic netoleruji, je to dospělý svéprávný člověk, který si může dělat, co chce, to je jakobys řekla, že jsme dobré, že manželovi tolerujeme pití kafe :mrgreen: to mi třeba dost smrdí, ale naštěstí manžela miluji, takže se s ním nerozcházím, když přijedeme na akci a mají tam kávovat 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o
:D :D
Kafe je něco podstatně jiného než to ulemtané pííívo. Pivo ten mozek mění podstatně víc než kafe ;-).
To ovšem není odpor k pivu - to je odpor k těm lemtačům. Ty to fakt potom necítíš? Jak to táhne z té kůže? A nevšimla sis, jak mají zpomalené myšlení? A cinkot těch pivních flašek, to mi připadne neskutečně primitivní :-).
Ale nebudeme narušovat debatu o dárcích :-).
Já jen s úžasem sleduji, kolik těch chlapů je závislých na tom půllitru. A ty ženy obdivuji, jak jsou úžasně benevolentní vůči té nízkosti. :D
Ale tak - jsou ženy, které oddaně milují i vraha, že jo.
  • Citovat
  • Upravit
Inaris
22.10.16 18:47
@arada píše:
@Inaris Budeš těžko hledat chlapa.

No já ho jednak hledat nebudu a jednak fakt mě začíná děsit, kolik chlapů je v podstatě závislých a jak ty ženy s tím nic nezmůžou - přizpůsobí se a ještě ho omlouvají. Žila jsem téměř 30 let s abstinentem, který si dal jedno pivo k vánočnímu salátu - prostě mu nechutná - a když to tak teď vidím kolem sebe, žasnu. Já jsem ty řeči o metle lidstva brala s humorem - donedávna.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama