Co říkáte na jméno Robin pro holku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivet18
Nováček 10 příspěvků 29.11.18 21:51
Co rikate na jmeno Robin pro holku?

Zajimal by me nazor na jmeno Robin, ale pro holcicku… moc se mi to libi, bohuzel je to ale zname z nejakeho serialu, coz me trochu mrzi, nechci vypadat, ze jsem velky fanda nebo tak neco…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
janickaIII
Závislačka 2907 příspěvků 29.11.18 21:52

@Ivet18 holčika by ale měla být Robyn. Robin je pro kluka. Na to odkud to jméno máte bych se vyprdla. Za 10 let o seriálu nebude nikdo ani vědět a co, kdo pomyslí teď Ti může být jedno. Je to pěkné jmého. Pěkné je i třeba Karin.

Eule
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 29.11.18 21:54

krásné, skvělé jméno… taky jsem chtěla… ale toto je u nás mužská varianta, holčičí je Robyn a to se mi nelíbí… zjistěte na matrice nebo musíte přes Knappovou, zda je to možné… seriál neznám…

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 2 inzeráty 29.11.18 21:56

HIMYM, taky mám ráda :) A ano, je to Robyn. No já bych to nedala, u nás je prostě Robin kluk. Ale Nikola je taky kluk a u nás se to dává holkám, že… Navíc vznikly takový odvozeniny jako Nikolas nebo naopak Nikol… Pokaždé je někdo první, tak u Robin / Robyn budete průkopníci vy :)

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 22:03

Super :palec:

Kissminka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 29.11.18 22:08

@janickaIII
Karinka, krásné.☺

Ivet18
Nováček 10 příspěvků 29.11.18 22:10

No Robyn s Y se mi uprimne moc nelibi, tak treba bychom mohli zazadat o vyjimku, myslim, ze to neni nic, co by dite ztrapnoalo nebo nejak znevyhodnovalo, tak by to treba mohli schvalit, nema s tim nekdo zkusenost? Jak dlouho to trva? Pripadne jak postupovat :-)

dracek81
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 29.11.18 22:16

když moji kamaradce schvalili jmeno pro Holčičku Alex a Nico,nevím proč by Vám nemohlo projít Robin :-) Akorat tu Nico,to už muselo jít přes Knappovou,jinak Robin pro holčičku se mi moc líbí,mě by to doma neprošlo ,ale vám přeji moc štěstí :potlesk: :mavam:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9291 příspěvků 29.11.18 22:22

Můj vkus to není ani s i ani s y, ale proč ne. Lepší než další Mia, Ella, Nella apod. Pokud se vám líbí směle do toho. Známá teď porodila holčičku Etel a problém s tím nebyl :)

luccifera
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 29.11.18 22:37

Tak to ja ma zpevacku Robyn rada:)

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 29.11.18 22:40

jo na cizinu dobry v CR bude muset rikat : ale ja jsem Holka: :nevim:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 29.11.18 22:46
@Ivet18 píše:
Zajimal by me nazor na jmeno Robin, ale pro holcicku… moc se mi to libi, bohuzel je to ale zname z nejakeho serialu, coz me trochu mrzi, nechci vypadat, ze jsem velky fanda nebo tak neco…

Propaguji Barborku, Adélku, Elišku

Ivet18
Nováček 10 příspěvků 29.11.18 22:49

Prave si rikam, ze v CR mame za prijmenim -ova, tak by to snad mohli pochopit lidi i napr z telefonicke nebo mailova konverzace… prave to zvazuji, aby si pak nemyslela, ze se ji snad za neco mstime :think: ono tezko rict, kdyz clovek jeste nevi, jak bude vypadat a co to bude za osobnost, ale predstava je to pro me hezka :D :lol:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 29.11.18 22:53
@Ivet18 píše:
Prave si rikam, ze v CR mame za prijmenim -ova, tak by to snad mohli pochopit lidi i napr z telefonicke nebo mailova konverzace… prave to zvazuji, aby si pak nemyslela, ze se ji snad za neco mstime :think: ono tezko rict, kdyz clovek jeste nevi, jak bude vypadat a co to bude za osobnost, ale predstava je to pro me hezka :D :lol:

Tak to není tak jisté, ová už taky moc není. Wikipedie: Robin je mužské, v některých zemích však i ženské křestní jméno staroněmeckého původu. Podle českého kalendáře má svátek 30. ledna. Ženská varianta je Robyn nebo Robina.

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 29.11.18 23:01

Emma je taky ze serialu a jmenuje se ted tak kazda holcicka, takze jestli vypadas jako fanda na to bych se vybodla. Ale jak na holcicku budes volat? Robino? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >