Reklama

Co pro holčičku k prvním narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaeladudkova 312
Povídálka 17 příspěvků 28.09.18 12:03
Co pro holčičku k prvním narozeninám

Ahoj maminky blíží se prosinec a má holčička bude mít první rok.. Potřebuju inspiraci co ste koupily pro své holčičky..?
Má 3.12. Narozeniny..
A pak hned vánoce tak vůbec nevím co jí koupit dát.. Hlavně aby to využila. A vyhrála si stim :lol: :srdce:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 12:08

Proboha cokoli…je tolik věcí a hraček pro tento věk…
 https://www.hrackyvzdelavacky.cz/1-rok

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 28.09.18 12:12

@Michaeladudkova 312 ja kupovala dcerce prvni kocarek a latkovou panenku.
Nechala jsem si od jedne ceske sikovne maminky usit na miru, ma 50cm a je krasna http://www.mnichovickepanenky.cz
Pani ma i fb

Kocarek jsme koupili takovy , na vyber spoustu perinek https://www.batoleshop.cz/…rze-prirodni

Natálka26
Kelišová 5390 příspěvků 28.09.18 12:14

Cokoliv. U téhle mimin je to hrozně jednoduchý. To za pár let to bude teprve orisek :lol: ;)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 28.09.18 12:17

@Michaeladudkova 312 Syn dostal k prvním narozeninám Fisher Price hrací stoleček (ten teď prodávám) a dceři jsme koupily dřvěnou koulodráhu.

peeli
Stálice 67 příspěvků 28.09.18 12:18

tohle je super https://www.chytraopicka.cz/…djeco-vesela

Michaeladudkova 312
Povídálka 17 příspěvků 28.09.18 12:20

A můžu se zeptat je to možná debilní otázka..
Máme nározky a vánoce v jednom měsíci…
Jak rozdělit ty dárky? Já vím že nemá stoho vůbec ještě rozum a nebude počítat ty dárky ????????
Ale jen mě zajímá do dalších let..
Tchyně říká že se má dát jeden velký a jeden malý nějakou blbost že vánoce o darkach nejsou.. A také že nejsou to je pravda..
Ale já sem maniak na to nakupování a hlavně pro malou nedokážu si představit až malá bude mít třeba 5 let že poutika ke stromečku a tam dva dárky ???????? :lol: ..
Můžu se zeptat Teda kolik je pro vás norma?
Aby to nebylo přehnané ale ani zas nějak málo..
A ještě Teda jednou píšu ze vím že malá bude mít rok a nebude mít z toho rozum :D :lol:
Jen tak pro zajímavost se ptám

beruska9
Extra třída :D 10640 příspěvků 28.09.18 12:27

K tomu druhemu dotazu - ja zase nejsem fanda zahlcovani darky, synovi klidne davam jen jeden…jsou mu 3, zatim z toho taky moc rozum nema a hlavne nema s kym srovnavat. Do budoucna zvazuju zavest takove „pravidlo,“ ktere jsem cetla teda v anglictine, to se pak.I rymuje :mrgreen: ale pry se davaji darky 4 - neco, co dite chce, neco, co potrebuje, neco na obleceni a neco na cteni :mrgreen: (something they want, something they need, something to wear and something to read). Koncept se mi libi, uvidime v praxi :lol:

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 28.09.18 12:29

Jo a nejvetsi uspech u jbou deti melo a ma stale https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 28.09.18 12:34

Opravdu nejsou vánoce o počtu dárků.
Naši také dostávali jeden větší dárek a pár drobností. A byli (a jsou) spokojení.

Dítěti je jedno, že stejný měsíc má narozeniny a jsou vánoce. Navíc je tam rozdíl tří týdnů. Máme doma 2 osoby s podobným rozpětím (jedno před vánoci a druhé po vánocích), jediný „problém“ je v případě narozenin po vánocích, neboť po novém roku je problém sehnat konkrétní hračku na přání (pokud si něco takového přeje v lednu).

Mám svátek o vánocích a jako dítěti mi stačila drobnost daná ráno.

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 28.09.18 12:36
@beruska9 píše:
Do budoucna zvazuju zavest takove „pravidlo,“ ktere jsem cetla teda v anglictine, to se pak.I rymuje :mrgreen: ale pry se davaji darky 4 - neco, co dite chce, neco, co potrebuje, neco na obleceni a neco na cteni

Asi tak.

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 28.09.18 13:11

@beruska9 to je hezke,souhlasim, my mame problem ukocirovat babicku s dedou :mrgreen:

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 28.09.18 13:16

@Michaeladudkova 312 naše malá je taky prosincová, rok měla loni. Nejsem zastáncem haldy dárků ani k narozeninám, ani k Vánocům. I jsem takto poučila babičky. V rodině máme odstrašující příklad holčičky, co dostává ke všemu (i svátku) spoustu dárků. Pak jí to ani nebaví rozbalovat, nemá z toho radost a neváží si toho (bude jí šest).
Naše k narozeninám a pak vánocům dostala svou první panenku, malý kočárek, nádobíčko, hrací stolek, pekáč na sníh, lego duplo, nějaké oblečení … píši, co dostala od celé rodiny, po oba významné dny. Něco ji zaujalo hned, něco časem a lego až teď po třičtvrtě roce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >