Reklama

Co prosím znamená to A u moči v těhotenské průkazce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 27.02.18 18:31
Co prosím znamená to A u moči v těhu průkazce?

Ahoj,
vím, že B-bílkovina, C-cukr a to A-? Dneska mi tam sestra napsala nejprve nulu a potom asi +++. Je to poškrtané, těžko říct :jazyk:

Reklama

Reakce:

Whitedog
Závislačka 2630 příspěvků 27.02.18 19:00

@zuzka6

A = aceton
B = bílkovina
C = cukr

Aspoň to tedy takhle píšou zde: www.modrykonik.cz/…azce-t5npfo/

Mně teda A vůbec nezjišťují (vždy prázdná kolonka).

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 27.02.18 19:13

A co to znamená?

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 27.02.18 19:17
@zuzka6 píše:
A co to znamená?
že se ti močí z těla uvolňuje aceton/ketony =acetonurie…vys­kytuje se při cukrovce nebo při hladovění…

Whitedog
Závislačka 2630 příspěvků 27.02.18 19:21

@zuzka6

Tak prý to může být z hladovění nebo nedostatku cukrů (když je to ranní moč, může to být hladovění přes noc, nebo při stresu a zátěži tělo víc spaluje - těhotenství samo o sobě zátěž je).

Neměj strach, kdyby to něco znamenalo, tak by to řešili. Mě to opravdu ani nezjišťují ;-)

Pozitivní bílkovina by byla horší.

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 27.02.18 19:36

No test na cukrovku jsem měla v pořádku a hladovět určitě nehladovím, dám si na co mám chuť. Jsem teď 36tt a přibrala jsem cca 10Kg. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama