Co pro přítele k narozeninám?

Anonymní
2.8.21 12:10

Co pro přítele k narozeninám?

Ahoj prosim o radu můj přítel teď bude slavit 18. narozeniny a chtěla bych mu dát něco výjimečného protože jsou to první narozeniny které semnou slaví a taky jsou to 18. A ty jsou jen jednou za život. Nevíte to bych mu mohla dát? Jednu věc už mám objednanou ale chtělo by to ještě něco. Děkuji za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25295
2.8.21 12:32

No a co jsi už koupila? Cenová hranice je jaká? Co má rád? Jak jste spolu dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 12:44

@Kriss Tina @Kriss Tina cenová hranice je do 500 Kč. Chodí do posilky a hraje pc hry a jsem spolu přes půl roku.

• Citovat
  • Nahlásit
25295
2.8.21 12:47
@Anonymní píše:
@Kriss Tina @Kriss Tina cenová hranice je do 500 Kč. Chodí do posilky a hraje pc hry a jsem spolu přes půl roku.

A co nějaký zážitek, tohle jsou koníčky, kde není co kupovat, buď se netrefíš, nebo je to drahá sranda. Já bych koupila poukaz na třeba únikovou hru, paintball, virtuální realitu apod. Já v začátku vztahu dala manželovi taky poukaz na únikovku a byl to nejlepší dárek, nějaké blbinky poztrácel, ale na tohle vzpomínáme dodnes :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
2.8.21 12:48

Tak to jsem zvědavá, co kdo poradí. Nenapadá mě totiž nic, co by stálo do 500 Kč, zároveň to bylo výjimečné a přiměřené k délce vašeho vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 12:49

Já i kamarádky svým klukům jsme kdysi kupovaly k 18 stříbrný řetízek (manžel ho nosí dodnes). Já jsem k 18 dostala vlastnoručně psanou a malovanou pohádkovou knížku. Můžu říct, že ten dárek ještě nic netrumflo.

• Citovat
  • Nahlásit
4617
2.8.21 12:51

Tak to je dost omezené. Třeba poukaz na Steam nebo mu nechat udělat ručník do posilky s monogramem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
2.8.21 12:52

Poradila bych ti knihu na vyplnění Co na tobě miluju ale na to jste spolu dle mého ještě krátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
2.8.21 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o radu můj přítel teď bude slavit 18. narozeniny a chtěla bych mu dát něco výjimečného protože jsou to první narozeniny které semnou slaví a taky jsou to 18. A ty jsou jen jednou za život. Nevíte to bych mu mohla dát? Jednu věc už mám objednanou ale chtělo by to ještě něco. Děkuji za rady :srdce:

Poukaz na přenocování ve stanu v campu. To vám na jednu noc + dopravu vyjde, stan a vybavení si někde půjčíte, a zážitek budete mít oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
2.8.21 13:07

Vetřel bych se s reklamou na svůj business, ale jednak reklamy na diskusních forech nemám rád, mám v plánu tu i nadále zůstat jen pod přezdívkou a navíc nechápu, proč je tu takový dotaz anonymní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35644
2.8.21 13:11
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o radu můj přítel teď bude slavit 18. narozeniny a chtěla bych mu dát něco výjimečného protože jsou to první narozeniny které semnou slaví a taky jsou to 18. A ty jsou jen jednou za život. Nevíte to bych mu mohla dát? Jednu věc už mám objednanou ale chtělo by to ještě něco. Děkuji za rady :srdce:

Ale devatenáctiny bude mít taky jen jednou za život. Jsi s ním krátce a nejspíš studuješ. Tak moc nerozhazuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35644
2.8.21 13:12
@rmot píše:
Vetřel bych se s reklamou na svůj business, ale jednak reklamy na diskusních forech nemám rád, mám v plánu tu i nadále zůstat jen pod přezdívkou a navíc nechápu, proč je tu takový dotaz anonymní…

Protože je to přece děsně tajný a někdo by ji mohl poznat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
2.8.21 13:14

@Premek_Orac to je dobrý nápad.. Udělat si pěknou noc někde venku pod stanem.. U ohně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
2.8.21 13:30

Přespávačka v kempu je super nápad, jen aby mladí ten stal ale postavili. :mrgreen: I když i to spaní pod širákem má své kouzlo. ;) Já když začínala s přítelem, tam jsem také ještě studovala a také jsem neměla moc peněz na rozhazování. Přítel má moc rád košile, takže k prvním narozeninám, které slavil už semnou dostal košili, uvařila jsem mu večeři no a prostě mu udělala pěkný večer… :mrgreen: :mrgreen: Tolik bych to nehrotila. Jste mladí a jste spolu krátce. Není třeba dávat veledary. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
2.8.21 14:51
@Krista 1 píše:
@Premek_Orac to je dobrý nápad.. Udělat si pěknou noc někde venku pod stanem.. U ohně ;)

Tak vztah nejlíp posílíš společným zážitkem, a tohle je za cenu kina s popcornem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat