Co pro holku ke třetím narozeninám?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 09:33
Co pro holku ke třetím narozeninám?

Ahoj :mavam: vůbec si nevím rady, co koupit dceři k narozeninám a k vánocům.. Bohužel má vše za sebou - říjen svátek (to dostane jen omalovánky) listopad narozeniny a v prosinci hned vánoce.. Vůbec si nevím rady, co koupit. Jsme s přítelem oba hodně na dárky. Pro přítele mám dárků 12 a pro dceru zatím jen jeden. :zed: k narozeninám dostane panenku (nejspíš baby Born - pokud mate někdo tip na jinou panenku budu ráda) a kočárek.. Ale nevím, co dál.. Miluje prasátko Peppu a Tlapkovou patrolu, tak přemýšlím, že koupím nějaké hračky s tímhle. Ale co dál? Přítel je zastáncem toho, že hračky se dostávají jen na narozeniny a vánoce, takže by dcera měla dostat vše na další rok dopředu. Na knížky moc není…poradite někdo něco? Co bavilo vaše děti?

Reakce:
Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 11.08.19 10:29

Mám skoro šestiletou a schválně jsem koukla na fotky ze třetích narozenin. Největší hit byly vodolepky a spousta knížek. Ve velké dárkové tašce má nějakou hračku, ale už si ani nevzpomenu, co to bylo. Kupovala jsem dceři hodně hraček a radím to nepřehánět. Zredukovala jsem to na tři až čtyři k narozeninám/na Vánoce. Ve třech letech jsme hodně stavěli z Dupla, máme v tom neskutečné peníze. Hodně u nás frčela Play Doh modelína s různými stroječky. Dcera měla také ráda Pepinu, co třeba povlečení v tom motivu nebo nějakou společenskou hru. Nevím, těžko se radí, sama znáš dceru nejlépe. My jsme si vyhráli hodně se vším možným.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 11.08.19 10:35

Dcera má také Baby Born, ale dostala ji až k pátým narozeninám. Ke druhým dostala panenku s měkkým tělem, od španělského výrobce Nines, tmavovlásku Titu. Teď k šestým narozeninám dostane starší sestřičku Baby Born. Okolo čtvrtého roku začala sbírat panenky typu Barbie, těch máme minimálně šedesát, ale doopravdy je sbíráme, společně.

Travelerka
Kecalka 352 příspěvků 11.08.19 10:40

Dcera to má podobně - svátek v říjnu a narozeniny s Vánoci v prosinci. Moc se jí líbí panenky - miminka, takže jsem pro ni objednala jedno miminko od španělské značky Berbesa. Konkrétně Berbesa Ema, ale krásné jsou i ty normální panenky s vlasy, tak to třeba koupíme příště. Jsou moc pěkně udělané. Jinak u nás taky jede Lego Duplo, hlavně jí baví zvířátka a postavičky, a Play-Doh. Prasátko Peppa se jí taky líbí, tak s tímhle motivem kupuji různé oblečení nebo i kosmetiku - třeba pěnové mýdlo mělo velký úspěch. Nebo Hello Kitty Tangle Teezer. Prostě jak je tam nějaký obrázek s oblíbenými postavičkami, líbí se jí to. :palec:

KKatka23
Echt Kelišová 9318 příspěvků 11.08.19 13:15

No já kupuju letos kuchyňku, obě starší holky mi teď furt pomáhají v kuchyni, tak se jim to bude určitě líbit oběma. Ale my teda to děláme přesně naopak, dáváme od každého člena rodiny jeden dárek, takže dostane čtyři - kuchyŇku, nějaké příslušenství k ní (nádobí a produkty) a pak novou zdravou láhev a deskovou hru - tu kupuju každoročně, rádi hrajem. Letos jsem se rozhodla pro Příšerky ze skříně :)

Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 11.08.19 14:03
@KKatka23 píše:
No já kupuju letos kuchyňku, obě starší holky mi teď furt pomáhají v kuchyni, tak se jim to bude určitě líbit oběma. Ale my teda to děláme přesně naopak, dáváme od každého člena rodiny jeden dárek, takže dostane čtyři - kuchyŇku, nějaké příslušenství k ní (nádobí a produkty) a pak novou zdravou láhev a deskovou hru - tu kupuju každoročně, rádi hrajem. Letos jsem se rozhodla pro Příšerky ze skříně :)

Příšerky máme, není to špatná hra. Víc nás baví Kuřecí olympiáda, ale nejradši má dcera Spící královny. Občas hrajeme i Padající opičky nebo Gargamelovu past.

KKatka23
Echt Kelišová 9318 příspěvků 11.08.19 14:34

@Caboverde no já v těch deskovkách právě furt vybírám, je jich tolik, co vypadají tak super :mrgreen: :mrgreen: jinak ještě moje holky jsou teda vesměs parádnice, tak vždycky je potěší nějaká kravina z pepca - čelenky, sponky, náhrdelníky a tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hlavně hodně třpytivý :mrgreen: :mrgreen: a nejstarší si ke čtvrtým narozeninám přála dětské laky na nehty, tak to teda je taky dost hitovka :mrgreen:

Káťa19
Extra třída :D 13610 příspěvků 11.08.19 14:37

12 dárků 8o to je opravdu moc, nejlepší co můžeš pro dítě udělat, je koupit jeden kvalitní dárek, co chce.
Hodně se mi líbí pravidlo čtyř dárků:
něco, co dítě chce
něco, co potřebuje
něco na čtení
něco na sebe

http://www.odhlavyazkpate.cz/…arku-uz-moc/

v dnešní době neskutečného konzumu bychom se meli trochu zamyslet…
přemíra dárků totiž akorát dítěti uškodí ;)

Káťa19
Extra třída :D 13610 příspěvků 11.08.19 14:44

Tady ještě k zamyšlení:
https://blog.evakiedronova.cz/…alsi-hracky/

https://psychologie.cz/…noho-hracek/

A jinak k dotazu :hug:
Za mě doporučuji nějaké společenské hry pro nejmenší ;)
Hodně u nás oblíbený: Smolíček pacholíček , Černý petr, Soubor her Čtyřlístek

mrav
Vesmírná mluvilka 31176 příspěvků 11.08.19 20:48

Moje dcerka je listopadová - teď měla svátek a dostala od dědy a babičky odrážedlo- kolo bez šlapátek. :mavam:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 11.08.19 21:31

Tak my davame minimum hracek. Ted jsme spolu s babickami kupovali vybaveni obchudku- drevene ovoce, zeleninu, pokladnu… Pak dite dostane drazsi batoh do skolky a neco na sport. Hracky vesmes dostavame, nekupujeme. A nastesti jich moc nemame. Prubezne behem roku davame knihy, sesity s nalepkami, klidne i ty Play Doh modeliny, ale to je takove nejake spotrebni zbozi (krome knih).

Netopirek
Extra třída :D 10154 příspěvků 11.08.19 21:40

Tak to máte ještě v pohodě. Naše má mezi Štědrým dnem a narozeninami 4dny :mrgreen:

K narozeninám dáváme jeden dárek, my rodiče. Prarodiče nakupují hromady kravin a ty pak vyhazuji :?
K Vánocům dáváme každému dítěti 2-3 vlastní dárky, 2-3 společné.

Ke třetím letělo sada pro princezny, barbie. Šatičky.

stinga
Echt Kelišová 8370 příspěvků 11.08.19 21:48

Já kupuju k třetím narozeninám auto :mrgreen: růžové BMW, ale už ho dostala, kdoví jaké bude v říjnu počasí
na vánoce dostane pohyblivé figurky Tlapková patrola s autíčkama a centrálu - to pomalu sháním na bazárcích

Váš příspěvek
Reklama