Co pro vás udělal váš přítel/manžel, a jste mu za to vděční?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34
23.11.21 12:41

Co pro vas udelal vas přítel/manžel, a jste mu za to vděční

Dobrý den, mam rad takové příběhy, a chtěl bych inspiraci co mohu udelat pro svou přítelkyni aby to ocenila… Tak díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.11.21 12:43

Po známosti obstaral tu nejlepší zdravotní péči pro mou vnučku. Bez něj bychom doteď běhali od čerta k ďáblu. Čili jinak řečeno - bere nás jako svoje vlastní, což je úplně nejvíc. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
163
23.11.21 12:45

Tolerovat milence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
23.11.21 12:48

Né co pro mě udělal, ale co pro mě dělá každý den. Ať je to od uvaření kakaa, protože na něj mám chuť, anebo velká pomoct v domácnosti. Vděčnost pouze za jeden okamžik v našem partnerském životě by byla dost zvláštní.
Prostě mě miluje a dokazuje mi to každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27609
23.11.21 12:51

Skoro každý den vstává s malým, teď je to v 5 teda aktuálně a pak vzbudí starší, udělá svačinu, mě kafe a pak mě vzbudí když už musí do školy :mrgreen: za to ho mám fakt ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
23.11.21 12:54

Kouká se mnou na ordinaci v růžové zahradě :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
23.11.21 12:56

Vaří. Za to ho miluju úplně nejvíc, protože já už to po těch letech nenávidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
23.11.21 12:56

@someargue blicí smajlík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
23.11.21 12:57

Zajima se o me a je trpelivy a myslim ze toho zvladnul se mnou ze zacatku hodne na to jak to bylo komplikovane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
23.11.21 12:57
@someargue píše:
Kouká se mnou na ordinaci v růžové zahradě :srdce:

IRONIE

Aj, ordináčka - takže koupil voyo bo kde to dávají a teď je to ten nej partner na světě. Chtěl bych mít tak šťastný život

/IRONIE

:DDD
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
23.11.21 12:59
@LukasBauer píše:
Dobrý den, mam rad takové příběhy, a chtěl bych inspiraci co mohu udelat pro svou přítelkyni aby to ocenila… Tak díky za odpovědi

Naučit se psát správně čárky mezi větami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
23.11.21 13:01
@RacionalniMuz píše:
IRONIE

Aj, ordináčka - takže koupil voyo bo kde to dávají a teď je to ten nej partner na světě. Chtěl bych mít tak šťastný život

/IRONIE

:DDD

Nn, voyo mám já už daavno. Je to samozřejmě myšleno s nadsázkou 😀 děla toho pro mě dost, i já pro nej, ale vrylo se mi do paměti, jak jeho kamos u piva řek - když s tebou kouká na tohle, tak tě musí hodně milovat. On je vystudovaný inženýr totiž a chápu, ze pro jeho mozkové buňky je to velká oběť :D Asi tak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
23.11.21 13:05
@someargue píše:
Nn, voyo mám já už daavno. Je to samozřejmě myšleno s nadsázkou 😀 děla toho pro mě dost, i já pro nej, ale vrylo se mi do paměti, jak jeho kamos u piva řek - když s tebou kouká na tohle, tak tě musí hodně milovat. On je vystudovaný inženýr totiž a chápu, ze pro jeho mozkové buňky je to velká oběť :D Asi tak :D

:mrgreen:
Počkej a není ti blbé „zabíjet“ inženýra ordináčkou? Jako chápu, každý potřebujeme někdy nějaké uvolnění (pomlčím, že, píšu na EM), ale dívat se společně se ženou na ordináčku, ulici, a dalších stoplusjeden slaboduchý seriál, to je vážně hodně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
23.11.21 13:05

Manžel se o mě vždycky postaral, když jsem na tom byla zdravotně špatně…pomahal mi se obléct, sprchovat mě. Vždycky se bez keců automaticky o všechno postaral a veškerý povinnosti vždy vzal na sebe. Courá semnou po doktorech, když je potřeba a nefrflá, když tam čekáme celou věčnost a ikdyž je sám vždycky strašně vynervovanej, ještě dělá (sice blbý) fórky, abych nebyla tak vynervovaná já. Ikdyž by to takhle mělo ve vztahu fungovat, jsem mu za tohle všechno neskutečně vděčná!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
23.11.21 13:10

Mě přítel potěší, když pomáhá s koupáním dcery, přebalí ji (i když má ovázaný nos šátkem kvůli citlivému čichu :lol: ), uvaří mi čaj, sám od sebe vyluxuje.. Ale na začátku mi doslova zachránil život, takže mu vždycky budu vděčná. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat