Co říkáte na popcorn Mais? Je pro 2 leté dítě lepší než bombóny?

6.12.19 18:02

Co říkáte na popcorn Mais? Je pro 2 leté dítě lepší než bombóny?

Dcerka miluje popcorn, tak jsem ráda že ho tady chce někdo dělat v dobré kvalitě. Jen by mě zajímalo, jestli je to lepší než bombóny, přece jenom by v něm mělo být méně cukru, než v gumových bombónech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6.12.19 19:09

@mikimikk Řekla bych, že popcorn taky není moc zdravý, ale určitě obsahuje méně cukru než bonbóny. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 19:53

@Monie19 Taky si myslím, výplň je vypuknuté semínko a jen skořápka je z cukru :D Takže by popcorn mohl obsahovat o dost méně cukru, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
6.12.19 20:25

Uprimne popcorn ma i nase 6 leta dcera vyjimecne, tak malemu diteti nevim nevim. Ale moje dite to neni pravda, cpete ji cim chcete :dance: a ano, pokud Vas to uklidni, tak je lepsi, nez bonbony ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10815
6.12.19 21:31

No bonbon sní jeden, dva. Popcornu sní kolik - deset deka? Natož slazeného.

Podívej se na balení bonbonů a popcornu, přepočítej reálně přijatý objem cukru - téměř jistě ti ho vyjde víc u toho pocornu.

Jestli něco, tak ať si místo toho dá banán.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8481
6.12.19 21:47

Ach jo, nováček se zaregistruje kvůli tomu, že dcerka miluje popcorn. Být tebou, tak si hlavně kladu otázku, jak je možné, že dvouleté dítě miluje popcorn? Vy to kupujete domů? Moje děti ochutnaly popcorn (slaný) nedávno (je jim 6 a 4).
Sladký popcorn je pro mě jasné zlo, protože učí děti na to „mít něčeho plnou mísu a tláskat to“. A učit na tohle dvouleté dítě? Proč? Na uzobávání dávám dětem nakrájenou zeleninu nebo ovoce, jinak jí u stolu. Bonbon dostanou taky, ale na chuť, ne aby se nacpaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 22:18

Dvouleté dítě nemá milovat ani popcorn ani bombóny, něco je špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
6.12.19 23:11

Mám dítě, kterému je aktuálně šest a čtvrt. Popcorn, slaný, ochutnalo poprvé minulý měsíc v rámci návštěvy kulturní akce. Ve dvou letech bych dítě popcornem nekrmila. Do tří let jsem byla ohledně stravování velmi přísná.

• Nahlásit
  • Citovat
4910
7.12.19 07:06

Tak on základní popcorn není nezdravý. Je to kukuřice. Nezdravým ho dělají až příchutě, které mají velký obsah soli / cukru. Dceři je 5 a párkrát do roka popcorn má. Osobně považuji máslový popcorn za „zdravější“ variantu pochutiny pokud budu vybírat z nezdravé klasiky chipsy, sušenky apod. Teoreticky by se určitě dala udělat i nějaká zdravá verze po domácku. :think: Každopádně v té běžně prodávané podobě mi pro dvouleté dítě vhodný nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama