Co pro vás láska znamená a jak jí cítíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 11:59
Co pro vás láska znamená a jak jí cítíte?

K tomuto zamyšlení mě přivedla předchozí diskuze, resp. dva příspěvky - nemyslím to útočně - spíš by mě zajímalo, jak to lidé vnímají. Narazila jsem tam na myšlenku: „…ty s ním můžeš mít opravdu hluboký vztah, ale ten pravý a opravdová láska to prostě není… Je to takový asi ten nejlepší kámoš, jakého jsi mohla najít, ale ne muž se vším všudy, tedy i s intimnostmi. Ale abychom se pochopili, ani extra sex s de..ilem není ta pravá láska. To je zase jenom sex a nic hlubšího k tomu. Pravý partner bude mít jak tu hloubku psychickou, tak tu intimní. Když se podívám okolo sebe, tak ty nejvíc souznějící páry mají i po mnoha letech stále skvělý sex…“

Jak to bylo u Vás? Našli jste a máte doma tu opravdovou lásku dle výše zmíněného popisu? Anebo je Váš partner spíš ten protipól, ten parťák, který je jako „ten Váš nejlepší kámoš“? S čím se dá žít? Co je pro Vás láska, jedno či druhé nebo to i to? Jak to vnímáte?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:26

Ahoj,
já jsem svého manžela potakala před 12 lety… Nejdřív to byla zamilovanost… Pak jsem měla pocit, že ve svých 20-ti letech musím ještě něco zažít a tak jsme se rozešli. Po čase jsem zjistila, že on je ten pravý a měla jsem neskutečné štěstí, že mi odpustil a mohli jsme být zase spolu. Teď jsme 2 roky svoji a já ho miluju víc než kdy jindy. Je to jak můj nejlepší přítel tak i nejlepší milenec… :srdce:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 12:30
Co pro vás láska znamená

Do hajzlu, zas jsem zapomněl na druhý kafe.

zoidberg
Extra třída :D 13213 příspěvků 25.06.19 12:34

Co pro mě znamená láska? Především problémy. Jak jsem zpitomnělý tou chemickou reakcí, musím si dávat pozor na to co dělám, jestli třeba nepodepíšu nějakou blbost pod vlivem hormonů. Takže láska pro mě znamená větší obezřetnost. A taky více šukání.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 12:35

@zoidberg Takhle to dopadá když se do takové diskuse zapojí chlapy a nemusí se hlídat. :lol:

zoidberg
Extra třída :D 13213 příspěvků 25.06.19 12:37
@Lexter píše:
@zoidberg Takhle to dopadá když se do takové diskuse zapojí chlapy a nemusí se hlídat. :lol:

Baby jsou teď na obědě, ty se zapojí až domlaskají. Pak ještě kafíčko a zákusek a pak nám to tu skončí :pankac:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 25.06.19 12:56
Opravdová láska

Fakt nevím, možná jsem jí nikdy nepotkala. :,( Dokázala bych to definovat snad jen jako láska k dítěti, ta je opravdová nefalšovaná. Celý život (pro mě).

Venetia
Hvězda diskuse 43903 příspěvků 25.06.19 12:58
@Anonymní píše:
K tomuto zamyšlení mě přivedla předchozí diskuze, resp. dva příspěvky - nemyslím to útočně - spíš by mě zajímalo, jak to lidé vnímají. Narazila jsem tam na myšlenku: „…ty s ním můžeš mít opravdu hluboký vztah, ale ten pravý a opravdová láska to prostě není… Je to takový asi ten nejlepší kámoš, jakého jsi mohla najít, ale ne muž se vším všudy, tedy i s intimnostmi. Ale abychom se pochopili, ani extra sex s de..ilem není ta pravá láska. To je zase jenom sex a nic hlubšího k tomu. Pravý partner bude mít jak tu hloubku psychickou, tak tu intimní. Když se podívám okolo sebe, tak ty nejvíc souznějící páry mají i po mnoha letech stále skvělý sex…“Jak to bylo u Vás? Našli jste a máte doma tu opravdovou lásku dle výše zmíněného popisu? Anebo je Váš partner spíš ten protipól, ten parťák, který je jako „ten Váš nejlepší kámoš“? S čím se dá žít? Co je pro Vás láska, jedno či druhé nebo to i to? Jak to vnímáte?

Asi tak na 70 procent, ale určite muj partner není na úrovni nejlepšího kamose.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 13:15

Je tolik druhů lásky, kolik je lidí. Nebo ještě x-krát víc. Byla jsem už zamilovaná tak, že jsem nemohla jíst, spát, měla jsem třes a horečku. :laughing: Chemie, no. Když se na to dívám zpětně, kroutím nad sebou hlavou.

Vztah, kde by byl skvělý i sex jsem nikdy neměla, ale pro mě je láska vztah, kde sdílíme stejné hodnoty, mluvíme o všem, líbíme se sobě i po 20 letech, neshody a rozepře řešíme, děti milujeme. Zkrátka bych to popsala jako vztah, ve kterém jsem dlouhodobě šťastná a nezměnila bych. ;)

řeřicha
Kecalka 394 příspěvků 25.06.19 13:22

Jsme spolu 13 let, myslím že jsme se dostali ze zamilovanosti do lásky a teď už bych i řekla do opravdové lásky. Sex nám klape bezvadně, hlavně poslední tři roky je to jízda, pořád je tam vášeň, chuť. Naucili jsme se spolu „komunikovat“, hádky už jsou málo a když, tak nás spiš posouvají. Manžel mě zná jak nikdo jiný, podívá se na mě a „ví“, hodně si ho vážím, ráda s ním trávím čas, spojují nás jak naše děti, tak společné koníčky a teď už i společná historie a přátelé. Máme podobný náhled na svět, podobně setridene hodnoty… Jsme za ten vztah moc ráda a vlastně to vzniklo celé náhodou, zamilovala jsem se v 18, bez nějakého výběru a požadavků, jen se mi líbil a bylo mi s ním dobře. A to trvá dodnes. :srdce:

Fantasmagorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 17:00

Našla jsem toho pravého zrovna když už jsem to vzdávala. Máme stejné zkušenosti v životě a strašně si rozumíme. Tam kde si nerozumíme se doplňujeme. Je to úplný zázrak a vůbec jsem nečekala, že něco takového opravdu nakonec najdu.

Sex nejlepší, co jsem kdy měla. A tolik lásky a porozumění.

Pokud jsou hádky, tak proto, že jsme oba dost majetnický typy. Vždycky si řekneme, že se vlastně hádáme, protože máme strach, že o toho druhého přijdeme a že vlastně není třeba nic řešit. Končí to tím, že jsme akorát v ještě lepším rozpoložení a víc si sebe vážíme.

Je to můj nejlepší kamarád a já jeho nejlepší kamarádka, protože si říkáme kompletně všechno. Nic to nemění na tom, že k sobě máme neuvěřitelně romantický vztah.

Váš příspěvek
Reklama