Co prosím znamená to A u moči v těhotenské průkazce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka6
Kecalka 419 příspěvků 27.02.18 18:31
Co prosím znamená to A u moči v těhu průkazce?

Ahoj,
vím, že B-bílkovina, C-cukr a to A-? Dneska mi tam sestra napsala nejprve nulu a potom asi +++. Je to poškrtané, těžko říct :jazyk:

Reakce:

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 27.02.18 19:00

@zuzka6

A = aceton
B = bílkovina
C = cukr

Aspoň to tedy takhle píšou zde: www.modrykonik.cz/…azce-t5npfo/

Mně teda A vůbec nezjišťují (vždy prázdná kolonka).

zuzka6
Kecalka 419 příspěvků 27.02.18 19:13

A co to znamená?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 27.02.18 19:17
@zuzka6 píše:
A co to znamená?
že se ti močí z těla uvolňuje aceton/ketony =acetonurie…vys­kytuje se při cukrovce nebo při hladovění…

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 27.02.18 19:21

@zuzka6

Tak prý to může být z hladovění nebo nedostatku cukrů (když je to ranní moč, může to být hladovění přes noc, nebo při stresu a zátěži tělo víc spaluje - těhotenství samo o sobě zátěž je).

Neměj strach, kdyby to něco znamenalo, tak by to řešili. Mě to opravdu ani nezjišťují ;-)

Pozitivní bílkovina by byla horší.

zuzka6
Kecalka 419 příspěvků 27.02.18 19:36

No test na cukrovku jsem měla v pořádku a hladovět určitě nehladovím, dám si na co mám chuť. Jsem teď 36tt a přibrala jsem cca 10Kg. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >