Co přivézt na návštěvu k muži?

Anonymní
28.6.20 19:52

Co přivézt na návštěvu k muži?

Zdravím. Mám jet poprvé k muži, se kterým se ještě moc neznáme. Viděli jsme se, jsme si sympatičtí. Nic zatím nebylo.Co tam přivézt? napadá mě jen láhev :D Poraďte mi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25813
28.6.20 19:54
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám jet poprvé k muži, se kterým se ještě moc neznáme. Viděli jsme se, jsme si sympatičtí. Nic zatím nebylo.Co tam přivézt? napadá mě jen láhev :D Poraďte mi.

Co rád jí? Víno je univerzál, tím nic nezkazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1454
28.6.20 19:59

Pokud vis, ze ma rad vino a jake, tak lahvi urcite nic nepokazis. A jinak zalezi, co mate v planu - grilovacku, film, veceri, vyjizdku na kole…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
28.6.20 20:11

Kornout slaného či sladkého zobání, jak je dnes dělají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
28.6.20 20:11

Jidlo :lol: Jinak víno bych já osobně viděla jako příslib erotiky, tak záleží, jestli to už máš v plánu, nebo to má být zatím návštěva ve vší počestnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
28.6.20 20:12

Pokud pije čaj či kafe, tak nějaký lepší výběr a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13401
28.6.20 20:25

Normálně bych se zeptala a domluvila, podle toho jaké máte plány. Pokud ti chystá večeři, tak bych vzala víno. Pokud půjdete někam ven, tak bych se s tím netahala.
Jinak jsem si vcelku dost jistá tím, že dárek typu „jdu na návštěvu, musím vzít flašku a nebo bonbonieru“ neočekává. Čeká spíš sex :-D

Pokud bych u někoho takhle přespávala, tak bych si na snídani vzala plechovku earl graye co mi chutná, abych nemusela pít špatnej čaj a nebo ještě horší kafe, pokud ještě nevím, co s těmihle nápoji umí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
28.6.20 20:30

Když jsem poprvé jela s budoucím manželem na noc na chatu, tak jsem upekla koláč na snídani. Po svatbě mi řekl, že když viděl ten koláč, tak věděl, že jsem ta pravá a že si mě vezme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
881
28.6.20 20:50

Něco bych upekla, přes žrádlo se dá utáhnout každej :D
Plus to víno, jestli pije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
28.6.20 20:50

Nějaké dobré maso, pršut, prémiovou šunku nebo jestli třeba rád sýr, tak nějaký speciální :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3482
28.6.20 20:59

Šprcky, pokud na nich bazíruješ… :pankac: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2582
28.6.20 21:05
@bse.pedro píše: Šprcky, pokud na nich bazíruješ… :pankac: 8)

dala bych smíííííííííííííííííííííííích, ale tu to není :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hele, záleží, jací jste, o čem jste si psali, povídali..
spíš tedy jezdili za mnou muži, samozřejmostí byl už po té diskusi šampus, víno, sýry…
muži jsou jiní, to jistí kus pršutu a sedmička červeného
ale nevím, Co by mne donutilo jet jako první k chlapovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3482
28.6.20 21:18
@Lucy75 píše:
dala bych smíííííííííííííííííííííííích, ale tu to není :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:hele, záleží, jací jste, o čem jste si psali, povídali..
spíš tedy jezdili za mnou muži, samozřejmostí byl už po té diskusi šampus, víno, sýry…
muži jsou jiní, to jistí kus pršutu a sedmička červeného
ale nevím, Co by mne donutilo jet jako první k chlapovi…

No, mě to moc veselý nepřipadá…
Přijede ke mě ženská, romantická večeře při svíčkách a zničeho nic narvanej pršutem, sejrem a půl flašky vína v sobě mám jet v 11 večer 50 kiláků k nejbližší nonstop pumpě pro věc, kterou nikdy nepoužívám a riskovat řidičák… :roll: :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25813
28.6.20 22:31
@bse.pedro píše:
No, mě to moc veselý nepřipadá…
Přijede ke mě ženská, romantická večeře při svíčkách a zničeho nic narvanej pršutem, sejrem a půl flašky vína v sobě mám jet v 11 večer 50 kiláků k nejbližší nonstop pumpě pro věc, kterou nikdy nepoužívám a riskovat řidičák… :roll: :nevim: 8)

Buď budeš riskovat řidičák nebo alíky. Je na tobě, co je horší :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23298
28.6.20 22:43
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám jet poprvé k muži, se kterým se ještě moc neznáme. Viděli jsme se, jsme si sympatičtí. Nic zatím nebylo.Co tam přivézt? napadá mě jen láhev :D Poraďte mi.

flašku vína a klobásovej „dort“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama