Co prosím znamená to A u moči v těhotenské průkazce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka6
Kecalka 393 příspěvků 27.02.18 18:31
Co prosím znamená to A u moči v těhu průkazce?

Ahoj,
vím, že B-bílkovina, C-cukr a to A-? Dneska mi tam sestra napsala nejprve nulu a potom asi +++. Je to poškrtané, těžko říct :jazyk:

Reklama

Reakce:

Whitedog
Závislačka 2595 příspěvků 27.02.18 19:00

@zuzka6

A = aceton
B = bílkovina
C = cukr

Aspoň to tedy takhle píšou zde: www.modrykonik.cz/…azce-t5npfo/

Mně teda A vůbec nezjišťují (vždy prázdná kolonka).

zuzka6
Kecalka 393 příspěvků 27.02.18 19:13

A co to znamená?

jdukolem
Hvězda diskuse 49248 příspěvků 27.02.18 19:17
@zuzka6 píše:
A co to znamená?
že se ti močí z těla uvolňuje aceton/ketony =acetonurie…vys­kytuje se při cukrovce nebo při hladovění…

Whitedog
Závislačka 2595 příspěvků 27.02.18 19:21

@zuzka6

Tak prý to může být z hladovění nebo nedostatku cukrů (když je to ranní moč, může to být hladovění přes noc, nebo při stresu a zátěži tělo víc spaluje - těhotenství samo o sobě zátěž je).

Neměj strach, kdyby to něco znamenalo, tak by to řešili. Mě to opravdu ani nezjišťují ;-)

Pozitivní bílkovina by byla horší.

zuzka6
Kecalka 393 příspěvků 27.02.18 19:36

No test na cukrovku jsem měla v pořádku a hladovět určitě nehladovím, dám si na co mám chuť. Jsem teď 36tt a přibrala jsem cca 10Kg. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama