Co říkáte na další opatření?

199
17.9.20 15:48

Co říkáte na další opatření?

Omezování, postihy, zákazy, nařízení atd. A vše co se týka covidu? Co na to vaše děti? Hlavně mladší školáci? Připravujete se na situaci, že byste nechali mladší doma?
Jaký na to máte názor?
Nás už to pěkně *** :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1178
17.9.20 15:53

Stve me to taky. Je to ale o nezodpovednych lidech. Nebojim se Covidu, spis nedostatku lekarske pece kvuli nemu. Lide se snazi zakazy obcuravat, pak se plni nemocnice a na ty, co potrebuji jinou peci se nedostava, protoze vsude jen Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
17.9.20 15:54

Mno, pri tech cislech to chapu. Nerikam, ze se se vsim ztotoznuji, ale chapu. Mam predskolaka co nastoupil do skolky, tak doufam, ze mu po par tydnech nebudu muset vysvetlovat, ze uz tam zase nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16981
17.9.20 15:55

Mě spíš serou lidi, co se začali chovat, jako by tu žádná pandemie nebyla a díky nim jsme tam, kde jsme. Současná opatření jsou jen důsledkem jejich nezodpovědnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
17.9.20 15:57

Zlatý Německo :mrgreen: jen mě mrzí, že holka asi nepojede na podzimní prázdniny do Čech když vidim ty nařízení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
17.9.20 16:01
@Janli píše:
Mě spíš serou lidi, co se začali chovat, jako by tu žádná pandemie nebyla a díky nim jsme tam, kde jsme. Současná opatření jsou jen důsledkem jejich nezodpovědnosti.

Co to znamená chování jakoby nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2161
17.9.20 16:03

Nelíbí se mi především to, že pro někoho pravidla platí a pro jiné ne. Proč musí mít děti rousky cely den (když to vezmu i s cestou MHD, tak u primana to bude v některé dny přes 8 hodin denně) a třeba fotbalisti nebo lidi v posilovně ne? Proč se výrazně neomezí velké akce, jako jsou koncerty a sportovní utkání? Atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829
17.9.20 16:03
@-Teri- píše:
Omezování, postihy, zákazy, nařízení atd. A vše co se týka covidu? Co na to vaše děti? Hlavně mladší školáci? Připravujete se na situaci, že byste nechali mladší doma?
Jaký na to máte názor?
Nás už to pěkně *** :lol:

no je to život, takže situaci jsem vysvětlila, uvědomuje si že je důležité nosit roušky a mýt ruce atd atd
ví že pokud bude moc nemocných možná bude doma, ale že se tím ted nemá trápit a užívat si spolužáky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
17.9.20 16:04

A přemýslely jste třeba nad tím, co za tím vším může být? Že čísla a věci nejsou třeba tak, jak vlady světa lidem tvrdí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
17.9.20 16:06

Já si připadám strašně privilegovaná, protože je mi to úplně jedno. :P Našla jsem roušky, které mi nevadí, očkovat se nenechám, takže na ně netrpělivě nečekám, že se méně chrchlá v MHD mi naprosto vyhovuje, do nočních barů nechodím a aspoň jsem letos poznala kus Česka.

Bojím se jen o ekonomiku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
17.9.20 16:06

A jste smířené s tím, že by se takhle žilo už furt? Nebo covid příští rok nebude? Nebo až by se opatření opět uvolnili, už by čísla nerostla? Nebo jak to vidíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
17.9.20 16:11

@Janli Naprosto souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
17.9.20 16:13

@-Teri- : polovina mych znamych jede ve vsemoznych konspiracnich teorii, uprimne, vycerpava me to sledovat, nebo nad tim extra premyslet. Nejak jsem se kombinaci zdroju, ktere povazuji za duveryhodne, a snad aspon nejakymi zbytky zdraveho rozumu snazila najit nejake pochopeni situace, ktereho se drzim…vnimam ruzne nedokonalosti, ale nevim, asi se s tim musi pocitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
17.9.20 16:15

Známá má dceru na sš, kde jim ředitel už dřív přímo řekl, aby to ve škole nenosili, že je to pitomost. Já si myslím, že s tím učitelé moc buzerovat nebudou, takže to tak hrozné nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
17.9.20 16:16

@-Teri- Z vlastní zkušenosti vím, že v části Asie nosí roušky naprosto běžně. Myslím si, že člověk se může na pár měsíců/let takhl omezit, aby byla šance na lepší budoucnost.. Každopádně by to chtělo hromadnou spolupráci celého národa, ne bojkot v podobě roušek že záclony. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama