Co říkáte na toho Babiše?

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 13.11.18 01:31
Co říkáte na toho Babiše?

https://www.seznamzpravy.cz/…a-syna-60198?…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2889 příspěvků 13.11.18 01:44

že je to moc pěkný… hlavně se ukazuje na jednoho a tisíc dalších špatností projde bez povšimnutí, páč všichni řeší jen Babiše…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 13.11.18 04:39

Je mi to uplne ukradeny. On se resi a za zadama vsichni ostatni kradou uplne stejne, ne li vic.

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 13.11.18 04:41

Capi hnizdo … je mi ukradene komu patri. Dulezite je, ze funguje.
Kolik penez z dotaci v jinych kauzach bylo rozkradeno a nikdo to nevi a nikdo to neresi, protoze se to netyka Babise.

Prtulak
Kecalka 322 příspěvků 13.11.18 06:29

@blobfish že je to ještě větší *** než jsem si myslela a to jsem o něm opravdu dobré mínění neměla. Jen mě udivuje, kolika lidem je to „jedno“ a i když mají naservirovano na zlatem podnose důkazy, tak mají tendence se ho zastávat. Nemůžu pochopit - nejoblíbenější politik? Pasoval se do role chudáka. Je mi z toho smutno. Ale když vidím lidi okolo sebe, vlastně se ani nedivím, ztráta vzájemného respektu, úcty k čemukoliv a komukoliv… :poblion:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 13.11.18 06:48
@blobfish píše:
https://www.seznamzpravy.cz/…a-syna-60198?…

Všechny relevantní informace o Babišovi jsou dostupné už asi 10 let. A přesto je většina lidí stále dokola „překvapena“. :zed:

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 13.11.18 06:56
@Micaella22 píše:
Je mi to uplne ukradeny. On se resi a za zadama vsichni ostatni kradou uplne stejne, ne li vic.

A protoze kradou jiny, tak je to v pohode? :zed: Kdybys je ukradla ty, tak te zavrou na X let ani bys nemrkla. Preci nelze prehlizet zlocin, protoze jini taky kradou. Kradou! A taky to neni v poradku.

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 13.11.18 07:01
@AlphaOmega píše:
Všechny relevantní informace o Babišovi jsou dostupné už asi 10 let. A přesto je většina lidí stále dokola „překvapena“. :zed:

Přesně tak, všechno tohle se vědělo když do politiky vstupoval. Nikdo s tím neměl problém, lidi ho zvolili, strany s ním šly do koalice a když se blížily volby tak ve strachu o koryta začli ukazovat prstem a hystericky dupat nožičkama jaká hrůza že se to děje. Noviny odhalovaly „šokující“ informace, pozornost se krásně odvedla jinam a ti, co kradli ještě víc se za to krásně schovali. A že jim to nevadilo když s ním šli do vlády, to je zajímavý :* ta včerejší reportáž, no paní Slonkové si vážím, určitě to nebylo všechno cajk, ale i slepý by poznal, že hlavní postava to nemá v hlavě v pořádku.

pst007
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 13.11.18 07:35

Tak vědělo se to od začátku, pohužel princip demokracie je, že luza přehlasuje inteligentní lidi. Chudák syn. Slonkovou taky obdivuju, bohužel se bojím, že těch několik statečných, co ještě vzdorujou, bez podpory dlouho nevydrží. A lidi jsou tupí a pohodlní…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25219 příspěvků 13.11.18 07:55
@pst007 píše:
Tak vědělo se to od začátku, pohužel princip demokracie je, že luza přehlasuje inteligentní lidi. Chudák syn. Slonkovou taky obdivuju, bohužel se bojím, že těch několik statečných, co ještě vzdorujou, bez podpory dlouho nevydrží. A lidi jsou tupí a pohodlní…

Souhlas. A Klasicky argument, ktery je videt i tady, ostatni kradou vic, tak je mi to jedno. K pobliti :poblion: :poblion:

Myslim, ze ma ted v Italii tezky hystericky zachvaty, jak na nej zase usili ucelovku :lol: :lol:

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 13.11.18 08:02
@terien píše:
Přesně tak, všechno tohle se vědělo když do politiky vstupoval. Nikdo s tím neměl problém, lidi ho zvolili, strany s ním šly do koalice a když se blížily volby tak ve strachu o koryta začli ukazovat prstem a hystericky dupat nožičkama jaká hrůza že se to děje. Noviny odhalovaly „šokující“ informace, pozornost se krásně odvedla jinam a ti, co kradli ještě víc se za to krásně schovali. A že jim to nevadilo když s ním šli do vlády, to je zajímavý :* ta včerejší reportáž, no paní Slonkové si vážím, určitě to nebylo všechno cajk, ale i slepý by poznal, že hlavní postava to nemá v hlavě v pořádku.

To asi nemá, ale není to zvláštní? Když ještě před pár lety pracoval jako pilot, tak musel být duševně zdráv. A úplnou náhodou onemocní zrovna v době, kdy je to žádoucí? (jinak kdyby se mě někdo snažil dva roky uklidit, hrábne mi taky)

Pro zajímavost, kdo krade víc než náš premiér a nikdo to neřeší?

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 13.11.18 08:03
@Šarlota4 píše:
A protoze kradou jiny, tak je to v pohode? :zed: Kdybys je ukradla ty, tak te zavrou na X let ani bys nemrkla. Preci nelze prehlizet zlocin, protoze jini taky kradou. Kradou! A taky to neni v poradku.

Kradou a za účelem maření vyšetřování se neštítí odstranit i ty nejbližší.

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 13.11.18 08:06
@AlphaOmega píše:
Všechny relevantní informace o Babišovi jsou dostupné už asi 10 let. A přesto je většina lidí stále dokola „překvapena“. :zed:

No, máš pravdu, že to, jaká je kreatura, mě nepřekvapilo (i když odstranit vlastní dítě je drsný i na něj). Ale před deseti lety podle mě moc lidí netušilo, že v budoucnu bude ovládat policii.

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 13.11.18 08:08
@Prtulak píše:
@blobfish že je to ještě větší *** než jsem si myslela a to jsem o něm opravdu dobré mínění neměla. Jen mě udivuje, kolika lidem je to „jedno“ a i když mají naservirovano na zlatem podnose důkazy, tak mají tendence se ho zastávat. Nemůžu pochopit - nejoblíbenější politik? Pasoval se do role chudáka. Je mi z toho smutno. Ale když vidím lidi okolo sebe, vlastně se ani nedivím, ztráta vzájemného respektu, úcty k čemukoliv a komukoliv… :poblion:

No klasika, vždyť to tu vidíš. Je to sviňák, ale to jsou ostatní taky, krade, ale to ostatní mnohem víc, kampaň, účelovka, blablabla.

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 13.11.18 08:08
@blobfish píše:
To asi nemá, ale není to zvláštní? Když ještě před pár lety pracoval jako pilot, tak musel být duševně zdráv. A úplnou náhodou onemocní zrovna v době, kdy je to žádoucí? (jinak kdyby se mě někdo snažil dva roky uklidit, hrábne mi taky)Pro zajímavost, kdo krade víc než náš premiér a nikdo to neřeší?

Zvláštní to je, však ať se to pořádně prošetří, proti tomu nic. Ale odpusťtme si tu hysterii a zaměřme se o na ostatní kauzy o kterých se záhadně přestalo mluvit.
Já ti nevim, třeba Klaus toho má na svědomí taky dost, celá jeho kupónovka byla zajímavá a nikomu to žíly netrhá. O ostatních, kteří si nahrabali ze státních podniků a mají paničky v dozorčích radách se tu nemá cenu ani bavit a ti samí lidé se můžou zvencnout z Babiše. Čím pak to asi smrdí :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >