Co pro holčičku k prvním narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaeladudkova 312
Povídálka 25 příspěvků 28.09.18 12:03
Co pro holčičku k prvním narozeninám

Ahoj maminky blíží se prosinec a má holčička bude mít první rok.. Potřebuju inspiraci co ste koupily pro své holčičky..?
Má 3.12. Narozeniny..
A pak hned vánoce tak vůbec nevím co jí koupit dát.. Hlavně aby to využila. A vyhrála si stim :lol: :srdce:

Reakce:

pannda
Kelišová 6633 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 12:08

Proboha cokoli…je tolik věcí a hraček pro tento věk…
 https://www.hrackyvzdelavacky.cz/1-rok

Káťa19
Echt Kelišová 7681 příspěvků 19 inzerátů 28.09.18 12:12

@Michaeladudkova 312 ja kupovala dcerce prvni kocarek a latkovou panenku.
Nechala jsem si od jedne ceske sikovne maminky usit na miru, ma 50cm a je krasna http://www.mnichovickepanenky.cz
Pani ma i fb

Kocarek jsme koupili takovy , na vyber spoustu perinek https://www.batoleshop.cz/…rze-prirodni

Natálka26
Kelišová 5410 příspěvků 28.09.18 12:14

Cokoliv. U téhle mimin je to hrozně jednoduchý. To za pár let to bude teprve orisek :lol: ;)

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 28.09.18 12:17

@Michaeladudkova 312 Syn dostal k prvním narozeninám Fisher Price hrací stoleček (ten teď prodávám) a dceři jsme koupily dřvěnou koulodráhu.

peeli
Stálice 67 příspěvků 28.09.18 12:18

tohle je super https://www.chytraopicka.cz/…djeco-vesela

Michaeladudkova 312
Povídálka 25 příspěvků 28.09.18 12:20

A můžu se zeptat je to možná debilní otázka..
Máme nározky a vánoce v jednom měsíci…
Jak rozdělit ty dárky? Já vím že nemá stoho vůbec ještě rozum a nebude počítat ty dárky ????????
Ale jen mě zajímá do dalších let..
Tchyně říká že se má dát jeden velký a jeden malý nějakou blbost že vánoce o darkach nejsou.. A také že nejsou to je pravda..
Ale já sem maniak na to nakupování a hlavně pro malou nedokážu si představit až malá bude mít třeba 5 let že poutika ke stromečku a tam dva dárky ???????? :lol: ..
Můžu se zeptat Teda kolik je pro vás norma?
Aby to nebylo přehnané ale ani zas nějak málo..
A ještě Teda jednou píšu ze vím že malá bude mít rok a nebude mít z toho rozum :D :lol:
Jen tak pro zajímavost se ptám

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 28.09.18 12:27

K tomu druhemu dotazu - ja zase nejsem fanda zahlcovani darky, synovi klidne davam jen jeden…jsou mu 3, zatim z toho taky moc rozum nema a hlavne nema s kym srovnavat. Do budoucna zvazuju zavest takove „pravidlo,“ ktere jsem cetla teda v anglictine, to se pak.I rymuje :mrgreen: ale pry se davaji darky 4 - neco, co dite chce, neco, co potrebuje, neco na obleceni a neco na cteni :mrgreen: (something they want, something they need, something to wear and something to read). Koncept se mi libi, uvidime v praxi :lol:

Káťa19
Echt Kelišová 7681 příspěvků 19 inzerátů 28.09.18 12:29

Jo a nejvetsi uspech u jbou deti melo a ma stale https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

-Evka-
Závislačka 3727 příspěvků 28.09.18 12:34

Opravdu nejsou vánoce o počtu dárků.
Naši také dostávali jeden větší dárek a pár drobností. A byli (a jsou) spokojení.

Dítěti je jedno, že stejný měsíc má narozeniny a jsou vánoce. Navíc je tam rozdíl tří týdnů. Máme doma 2 osoby s podobným rozpětím (jedno před vánoci a druhé po vánocích), jediný „problém“ je v případě narozenin po vánocích, neboť po novém roku je problém sehnat konkrétní hračku na přání (pokud si něco takového přeje v lednu).

Mám svátek o vánocích a jako dítěti mi stačila drobnost daná ráno.

-Evka-
Závislačka 3727 příspěvků 28.09.18 12:36
@beruska9 píše:
Do budoucna zvazuju zavest takove „pravidlo,“ ktere jsem cetla teda v anglictine, to se pak.I rymuje :mrgreen: ale pry se davaji darky 4 - neco, co dite chce, neco, co potrebuje, neco na obleceni a neco na cteni

Asi tak.

Káťa19
Echt Kelišová 7681 příspěvků 19 inzerátů 28.09.18 13:11

@beruska9 to je hezke,souhlasim, my mame problem ukocirovat babicku s dedou :mrgreen:

Janakatabara
Kecalka 149 příspěvků 28.09.18 13:16

@Michaeladudkova 312 naše malá je taky prosincová, rok měla loni. Nejsem zastáncem haldy dárků ani k narozeninám, ani k Vánocům. I jsem takto poučila babičky. V rodině máme odstrašující příklad holčičky, co dostává ke všemu (i svátku) spoustu dárků. Pak jí to ani nebaví rozbalovat, nemá z toho radost a neváží si toho (bude jí šest).
Naše k narozeninám a pak vánocům dostala svou první panenku, malý kočárek, nádobíčko, hrací stolek, pekáč na sníh, lego duplo, nějaké oblečení … píši, co dostala od celé rodiny, po oba významné dny. Něco ji zaujalo hned, něco časem a lego až teď po třičtvrtě roce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >