Co říkáte na návrh uzavření krajů?

6642
26.2.21 17:11

Co říkáte na návrh uzavření krajů?

Ahoj, jaký máte názor na návrh uzavření krajů, respektive omezení cestování mezi kraji? Já se vyloženě těším až ve velkých městech všichni obyvatelé vyrazí do jednoho parku. Covidu zdar. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
954
26.2.21 17:16

Že už nevědí, co za nesmysl by vymysleli, místo toho, aby situaci řešili pořádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
26.2.21 17:18

Je mi to jedno. Pokud by to schválili, tak je stejně vynutitelnost nula.

Hamáček si podle mě nechal zpracovat nějakou interní analýzu, kde mu vyšlo, že většina jeho potenciálních voličů je spíš z tábora panikářů, tak na to vsadil takhle před volbami všechno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
26.2.21 17:18
@janickaIII píše:
Ahoj, jaký máte názor na návrh uzavření krajů, respektive omezení cestování mezi kraji? Já se vyloženě těším až ve velkých městech všichni obyvatelé vyrazí do jednoho parku. Covidu zdar. :pankac:

Nemyslím, že to pomůže. Dokud se nezavrou fabriky, velké provozy, tak to nezbrzdi. Chápu ale, že do toho se jim nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3630
26.2.21 17:20
@janickaIII píše:
Ahoj, jaký máte názor na návrh uzavření krajů, respektive omezení cestování mezi kraji? Já se vyloženě těším až ve velkých městech všichni obyvatelé vyrazí do jednoho parku. Covidu zdar. :pankac:

Že už by toho všeho měli nechat, přestat vymejšlet kraviny, nechat lidi normálně žít a užívat si. Umožnit dětem strávit jarní prázdniny na horách. A vymyslet něco jinýho, než furt dokola chřipku.
Jestli se toho máme zbavit, tak jedině nás musí nechat promořut, ale tohle už se nedá :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
@MrsNorris píše:
Je mi to jedno. Pokud by to schválili, tak je stejně vynutitelnost nula.Hamáček si podle mě nechal zpracovat nějakou interní analýzu, kde mu vyšlo, že většina jeho potenciálních voličů je spíš z tábora panikářů, tak na to vsadil takhle před volbami všechno :think:

No, vypadá to tak. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45840

Dokonce okresu, ne? no kdyby si mohlo cestovat jen v danym okrese, tak je to docela podivny, protoze bych mohla odjet 30 km do okresniho mesta, ale 4 km do vedlejsi vesnice k rodicum uz ne :lol:
ale ted by zas chteli, aby jsme nemohli ani za hranice obce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3630
26.2.21 17:21
@Popeladym píše:
Nemyslím, že to pomůže. Dokud se nezavrou fabriky, velké provozy, tak to nezbrzdi. Chápu ale, že do toho se jim nechce.

A uzavření fabrik pomůže? V čem, prosím tě? Jaký je rozdíl dělat ve fabrice a jet MHD nebo nakupovat v Bille?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55101
26.2.21 17:21

Těch informací je hodně- čekám, co schválí. Ono je taky možné, že projde Hamáčkův návrh- zákaz vycestování z města, mimo cest za prací a k lékaři. V tom případě bych byl úplně v pr :roll: deli tyčinka. Brácha 3 km od nás- ale v jiném městě. Naši i druhý brácha v jiném kraji. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
26.2.21 17:22

Co by? Nekolik mesicu vlada prosi obcany, aby zbytecne nikde necourali, at omezi kontakty jen na nejblizsi rodinu. A vysledek? Hromady korzujicich lidi, domaci party a chlastacky, houfy bobaru na svazich s ubytovanim z duvodu sluzebnich cest.
Proto se to siri tak, jak se to siri.
Neco uz sakra udelat musi a predevsim musi nastavit kontrolu dodrzovani nastavenych opatreni :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.2.21 17:23

Co kraje, Hamáček chce zavřít obce. Uzávěra školek mě štve víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
26.2.21 17:23
@a12 píše:
Dokonce okresu, ne? no kdyby si mohlo cestovat jen v danym okrese, tak je to docela podivny, protoze bych mohla odjet 30 km do okresniho mesta, ale 4 km do vedlejsi vesnice k rodicum uz ne :lol:
ale ted by zas chteli, aby jsme nemohli ani za hranice obce :mrgreen:

Jo máš pravdu, okresů. S tím, že Praha bude brana jako jeden okres. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
26.2.21 17:24
@Kockazvysocan píše:
A uzavření fabrik pomůže? V čem, prosím tě? Jaký je rozdíl dělat ve fabrice a jet MHD nebo nakupovat v Bille?

Teď už asi ničemu, to je fakt. Mělo se tím začít.  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
@Kockazvysocan píše: Že už by toho všeho měli nechat, přestat vymejšlet kraviny, nechat lidi normálně žít a užívat si. Umožnit dětem strávit jarní prázdniny na horách. A vymyslet něco jinýho, než furt dokola chřipku.
Jestli se toho máme zbavit, tak jedině nás musí nechat promořut, ale tohle už se nedá :poblion:

Chripka letos neprisla. Covid je silnejsi souper :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3630
@mokkk píše:
Co kraje, Hamáček chce zavřít obce. Uzávěra školek mě štve víc..

Mě vadí ty školy celkově. Ty děti kolektiv a socializaci potřebují.
Já jsen proti veškerým omezováním, nesouhlasím ani s rouškami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat